PS Challenge 4 - radovi,ocjene...

PS Challenge 4 - radovi,ocjene...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
ovo znaci da je auto koje cete radit ford fiesta ;)

a ko sto sam reko bice brzi challenge...
prijave cu otvoriti i napisati tamo kad ce slika za rad bit postavljena,onda imate 24 sata da je zavrsite i posaljete ;)

zato bi trebali bit svi na forumu u to vrijeme koje cu rec,da nebi neko reko "ej nisam vidio sliku odma itd..."
 
Član
jesam, al da je bilo jos glasova, mozda bi bio na 1. mjestu...jer ni ti ni cico niste glasali...
onda su neki netakmicari dali komentar da im se svidja moj rad...
nema veze, jebo takmicenje...
 
Član
fiestu nemam vremena da radim puno,baš me zanima ko će pobjediti,ja ne očekujem nikakve glasove biće samo light tuning,potrudite se i sretno ;)
 

Ryu

Član
Trozic je napisao(la):
fiestu nemam vremena da radim puno,baš me zanima ko će pobjediti,ja ne očekujem nikakve glasove biće samo light tuning,potrudite se i sretno ;)

neces ni imat vremena da je radis puno ;) procitaj sta pise tamo na temi ;)
 
a ryu ba kako kad su neki vidjeli sliku ba bolje troza da si mu je izabro i poslo mu na pm tako bi bolje bilo a ovako neki nasli sliku i mozda vec rade;):smajli33: this
 
sliku ce mo drugu moze odzada al drugu jer stvarno ovo sto kaze fast nije trebalo tako al kad ste stavili promjenite. jednostavno je al moze zguza imam ideju
 

Ryu

Član
trozic je tu pogrijesio...al sad ovako moram izabrat Ford Fiestu,a koju sliku,ne znam ni ja do zadnjeg trenutka ! reko sam to vec...citajte sta pisem jebiga
 
a kad pocinje u zadnji cas trebo si datum navesti mozda neki nece vidjet i djaba se ps pokvari meni se i ne svidja ovako ovo ali eto nema veze;)
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
a kad pocinje u zadnji cas trebo si datum navesti mozda neki nece vidjet i djaba se ps pokvari meni se i ne svidja ovako ovo ali eto nema veze;)

slika ce biti postavljena 20.01 u 21:00 (ako bude promjena obavjesticu na vrijeme) !!! tad svi prijavljeni nek posjete forum da je mogu preuzet i pocet radit...to ce vam doci ko odmor od lige ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top