PS Challenge 4 - radovi,ocjene...

PS Challenge 4 - radovi,ocjene...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
original:
originalzt8.jpg


faya_m5:
nissan200sx800wn2fayaxk3.jpg





Ryu:
nissan200sxc4projectryukr1.jpg





ibizasa:
ibizasa8x6wm5.jpg





fast..tuning20:



Trozic:
trozic8x6gf2.jpg





cico_mevle:
cmnissan8x6ez1.jpg




cicin rad je doso sa zakasnjenjem jer je imo problema sa internetom,ako neko ne vjeruje "zalijepicu" ovde conversation sa msn...a kad je on uspio poslat ja sam nisam bio pred komp jer me bubreg boli !

mozete poceti sa ocjenjivanjem...sistem ko i do sad 10 prvom,9 drugom itd...
 
Član
e trozicu.... razocaro si me.... nesto ti ova vrata.... svaka svoju politiku tarlahaju... al faya i fast tuning.... extra....... ja ne ocjenjujem... samo koristim prednosti foruma da kazem svoje misljenje.... nisam adekvatan... za 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
 
Član
bulex je napisao(la):
e trozicu.... razocaro si me.... nesto ti ova vrata.... svaka svoju politiku tarlahaju... al faya i fast tuning.... extra....... ja ne ocjenjujem... samo koristim prednosti foruma da kazem svoje misljenje.... nisam adekvatan... za 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

to nisu lsd vrata,već ona druga,drugčije se otvaraju ;)
cjeli rad je skoro bruš nema cp-a ko kod neki...
 
trozicu i meni si razocaro ne svidjaju mi se ova leptir vrata
bolje bilo da si samo onako sio;)

al ev da napisem svoja misljena pa kasnije ocjene

prvo da pitam sta je s cicom jel odusto

eh evo misljenja

faya_m5:
jako dobro zamisljeno nevidi se dio spojlera nazat ovaj intercooler koda je za avion mislim da je malo prevelik za farove ove meni se cini od skyline nisi trebo ali finoi je to zamisljeno

Ryu:
sve fino realizovano ima greski kao ovaj lijevi tamo far ide u suprotnom smijeru znaci okrenut je prema tamo fino zamisljeno ali samo dje je pozadina ufff

ibizasa:
rad je srednja zalost ima greski nema zadnjeg branika a i ovaj prag je trebao malo dole ici ima dost greski

Trozic:
jako dobro uradjeno kazes da si isao full brush onda je to fno realizovano mada mu kabrijo ne stoji ni 5 % mozda bi bolje isla ova leptir vtrata da nisi radio cabrio ovo sjediste suvozaca kao sto vidim nageto malo prema tamo al u sustini dobar rad

i na kraju fat..tuning20:
nabolji rad nemam rijeci
lol
hha
 
faya_m5
-odlično ispalo, super uklopio prednji kraj, čist rad bez greškica...spojlerčina prava za parkirat u garažu i otvoriti birtiju, spojler će biti šank :lol: jedina zamjerka su naljepnice, nisu sjele, trebao si staviti malo manje kontrasta tj posvijetliti ih

Ryu
-prejebeno:icon_eek: svjetla odlična, uredan rad, samo selekcija guma loše... hauba, lip i spojler prejebeno....

ibizasa
- odlično za sad, kad završiš biti će bomba;)

fast_tuning20
- loša kvaliteta pozadine i prednje gume...
ovaj prednji branik mi je poznat od nekuda?:icon_mad::icon_mad: jesi ti to maznio sa nečijeg tuđeg rada????:icon_mad::icon_mad:

Trozić
- ti nisi normalan....nemam rijeći.... jeben chop...super od ideje do realizacije....meni su vrata zakon:cool::cool:
 
ovaj tin pobudalio:icon_twisted::lol:

hehe nisam ga niotkud chopio nego sam ga skinuo sa jednog auta pa izbrusho fino preuredio refleksije a za to sto je los kvalitet za to se otvara velika slika
 
fast..tuning20 je napisao(la):
ovaj tin pobudalio:icon_twisted::lol:

hehe nisam ga niotkud chopio nego sam ga skinuo sa jednog auta pa izbrusho fino preuredio refleksije a za to sto je los kvalitet za to se otvara velika slika

mislim tolko su se svađali tu i pisali pravilnike da je zabranjeno uzimanje već tuniranih tj photoshopiranih tuđih radova a ti si maznio prednji branik i prag a to je i ujedno pola rada :icon_mad: nemoj pravit budalu od sebe priznaj i gotovo....
 
joooj gle ja sam vidim da si maknio sa prednjeg branika ona svjetla od rx-7 a ostalo je sve isto, svaki prijelaz, intercooler, mrežice sve je isto samo si promijenio boju.... sad cemo vidjeti šta će reći ostali i dali ce te diskvalificirati....

srali su ti svi na onom pst forumu da je onu astru za challenge 3 radio drugi čovjek a ne ti jel su ti ostali radovi puno lošiji a ja sam te branio i a sad više nisam baš siguran dal sam trebao...
 
tinmachine88 je napisao(la):
joooj gle ja sam vidim da si maknio sa prednjeg branika ona svjetla od rx-7 a ostalo je sve isto, svaki prijelaz, intercooler, mrežice sve je isto samo si promijenio boju.... sad cemo vidjeti šta će reći ostali i dali ce te diskvalificirati....

srali su ti svi na onom pst forumu da je onu astru za challenge 3 radio drugi čovjek a ne ti jel su ti ostali radovi puno lošiji a ja sam te branio i a sad više nisam baš siguran dal sam trebao...


ajd molim te molim bogati allaha isusa krista svete marije marije svega daj mi to auto da vidim:icon_mad:
et ako budem ukro rad ja cu zamolit admina da mi da ban na 12341342423 godina
koi vam je ***** vise ja ne radim 2 dana vec skoro 5 mjeseci normano da uc se razvit i u ostalom od njih na forumu 12414343 ti jedini kazes da sam ukro
 
ma nisam odusto al sat vremena zakasnio bila frka oko interneta pa nisam stigo do devet neg tek poslo malo prije deset i izgleda ryu nece prihvatit.ovom prilikom molim da prihvati
 
ej pa sad si prije mog prethodog posta sam napisao post i u njemu stavio link na sliku od tog rada sa kojeg si maznio...neznam zašto si obrisao post u 5 min i sad stavio ovaj gdje se praviš da neznaš o cemu se radi:icon_eek:

uopce nije problem postaviti slike...
evo link org slike koju je taj tuner uzeo:
http://i476.photobucket.com/albums/rr123/tinmachine88/001.jpg

evo link njegovog rada sa koje si ti maznio:
http://i476.photobucket.com/albums/rr123/tinmachine88/002.jpg

evo i usporedba :
aaaa.jpg


cico_mevle je napisao(la):
ma nisam odusto al sat vremena zakasnio bila frka oko interneta pa nisam stigo do devet neg tek poslo malo prije deset i izgleda ryu nece prihvatit.ovom prilikom molim da prihvati

nadam se da će se prihvati tvoj rad ;) baš me zanima kak je ispalo...
 
:icon_sad:
to bio rad ja trazio po neto nissan 200 sx tuning i izbaci mi ovu sliku mislio sam da je to ustvari pravi tuning na prvi pogled ok sad bi molio admine da mi daju ban
ne izvacim se nego najozbiljnije govorim ako ne ban onda disklavifikacija jer ja stvarno nisam znao da je to ustvari pravi rad
evo link na kojem sam nasao sliku

http://images.google.ba/images?q=nissan+200+sx&gbv=2&ndsp=20&hl=bs&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-GB:eek:fficial&sa=N&imgsz=huge

evo poslo sam ryu pm da me disklavifikuje:icon_smile::);):cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top