PS Challenge 4 komentari

PS Challenge 4 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BoosT666 je napisao(la):
Prvo trazim sve odgovarajuce djelove i tek onda ga idem radit a ne samo stavljat a ne gledat sta pase a sta ne idemo lagano.

Mislim da cu ic na drift stil..

tako i treba,prvo smisliš u glavi kako treba izgledati pa onda nabaviš material :D pa u akciju :cool:
 
Član
Trozic je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Prvo trazim sve odgovarajuce djelove i tek onda ga idem radit a ne samo stavljat a ne gledat sta pase a sta ne idemo lagano.

Mislim da cu ic na drift stil..

tako i treba,prvo smisliš u glavi kako treba izgledati pa onda nabaviš material :D pa u akciju :cool:

Jooj Al me jebe rezolucija slike slika je 2000 i nesto nemogu nac odgovarajucu velicinu sve moram povecavat a djelove sam osmislio omfg..

Al sve cu prvo postavit na njega i onda lagano u akciju uklopljavat da to bude kao njegovo to mi je naj mrzi dio posla ako nenadjem djelove kill cu se ali je slika prevelika sto jest jest.
 
Član
i ja idem na drift stil...sve lijepo zamisljeno, nadjeni dijelovi, pozadina, sve...sad je to sve na uklapanju...moglo bi cak bit gotovo za 2 dana...za cudo, al ima auto potencijala da se tunira pravo...:)
 
Član
vidim sve nešto drift fazoni,ja radim na drugačiji način,sve se bojim da ću morati i .psd priložiti ko dokaz :lol:
 
Član
Ja nazalost nemogu nac odgovarajucu drift stazu po ovom stajlingu auta pa cu ga smijestit na jedno lijepo mijestooo.Sa malim chop-om.Mislim da necu nista previse radit..
 
Član
ja sam, vjerovali ili ne, zavrsio vec...jutros sam do 5 radio, i sad malo doradio nesto, i to je to...saljem Ryu rad, ako jos sta dodam mozda, poslacu ponovo :)
 
ih ja imam poslaaa
tek sam sad doso do ideja
nece bit drift uopste
:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
jel se moze bacit ovdje dio auta radi informisanja :D

dal npr branik lijepo stoji/retrovizor i sl?

nisam radio u psu vec 2 god, pa imam izopacen pogled na sve sta uradim :D:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top