Prvi BH Tuning Magazin

Prvi BH Tuning Magazin

Član
svaka vam cast za ovo,skidam kapu,veoma dobar potez,,jedva cekam da kupim ovo prvo izdanje,prelistao sam online,ali se radujem printanom izdanju;)
 
Član
Izvinjavam se izgleda da sam zaboravio ono najbitnije...

Tiraz za prvi broj je 3000 komada, moci ce se naci na svim vecim kioscima u vecim gradovima BiH (Sarajevo, Mostar, Banja Luka, Tuzla, Zenica, Gradiska). Sto se tice Sarajeva moguca je dostava na kucnu adresu.

U prodaji za nekih 15 do 20 dana.:icon_smile:

Veliki pozdrav
 
Član
j*o me svak


ja neki dan bio sa trozicem , reko treba stavit prijedlog da imamo svoj magazin

i pisat ovako stvari sa foruma, prestavljati auta i tako to

et trozic moze to potvrditi


ispunla mi se zelja , hocel biti u sanskom mostu , jer ovdje nekako tesko je i auto shop magazin kupiti
 
Početnik
sta je ovo nije valjda da nece bit u ZAVIDOVICIMA:icon_sad::icon_sad::icon_mad:..jbg kad hrvati mogu svoje doturit mozete i vi samo 3-4 primjerka i prodat ce se...100%
 
Član
ajmo ...ako nebude u sanskom mostu ...

:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


onda nek mi neko uzme pa salje ....
 
Član
Drago mi je cuti za ovo :cool::cool:

Prelistao sam novine na stranici dobre su ali moram ja to kupiti da ih drzim u ruci nije fazon preko stranice :lol::lol:

Svaka cast !!!
 
svaka čast sve pohvale napokon nešto kvalitetno i vrijedno pažnje rado kupujem svaki broj čim izadje javite ovdje da kupim sretno dalje u radovima sa magazinom
 
N

nenad

Svaka cast, zelim vam puno srece (jer ce vam trebati) imam par savjeta za pocetak, mozete ih prihvatiti ako hocete ili ne: pokusajte da odradite sve kako treba, da ne stedite na kvalitetu papira i stampe, i pazljvio birajte ko ce vam pisati textove, jer prvih par brojeva su jako vazni :cool:
 
Član
jedna zamjerka , tj. savjet ... u sljedećim brojevima neka bude vise stranica , jer 16 strana ,je premalo za cijenu koja će se plaćati ;)
 
Član
sve najbolje u nastavku...:cool:
nadam se da ce se pojaviti i u MD koji broj da nemoram traziti dalje ko ce mi kupiti pa poslati...:icon_smile:
 
Početnik
jedna zamjerka , tj. savjet ... u sljedećim brojevima neka bude vise stranica , jer 16 strana ,je premalo za cijenu koja će se plaćati [/align]


ma nije ba 16 strana..meni se cini 100 da je....kakvih 16 crnih..uhh nedo bogg;)
 
Član
nasao sam vam gresku,tamo gde ste predstavili igricu nije GIRD nego GRID,ali dobro verovatno ce to jos da se popravlja,u svakom slucaju svaka cast na magazinu
 
Top