Prodaje se Nisan 350Z

Prodaje se Nisan 350Z

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala, hvala, drug!;)
Ma ne uzbudjuju mene epiteti tipa :"seljak, debil, idiotiziran", pogotovo kad dolaze od ljudi koji samnom u zivotu nikakvog kontakta imali nisu, takve izjave vise govore o njima nego o meni.:icon_smile:
 
Član
Oggy je napisao(la):
extra auto i iskreno, mislio sam da je mnogo skuplje... normalno da gledas da zaradis, kad vec imas te pare da radis sa njima, sto ne bi..isto ja felge, kupio za 250KM, meni se svidjaju, pa ih ipak stavio u oglase, al cijena 400KM, ako odu dobro i jest, ne odu, opet ja imam dobre felge.. a nOke, malo si pretjerao, i ti si na felgama zaradio 400KM :cool: :icon_twisted:

Vidis, svako ko me je sreo je mislio da je auto bar 2 puta skuplje.
Sta mislis koliki postotak nase raje surfa po americkim stranicama?
I upravo je tako kao sto kazes, ako mogu zaraditi 5-6000KM , odlicno - ako ne, ostaje mi super auto :)
 
Član
ja bi komentariso al vozim 350z u nfs-u

kad smo kod oglasa smijesnih bio je jedan za gti 5 podavno smijesan...jedini u bih,saltanje brzina kao na formuli ahhahahaha ma drama
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
nismo je napisao(la):
bulex je napisao(la):
nema noketa... hahaha

sta bi od onako aktivnih clanova, vjerovatno nemaju vremena :lol: :lol::lol:

Ostali clanovi manje vise, bitno je da je black_devil iz istog grada, pa moze s covjekom zajedno kafu popiti... pogledati auto malo i tako :lol:

hahahahaha provazat se izbaciti ruku posuditi koji cd covjeku naravno narodni hahah
 
Član
Za narodnjake uvijek ima mjesta!!! Pa Sinan Sakic sa svojih 138cm bez problema u gepek stane :lol:
 
Član
:lol::lol::lol:
sto me tema nasmija
hbga,oglas je fkt smijesan,pomalo i glup,bez obzira sto vlasnik cita,ja ostajem pri svom misljenju,ne znam sto ti treba to,pored takvog auta,al et,tvoj izbor:icon_biggrin:
 
Član
edoze je napisao(la):
:lol::lol::lol:
sto me tema nasmija
hbga,oglas je fkt smijesan,pomalo i glup,bez obzira sto vlasnik cita,ja ostajem pri svom misljenju,ne znam sto ti treba to,pored takvog auta,al et,tvoj izbor:icon_biggrin:

Oglas je napravljen za ciljanu publiku, tako da ga ona razumije. Zna se ko u Bosni ima para za takvo auto, a tima je najvaznije da mogu svojim prijateljima objasniti kako isto takvo auto voze "u onom trkaćem filmu", ili recenicom "ej, stari, znas ona kola što ti vozis na plejstejšnu - e, ja ih vozim uzivo!" :)
 
Član
Oglas je napravljen za ciljanu publiku, tako da ga ona razumije. Zna se ko u Bosni ima para za takvo auto, a tima je najvaznije da mogu svojim prijateljima objasniti kako isto takvo auto voze "u onom trkaćem filmu", ili recenicom "ej, stari, znas ona kola što ti vozis na plejstejšnu - e, ja ih vozim uzivo!" :)
[/quote]

a ko u bosni ima para za takvo auto :icon_question::icon_question:
 
Član
NekoIme je napisao(la):
Na BH tablama? Moja je tvrdnja zasnovana na informacijama iz policijske uprave, tamo su mi rekli da kod nas nije registrovan nijedan primjerak.
Uostalom nije ni bitno, nisam ga kupio zato sto sam mislio da ga niko nece imati, vec zato sto obozavam taj auto. I od 2006. kad sam ga vidio na Zagreb Auto Show-u nisam isao na more, nisam se vani napijao, niti usao u kladionicu, samo da bih sebi ustedio za njega.

A ako se proda za bar 39 000, slijedeci na redu je Skyline R34 GTR

necu ni ja vise u kladionicu i kafanu. hocu i ja Z-a:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top