PROJEKAT unutrasnjost

PROJEKAT unutrasnjost

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zex

Član
Ja sam ranije postavljao na pungas tutorial za ubacivanje table od Mk3/4 ili Corada u Mk2,ne znam jesi li naletio na to uputstvo,ima dosta slika i sve je fino objasnjeno.
I po meni je ipak trojkina tabla primerenija za Mk2
 
Član
rekao sam ti vec na VW ne moze 10000%. ne pokusavaj ne isplati se. stavi od dvojke/trojke ili pola 94 i miran. elektronski pinjon ne moze se prilagoditi za tablu od cetvorke jer je drugi sistem za mjerenje brzine kod cetvorke.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ima kec iz tuzle od cetvorke unutrasnjost, ako se dobro sjecam, i predobro stoji

nije cetvorka nego polo 94. kod ese iz tuzle

Vise je keceva u Tuzli. Napisao sam vec, on misli na Talinog, plavoljubicastog keca. Kod njega je tabla od 4orke.


@elmir moze itekako se mjerac/sajla prebacigti, uostalom, znam sta sam prekjucer radio :)
 
Član
Fakat neznam sta da radim, a rekose mi isto danas kao sto neko spomenu da bi tabla dosla na sic :D ai sto se tice sata bice vrlo tesko izvodljivo, ako ne i nemoguce! Jedino mi majstor rekao da prepakuj moj i sat iz 4, tj. da osvjetljenje i kazaljke budu od 4 a moj mehanizam unutra, tako nesto :D
A jos me i odvracaju,kazu ne kvari to sto imas kad je ocuvano, klasika je klasika!
Ja sam odlucio da probam i da pri tome pazim da ne sje... ovu moju tablu pa ako ne mogne ili bude bezeze da vratim svoju :D

HVALA SVIMA NA POMOCI
 
najbolje neka ti trizex nabavi broj ovog tale iz tuzle, pa popricaj sa njim ;) ja koliko sam vidio kod njeg lijepo izgleda, i dobro je uklopljeno, nije na sicu kako ti kazes :)

sretno sa radom
 
Hehe i ja sam gledao u Golfu i prvo mi bilo cudno, lijepo stoji...Samo naprijed...Ispati se pokusati...Sve je moguce, ljudi cuda cine, necu reci da ne moze, niti da 100 % moze...Lagano skini svoju, da ne polomis, navuci od cetvroke vidi odgovara li ti njen polozaj i doseg...Ako moze kreni lagano, ako ne moze opet si u PLUSU jer si ocistio ispod stare i uocio eventualne kvarove ili nedostatke...Gedao sam prepakivanje mehanizma kao sto ti je majstora rekao, nisam ostao do kraja pa ne mogu reci jesu li uspjeli :$....Sa srecom...
 
Član
ja kad sam htio u svog golfa 1 htio stavljat sat od 4 eletricar mi kaze da ne moze....moze al uz mjenjanje ploce osiguraca i jos puno toga.....od trojke je sasvim dovoljno....za moj ukus pozz
 

IGY

Član
trizex je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ima kec iz tuzle od cetvorke unutrasnjost, ako se dobro sjecam, i predobro stoji

nije cetvorka nego polo 94. kod ese iz tuzle

Vise je keceva u Tuzli. Napisao sam vec, on misli na Talinog, plavoljubicastog keca. Kod njega je tabla od 4orke.


@elmir moze itekako se mjerac/sajla prebacigti, uostalom, znam sta sam prekjucer radio :)

da na Talinog keca sam mislio, sa pcelicom na zadnjoj sajbi
a kod Ese je unutrasnjost od ibize kao sto je moja ako sam dobro upucen ;)
btw poz Ajdo Talu kad ga vidis
a legijo znas da mozes racunati na mene ako nafatam vremena rado ti pomognem
 
Član
pa ljudi mogu li ja u golfa 3 ubaciti tablu od 4...ako mogu ima li to iko da radi posto ja pojma nemam o tome...ako ima nek mi se javi na pm ili ovdje ili broj mobitela nek ostavi msn bbilo sta na sta se moze dobiti..pozzzz i hvala unaprijed
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top