prva kazna od kako vozim

prva kazna od kako vozim

Član
akka je napisao(la):
Samo cu ti reci da ce ti biti tesko da ih dobijes na Sudu..Ti mozda imas 4 svjedoka,nabavice i on jos 10 policajaca uz sebe

Kako si to zamislio?
Ja razumijem da ova nasa policija nije p od policije, da je sve korumpirano i ninasta naliko ali...
Svi valjda znamo da niti u jednoj smjeni/patroli nema 10 policajaca? Da li je jos nekad neko vidio 10 policajaca na 1 semaforu da mogu posvjedocit to? A ovaj je vozio ove ljude, ipak mi je to malo jaci argument (il mozda nije ako se dobro procitaju svi njegovi postovi) :)

Kako god, sretno pa sta bude.
 
Član
@robert
Da je nasa drzava kako treba dotog nebi ni doslo,ali ti samo kazem sta se desava..10 -etero sam rekao bezveze,al ce ih naci uvijek doovoljno da oni ispadnu da su u pravu..
 
Član
zeko91 je napisao(la):
ma sad su kod nas u rs praznici imam ja rodjaka sto radi u policiji ali do utorka nista pa ce on to sredit neki je sefic u BL javice papcima da brisu to ako me ne zajebe obeco je pa cu vidit utorak mozeli se to sredit .ako nistA ne bude od toga ode na sud.

a kazna je 350km ako se dokaze na sudu da sam proso kroz crveno imam 4 svedoka da nisam nije me nist uslikalo.jos kazu da ode i voacka na 3-4 mjeseca.


Pa sta je on to tebi pisao,brzinu,alkohol,pojaseve,svjetla,vanredni tehnicki,bezobzirno ponasanje itd....
Dobit ih mozes ali tesko,pametnije je razvlacit proces i skupljat lovu :icon_biggrin:
 
Član
Ne kontam zasto tesko, ovaj nema slike da je prosao on kroz crveno ili da je vozio preko ogranicenja znaci rekla kazala, ima svjedoka kao i ovaj sto tvrdi da nije prosao kroz crveno i njegovi ce svjedoci potvrditi to, ako ima dugo vozacku a nikad nije kaznjavan i nema nikakvih problema do sada to ide vozacu u koristi i to dobru korist, to se lako moze pretvoriti samo u neku opomenu ili cak odbaciti se slucaj radi nedostatka dokaza. Pa kao da nikad niste bili na sudu zbog neke bezvezne kazne.
 
Član
ne znam kazem vam vidicu sad utorak sa tim rodjakom posto je on dosta jak za te stvari ako me on ne izvuce imam jos nesto u planu ako ne i to onda sam mislio otic platit ovo sranje samo me interesuje mogu li platit posto nisam potpiso .dobijo sam one racune jbm li ga necu da se vucam po sudu a kaznjavan nisam 2 godine od kako sam polozio godinu dana nisam ni vozio posto nisam imo auto znaci eto godinu vozim i ovo je prva kazna i to solidna najgore sto moram auto reg za 4 dana mi istice registracija majku im ***** jesam i baksuz.


e sad nije mi jasno sto me nisu odmah zaustavili kad su vidili da sam proletio kroz crveno nego kad sam se vraco nakon 15 min.
 
Član
pa eto to ti je jos jedaaan veeeliki + sto nisu krenuli za tobom kad si navodno prosao kroz crveno nego tek tada kad si se vracao i to kad navedes i tu puse momacki jer nisu te zaustavili tada znaci otpada 90% sve to njihovo. To se samo na sudu kaze "ko ja prosao, kada? sta je s tobom, gdje slika, koji svjedok" policajac na duznosti koji sjedi s njim u autu mu ne moze biti svjedok jer ce on uvijek biti na njegovoj strani tako da znas :) goni ih to je njima zafalio jos jedan da ispune normu i ti si bio taj koji je bio zadnji na listi da ispune normu i da mogu ici piti kafe.
 
Član
interesuje me dali se moze platit ovo ako odlucim posto nisam potpiso ako ne uspijem sredit da to poniste
 
Član
ne znam to mozes li uplatiti, ako odes do mupa i pitas isto ti je kao da si priznao to sve da si uradio.
 
Član
ma da kazem imam neke veze ako sam taj rodjak povuce morace ponistit jel oni su misevi za njega .inace nisam negde iz nekog velkog grada KOTOR VAROS imaju 2 semofora kreteni ih ugase u 9 sati navece a upale ih u 3 ujutro ***** im mater najgore mi je sto mi ide reg pa mi trebaju pare za to .

jel oni meni pricaju da su me vidili sa druge strane tuda sam ja proso niko nije bio znaci lazu 100% mogli su biti samo negde drugo a prije toga sam proso kraj jedne patrole nisu me opste zaustavljali

ja sam cuo da se moze ponistiti ako imas dobru vezu to jest ako komandir jos nije potpiso vidicu .a vremena za sud nemam ako ne sredim ode gore priznat platit necu da se vucaram po sudu
 
Član
ako ti je registracija za 4 dana otidji odmah registruj auto, dok nije uslo u proceduru i zavedeno u racunar:icon_biggrin:

kasnije se ganjajte po sudu, sta fali, taman da malo vidis kako je to
uglavnom ne mogu ti nista, ali moras znat sta reci pred sudijom, ja ti ovo govorim iz iskustva, ne pricam sto mi je neko rekao;)
 
Član
e sad ovi sto su samnom bili svedocice za mene ali sad sam prico sa nekim komsijom kaze on da mogu donjet to jest trazit od suda i detektor lazi pa nebi da drustvo uvali u govna. krivo mi je samo to sto me odmah nisu zaustavili ako su vidili da sam proso ili sto nisu krenuli zamnom ja bi stao.isto komsija mi kaze da nesmiju me ganjat ako mi je zivot ugrozen ako idem vise od 100 .
problem je sto lazu da su bili na tom mjestu
 
Član
kakav detktor lazi pusti te price, pa nek sebe prvo skopcaju pa nek se propitaju pa onda vas nek kopcaju :lol: pa ce vidjeti ko laze :cool: Mi u BiH mozda imam jedan ili ni jedan detektor lazi :) ne rai se ovdje o ubojstu nego o obicnoj prijavi i taj detektor lazi je smijesno i ti mozes traziti takodje da oni isto budu skopcani na njega prvo i da se i njih propita :) to je samo zastrasivanje i trzanja da priznas njihovo.
Kao sto rece ti si im bio taj koji im je trebao za ispunjenje norme i da oni mogu ici citav dan hodati i ispijati kafe.

Nisu te zaustavili tada znaci + za tebe, nisi isao 100 i vise jer ne mogu dokaztati jer nemaju nikakav dokaz za to znaci jos jedan + za tebe, nemaju ni dokaza da si kroz crveno prosao znaci rekla kazala, pitaj ga jesi mi zapisao table i vrijeme kad sam prosao pa da vidis i kad kaze vrijeme reci nije tacno da je tada bilo nego je bilo tad i tad i prosao sam kroz zeleno, mozes ti njih uzeti samo jos advokat i zalba i suocenje sa policajcem, a dok god je suocenje i sud znaci mozes registrovati auto jer ta odluka nije pravosnazna i taj spor nije zavrsen i mnije uslo u tvoj dosje da imas kaznu za platiti i ne mogu te teretiti da ne mozes registrovati auto :)
 
Član
Jbg drug tebi nek je sretno na sudu iz ovog tvog kako kontam lako ces ih dobit, sem toga po meni trebao bi postoji dokaz za svaki saobracajni prekrsaj, znaci proso kroz crveno slika, brzina slika, pojas slika a ne ono rekla kazala jbg tako moze cekat 2 sata niko ne naidje zaustavi prvog tebe ti sam u autu hop proso si kroz crveno,nisi vezo pojas, nemas opremu hajmo kazna jb drzavu dje ne smijes sam hodat ulicom jer ti zadnar ako si sam pise sta hoce.

Kad smo vec kod toga mene su u pocetku zaustavljali non stop kad su skontali da ne locem dok vozim da imam vise opreme nego oni i da sam Dobojlija vise nisu, doduse i ti likovi su odavde domaci pa i to vjerovanto igra neku ulogu.
Isto moram pohvalit zandare sa Jelaha znaci nisam napravio neki veci prekrsaj moglo je proci sa opomenom, ali likovi pitali jesam pio ja reko nisam kaze vozi sretan put.
Zandari PS Doboj Jug isto svaka cast ljudi maksimalno korektni, doduse nije saobracajna nego ova obicna al su 2 puta dolazili neko zvao da smo previse glasni, oni dosli kao ok ste vi nemojte samo sta zapalit drugi put dosla druga patrola kaze jarana dosli zajebavali se sa nama bili par minuta i otisli.
 
Top