Project EZGAAR by Roman Jurišić - komentari

Project EZGAAR by Roman Jurišić - komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka cast na projektu, mnogo je ulozeno , a ponajvise volje i truda. Ali meni nije jedno jasno, zasto je Roman onako vulgaran , psovke itd ta vrijedjanja koja su upucena Buličiću.
Zar nebi bilo sportski stat na crtu i odmjerit snagu i umijeće vožnje i onda ko izgubi nek se pokrije ušima, a ne ovako evo 4-5 godina oni se nesto prepucavaju preko facebook postova i statusa.
 
Član
Svaka cast na projektu, mnogo je ulozeno , a ponajvise volje i truda. Ali meni nije jedno jasno, zasto je Roman onako vulgaran , psovke itd ta vrijedjanja koja su upucena Buličiću.
Zar nebi bilo sportski stat na crtu i odmjerit snagu i umijeće vožnje i onda ko izgubi nek se pokrije ušima, a ne ovako evo 4-5 godina oni se nesto prepucavaju preko facebook postova i statusa.
Vuligaran, psuje, vrijedja... Puse se coek... Dig'o se u nebesa...
 
Nema decko karakter i nije jedini na sceni koji se hrani prozivanjem i tako slicnim stvarima. Jednostavno puno bi bolje bilo da dokaze sve na trkama a ne da kuca ogromne textove u kojima samo sebe bruka. Mislio sam da ga je vise to proslo poslije toliko godina ali covjek je jos pod utiscima izgleda.
Totalno nepotrebno je sve to , umjesto da se svi druzimo i ucimo jedni od drugih a prije svega od starijih pa da i mi prenesemo na mladze generacije kod nas je to sve naopako.
Napravio je web stranicu kao posvecenu projektu a u krupnom planu su njegovi suludi textovi , prvo ne znam odakle mu vrijeme pa poslije toga inspiracija da sijedi i pise tako negativne textove.
Normalno je da te svako ne moze ni voliti ali opet treba biti veci covjek pa taku vrstu ljudi iskulirati i furati svoj fazon dalje jer ima podlogu , mislim napravio je nesto u zivotu ipak je to jedna brza masina da bi se on ponasao kao neki balavac a da se ponasa normalno sigurno bi vecini bio i uzor i imao bi vecu publiku a ovako ga svi vise znaju po njegovom pljuvanju i negativnim komentarima nego po autu.
 
Član
Od njega se ima sta naucit definitivjo, ali mislim da je nemoguce. Znam da prije nije bio takav, da li se promijenio jer su drugi dosli na njegov level il ne znam koji je djavo. Ni ja ne volim uopste citat sta pise, pola se moze pretpostavit
 
Cijenim njegov rad trud i automobil...ali kakve mu koristi kad nikada nece stati na crtu s njima jer je Romanu zabranjeno nastupati na ijednom street raceu u HR
 
Član
Stace na crtu u BIH ima takmicenja i tu. Po meni ima jedan veliki problem ako izgubi na domacem terenu to je jos gore. Svaka cast na projektu ali na licnom stavu nisam odusevljen njegovim razmisljanjem jer iako ima protiv tih vozaca licno ne ostavlja dobar primjer drugima tj ponizuje sve ispada kao samo on ima pare. Pored svega i takmicenja i rivalstva treba biti covjek. a svoju moc po meni licno covjek moze samo pokazati tamo gdje uporiste i pokusaj dokazivanja moci a na tastaturi se ne pika nista.
 
sam Roman kaze da ima plan kako ce izaci na kraj sa njima i sud ce biti ukljucen mozda
Znam za tu pricu ali to ne pije vodu...kakav sud...ako "ja" nesto organiziram imam i za pravo zabraniti pojedincima da dolaze na taj skup...druga prica je ako taj street race bude u organizaciji nekoga drugoga pa mogne sudjelovati...ovako tesko...ali sam je sebi kriv...mogao je skratiti malo jezik i vec ako pravi opasno auto ponizit sviju na nacin koji treba....na 402m
 
Sve je to OK samo treba vise odrasti, dzabe je kad imas taticu s parama kojeg boli qurac za porodicom pa samo dadne para i dobro je to
zelim mu svu srecu u projektu ali i da se opameti vise jer nije balavac od 16-17 godina, sportski je i pobijedit i izgubit, ali kad izgubis pruzi ruku pobjedniku i nastavi dalje i budi bolji
 
Član
ovaj tip nije dobar u glavi nikako :S
nebi me cudilo da uskoro spomene vettela i rossija kao svoje hejtere i neprijatelje jer njega niko ne voli jer je on najjaci i najbolji i svi su ljubomorni i zavidni sto je on toliko bitan i popularan sa par miliona fanova oko sebe
al zanimljiv projekat za pratiti
i usput sta znaci ezgaar ?
 
Član
Znam za tu pricu ali to ne pije vodu...kakav sud...ako "ja" nesto organiziram imam i za pravo zabraniti pojedincima da dolaze na taj skup...druga prica je ako taj street race bude u organizaciji nekoga drugoga pa mogne sudjelovati...ovako tesko...ali sam je sebi kriv...mogao je skratiti malo jezik i vec ako pravi opasno auto ponizit sviju na nacin koji treba....na 402m
ima jos i Split, Zminj i Grobnik.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top