Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

RE: neprodajem samo se hvalim :D

adi187 je napisao(la):
Dobro ti je ovo ispalo, nego ti to jos malo usavrsi i pocni biznis sa ovim, izgleda da ce ovo biti novi HIT :D

usavrseno vec :icon_smile: ova danas ispala pravo dobro,nema greske,samo varove nabrzinu salio,treba je bas dobro zavariti
 

IGY

Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

hajmo moje 13-ke zimske prepraviti :)
skontaj neku cijenu pa da to do zime mozda odradimo :)
 
RE: neprodajem samo se hvalim :D

neznam stvarno...jebga...ako su gume na felgama,znaci,demontaza montaza balans i sve ostalo oko 100
broj u dnu posta
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

svidja mi se kako je odradjeno, samo mene interesuje jel ovo tvoje auto iza bijelo sa KING felgama :D
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

Priico sam s Mahirom ii prije nego sto je poceo radit.. meni se svidjela ideja... ja cu sebi da pokusam napravit aBd sad preko zime =) 14" .. naprijed.. 7,5 il 8 J .. nazad 9... aa sad :icon_exclaim:
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

ovo je stvarno extra bas imam 3 seta celicnih dva 13,i jedan 14 njih bi mogo uradit
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

AldinShpura je napisao(la):
almyr je napisao(la):
svidja mi se kako je odradjeno, samo mene interesuje jel ovo tvoje auto iza bijelo sa KING felgama :D

jeste...fiJat ...sto? :lol:

ma bezze pitam ciji je , iste felge ko u mene na caddy-u, moje su 4 rupe 16"..
mnogo je ljepsa ova felga kad je manji profil gume...
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

AldinShpura je napisao(la):
neznam stvarno...jebga...ako su gume na felgama,znaci,demontaza montaza balans i sve ostalo oko 100
broj u dnu posta

Cek jel 100KM po felgi il u kompletu :icon_question:

Nije valjda da ti se isplati za 100 sve cetiri uradit :D

Ja kolko sam cuo rad i felge dok se kupe kosta od 300 do 450 KM zavisi od velicine felgi i ko radi i naravno kako se ko snadje :D,uglavnom tu je negdje ta cifra ....
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

ja mislim da je oko 100KM po felgi, jer nije niko budala da radi to tako djaba, ako je 100KM sve 4 felge ziv bio ujutro sam ti odma u sarajevu da mi radis:D:D:D:D:D:D:D
 
RE: neprodajem samo se hvalim :D

elmir je napisao(la):
ja mislim da je oko 100KM po felgi, jer nije niko budala da radi to tako djaba, ako je 100KM sve 4 felge ziv bio ujutro sam ti odma u sarajevu da mi radis:D:D:D:D:D:D:D

sve cetiri za 100...ljudi kopaju kanale citav dan za 30

s tim da radim vase felge a ne da kupujem...a i da se kupe u prosjeku jedna felga na otpadu kosta oko 20KM
 
Top