PROJEKAT unutrasnjost

PROJEKAT unutrasnjost

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
xzone je napisao(la):
pa ljudi mogu li ja u golfa 3 ubaciti tablu od 4...ako mogu ima li to iko da radi posto ja pojma nemam o tome...ako ima nek mi se javi na pm ili ovdje ili broj mobitela nek ostavi msn bbilo sta na sta se moze dobiti..pozzzz i hvala unaprijed

Kupis tablu i polako kao i ja , ja dvojicu majstora pitao, kaze moze treba ovo treba ono, ma rekoh sam cu ja to valjda, aima i ovdje raje akos ta zapne!
Samo cuvaj svoju da je mozes na mjesto opet vratiti
;)
 
Član
core2sa je napisao(la):
Srdjane hvala :) dje cuo i necuo, mi se svakako vidimo uskoro kad dodje golf na ustimavanje.

I samo da dodam, za ove xxxx ovdje sto su se dosad javljali i govorili "daleko od realnosti, vako nako" - nemojte srat vise majke vam, kad nemate veze niocemu. Jebote ovdje svi nesto pametni, ovaj ima ovo, onaj ima ono, ovaj moze vako, onaj moze nako, ovaj prico sa ovim, onom slao mailove, sve nesto ba nekake gluposti, niko nista u djelo da sprovede. Jel ovdje na forumu samo naprdjivanje i suplja prica i podcjenjivanje drugih i njihovih ideja ili sta ? Pa jebote Cuj NEMOZE, normalno da MOZE, evo sreca pa ima covjek koji to potvrdi... ma neam pojma sta ja ovdje vrijeme gubim. Ko bude imo sta da kaze, moze me nac svaki dan u SA, ko hoce na crtu, isto tako.

legionar je napisao(la):
xzone je napisao(la):
pa ljudi mogu li ja u golfa 3 ubaciti tablu od 4...ako mogu ima li to iko da radi posto ja pojma nemam o tome...ako ima nek mi se javi na pm ili ovdje ili broj mobitela nek ostavi msn bbilo sta na sta se moze dobiti..pozzzz i hvala unaprijed

Kupis tablu i polako kao i ja , ja dvojicu majstora pitao, kaze moze treba ovo treba ono, ma rekoh sam cu ja to valjda, aima i ovdje raje akos ta zapne!
Samo cuvaj svoju da je mozes na mjesto opet vratiti
;)

ma nije problem to legendo samo ja pojma nemam o tome tako da necu ni da petljam ako ti uspijes nadjemo se i ti mi odradis to ili ako ima ko bi to znao odraditi nek javi
 

IGY

Član
nije to mudro slovo
ali zar nije car napucavanja auta, kad sve sam radis
ni ja iz pocetka nisam znao nista ali eto vremenom sam dosta toga naucio i na svim autima sve sam sam radio
malo se potrudis pitas kako sta draze ce ti biti
 
Član
IGY je napisao(la):
nije to mudro slovo
ali zar nije car napucavanja auta, kad sve sam radis
ni ja iz pocetka nisam znao nista ali eto vremenom sam dosta toga naucio i na svim autima sve sam sam radio
malo se potrudis pitas kako sta draze ce ti biti

Ja odustao, prodaje se sve komplet sto sam ja bio uzeo :D
PRODAJA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top