Project EZGAAR by Roman Jurišić - komentari

Project EZGAAR by Roman Jurišić - komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Taj Roman vec iz godine u godinu najavljuje isto i uvjek nesto iskrsne i onda opet najave sexa i pljuvanja i gasenja vatri koje je on zapalio i tako dalje.
Ne znam kako mu nije mrsko paliti pa gasiti vatre, meni mrsko ustat po pivo nekad a on....
 
Super Moderator
meni samo nije jasno zasto bi on bilo koga ponizavo, sto pismeno sto na stazi. nije ponizenje izgubiti :/
svaka cast za projekat i respect za niskih 10 u to vrijeme, sigurno ce ovo biti brz auto, al fakat kako se momak ponasa, sramota me sto mi je imenjak
 
Legend
On se zamjerio nekim likovima iz HR jer mu je zabranjeno da nastupa tamo.
Kao sto dzin rece vjerovatno sto je vise pricao nego sto je trebao, pljuvao i sl..
Nikad mi ovaj lik nece biti jasan, imao sam jako visoko misljenje o njemu dok je bio "normalan", kada se pojavi sa autom, uzme prvo mjesto i ode, gdje ces vise od toga.. a ne ovako nesto najavljuje rekorde vatre zemljotrese, tresla se gora a rodio se mis..
Skupio nekakve djecurlije oko sebe i glumi facu, zanimljivo bas..

Kao sto ogi rece za auto respect, sve ostalo Boze sacuvaj..
 
Član
prije mjesec naletim na sajt, poceo citat i ugasim, vidim da nista normalno nema za procitat...
napravio web za auto, a auto se spominje na dva mjesta, sve neki ratovi, mrznje, zavist, neprijatelji, osvete bla bla...a vjerovatno vecinu ljudi kojima je ono sve upuceno zaboli ona stvar za njegovo pisanje....
ako ne bude belaja, trebao bi golf skinut trenutni rekord, bar po najavama, za to svaka cast... za ostalo, smijesno je...
 
Član
Cijenim projekat i vlasnika i ne sumnjam da ce to biti brz auto, ali ne razumijem ovu temu nikako. Ako nekoga nesto zanima u vezi projekta, obratice se Romanu licno, a sigurno nece pitati clana Carbon. koji, ako sam dobro upucen, nema ni vozacku dozvolu. Da je Roman postavio temu ili neki njegov saradnik, u redu, ovako...
 
Član
Citao za auto i sta rec sve pohvale vrijeme nebitno auto je drama! Al da covjek ima stranicu blog i pise ono... pa on meni zvuci kao sedic i finci kad se sastanu u krug99
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top