PS Challenge 4 komentari

PS Challenge 4 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam nesto uradio zasad pa cemo vidjeti na sta ce izaci to nesto..
Nisam previse ni zadovoljan ali ni ne ocajavam.:lol:
Bice nesto od nissana! :D
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
trazite ba malo, mora bit tih auta tuniranih...trazite Nissana Sylvia i ta sl auta, njih bar ima tuniranih kolko hoces...

ma štaće djelovi vidiš da ovde svi crtaju djelove :lol:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
cico_mevle je napisao(la):
ja kreno radit al je ebano nekako velika slika a slaba tackasta puno.:icon_cry:

pa smanji sliku radi se 1600x1200 tako piše u pravilima ;)

ma sve dok brusham netrebam smanjivat sliku al ako trebadnem nest ubacit onda ima da smanjim

onda ti ne smeta kvalitet slike,prebrušaj cjelo auto,zamjeni sjene refleksije i odsjaje i eto ko robi :D


ja sam uradio novu limariju nacrto i branik,sutra nastavljam, ima 5 dana šta raditi,al stiću :cool:
 
Član
Ja sam naso denore za bas nisana 200sx sve pase branik na branik nemas sta popravljat samo na sjene
i prelakirat ga xD
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Ja sam naso denore za bas nisana 200sx sve pase branik na branik nemas sta popravljat samo na sjene
i prelakirat ga xD

ne volim copy/paste tuning :D
šala drug tako sam i ja počinjo prije,samo ganjaj boju da potrefiš ;)
 

Ryu

Član
ja sam ovaj nissan "zavrsio" ;) tj necu ga vise radit,na brzinu sam na njega stavio "osnovne" dijelove...sad vrijeme mogu usmjerit na bitnije projekte ;)
 
Član
radi li se šta,ja šaro sa brušem pozadinu baš je sad zahebana ;)
promjenio sam stil,nissan je drugačiji od ostali radova koje sam dosad radio, nije više sve realno ko prije ali mora se mjenjati da ne budu svi radovi isti :)
 
Član
ja sam se prijavio.... ali osim sto sam skino sliku na svoj laptop sa bhtuninga nisam nista vise uradio.... jbg... poso 12h *7 dana u sedmici .... ne moze se.... :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top