PS Challenge 4 komentari

PS Challenge 4 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neznam kakv je tačno stil umene crto sam djelove kako sam znao pa šta bude ;) sve sam uradio nanovo počev od branika,praga,haube,vrata,krova,stakala, enterijer, blatobrani tj. sva limarija nanovo nacrtana...
riktam sad pozadinu biće gotov do sutra
 
Član
kad treba predat meni ga jos ostalo obojat...A neide mi bojanje nemogu pogodit boju branika sa bojom auta..Ubozju mater:icon_cry:
 
Član
2-3 h u pocetku radio i to je to.. :icon_sad:

valjda se nakanim da zavrsim :icon_arrow:

ugl, za ove 'stiliste' :icon_arrow: nije drift :cool:
 
djesi "stilista"

e pa ja ak uspijem bice to bar za mene rad stoljeca mojih radova kolko sam uznapredovo od prvog pojavljivanja na forumu.:lol::lol:zadovoljan sam imam ideju al tesko ce je bit realizovati jer svaki dio auta sam zapoceo a nisam ni jedan dovrsio a jos 2 dana aaajjjj ubit cu se
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
djesi "stilista"

e pa ja ak uspijem bice to bar za mene rad stoljeca mojih radova kolko sam uznapredovo od prvog pojavljivanja na forumu.:lol::lol:zadovoljan sam imam ideju al tesko ce je bit realizovati jer svaki dio auta sam zapoceo a nisam ni jedan dovrsio a jos 2 dana aaajjjj ubit cu se

tako sam ja bio astru pošo raditi eno je još uvjek wip :)
na nisanu još na jedna vrata nabaciti refleksije i malo na haubu i to je to
 
aaaaaaaa :icon_evil:rezolucija 6milx5mil a slika u qurcu do grla, jako loše teško za napravit boju:icon_evil:, pun qurac neki jebeni reflex bolesnih preko pola vrata aaaaagrrrrr..:icon_sad:.. mislim nije bed onome ko zna dobro cjeli auto brushat:lol: tak da je moj totalno jadno ispalo i izgubio sam svaku volju za radit... nevjerujem i da cu stici do sutra sve složiti....:icon_cry: nadam se da ce se za ligu malo više paziti na zadane donore :icon_rolleyes:
 

Ryu

Član
tinmachine88 je napisao(la):
nadam se da ce se za ligu malo više paziti na zadane donore :icon_rolleyes:

za ligu ce tek da bude ;) kad dodje tema kola restauracija auta,ili pravljenje concepta od par crnih linija ;) bice veselo...zato se radi timski ;)
 
Član
Ryu je napisao(la):
tinmachine88 je napisao(la):
nadam se da ce se za ligu malo više paziti na zadane donore :icon_rolleyes:

za ligu ce tek da bude ;) kad dodje tema kola restauracija auta,ili pravljenje concepta od par crnih linija ;) bice veselo...zato se radi timski ;)

i zato su tim jedan bolji i jedan slabiji tuner :)
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
i ti poceo brush...batali se toga, ljepsi je real look...:)

i mene je zarazio sa brušem :D
vidjećete nissan,novi stil ;)

Blago tebi ti ga i brushat znas..Ja samo flex-u znam u ruku i drndat sa njom...Salim se AAA blago tebi barem ga obojat znas ja svom djelove naso sve samo mi neide od ruke da ga obojam pa ga Jebaw-t...Tako da ga naj vjerojatnije necu ni predavat jel sam to smuljo na brzinu..

nemoraš znati brušati da bi napravio dobar rad,nađeš odgovarajuće djelove,
malo mašte da ih prepraviš da pašu i eto ga ;)
ovo sam radio davno djelovi su sa donora

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top