Prodaje se Nisan 350Z

Prodaje se Nisan 350Z

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nismo je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
a zanimljivo, niko od ovih sto su vrijedjali se ne javlja :icon_biggrin:

hahahaha bilo je svakakvih komentra i ponuda, a sad niko nista :lol:

a bas sam se bio namjerio na onaj bubreg (samo sto momak nije napisao specifikacije : koliko je presao, je li pusi i pije, ima li kamenca) :lol:
 
Član
citajuci komentare ćunera koji bez neta ne bi znali za ovaj automobil ili ovome srodan dodjoh na zakljucak da je to taj nas mentalitet, ne mozemo si pomoci..

(ovom vw2 ćuneru koji ima privilegije moderatora na siteu nije prvi put da se ovako nešto dogodi, tj da izjavljuje gluposti i vrijedja clanove.. ako zaradim ban < zbog ove recenice je)

tebi sretno u prodaji, usrecit ce se onaj ko ga kupi definitivno..

EDIT: ni ovaj nije daleko od njega:

black_devil je napisao(la):
ma seljakk je,ajjjj da ga viditee kad otvori prozor i pusti narodnjake u autu...jojjjj...haha....:D

(s neistinom, glupostima i uvredama naravno.. a ne zna dvije sastaviti!)

aj valjda nece biti ban duzi od 7 dana :)
 
Član
nismo je napisao(la):
NekoIme je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ccc
seljaka :icon_mad:
pa ima bar 3-4 ova nissana u sarajevu, cuj jedini u bih, ja debila..
fol brdske trke, zalosti majko moja..

u americi ga je platio 15k $, ovdje ga prodaje 42k, zarada 21321%
al znas da ce ga prodat za ove pare, pogotov sa ovakvim pristupom.. ocajnim

ajd' ,prijatelju, da izracunamo:

Auto: 15 000 USD
Kontejner do Rijeke: 2200 USD (ulazi u vrijednost auta prilikom carinjenja)
Brodsko osiguranje protiv ostecenja: 350 USD
Lucke pristojbe i spedicija u Rijeci: 600 USD
Vucna sluzba do BiH: 300 USD
Carina 15% na 17200 USD: 2580 USD
PDV 17% na 19780 USD: 3362 USD
Total do registracije: 24392 USD ( 36 588 KM)
+ 910 KM registracija i osiguranje..znaci oko 37 500 KM...

Navedena cijena od 42900 jeste pretjerana (mada u Zagrebu identican Z kosta 26 000 eura u oglasniku), ali meni se ne zuri prodati, oglas je stavljen fore radi, bez nekih ocekivanja, pa ako neko naleti - super.

90% nasih drzavljana nikad nije culo za 350z (cak je i spediter koji je isao po njega u luku, a svakodnevno dovozi auta iz inostranstva, mislio da se radi o terencu), stoga onakav opis vozila.
A sto se tice nabrajanja specifikacija (koje sam jednostavno mogao skinuti s neta, posto sam seljak koji ne zna sta ima pod haubom), onima koji si ovakvo auto mogu priustiti nece nista znaciti, jer su vecinom seljaci poput mene koji nemaju pojma o autima, samo im je bitno da dobro izgleda :)

Znam da ima crveni Z u Sarajevu, ali nije registrovan.

Zanemaricu sve ostale uvrede, ali , Black Devil, koji ti je vrag bilo potrebno da izmisljas ono za narodnjake?

posteno s tvoje strane uvrede im nisu trebale - ovo je opomena za sve...

U Sarajevu imaju 4 ili 5 i od toga 2 cabrioleta

Stani malo drug...koliko ti to racunas dolar ? Ti dobro znas da se u skorije vrijeme malo poboljsao ,a bio je jedno vrijeme i 1.29 km i svi su tad uvozili auto... Ti si gore racunao dolar kao 1.5 km sto nije tako...
Druga stvar ... 350 Z u americi mozes naci za 10.000 dolki bez ikakvih problema.... Tako da ni onih tvojih 15.000 nije realno..pogledaj ovaj link...http://www.autotrader.com/fyc/vdp.jsp?ct=u&car_id=260778522&dealer_id=47801625&car_year=2005&rdm=1242828594074&num_records=25&model=350Z&systime=&make2=&highlightFirstMakeModel=&start_year=2005&engine=&keywordsrep=&keywordsrep=&keywordsfyc=&keywordsfyc=&certified=&fuel=&body_code=0&awsp=false&search_type=both&distance=0&marketZipError=false&search_lang=en&showZipError=n&first_record=151&make=NISSAN&color=&keywords_display=&page_location=findacar%3A%3Aispsearchform&min_price=&drive=&default_sort=priceDESC&seller_type=b&max_mileage=&style_flag=1&sort_type=priceDESC&address=77020&advanced=&end_year=2010&pager.offset=150&transmission=&doors=&max_price=17000&cardist=960&standard=false

12.000 $ a svi dobro znamo ,Ameru kad ponudis kesh da ti 2-3 hiljade ispod ..samo ako se nadjes na licu mjesta u pravo vrijeme.... Stoga..
bez problema se moze dovuci za 17.000 do registracije u BIH i pomnozi 17.000 sa 1.4 ,sadasnjim kursom ...dodje ti oko 23-24 hiljade naravno KM-ova... Dodaj na to i registraciju i shipping iz USA i ostala sranja... dobit ces u vrh glave od 30 do 33 hiljade KM ....
Sto znaci da je ova tvoja cijena vise nego smijesna...Al samo nemoj reci da si ga kupovao na 1.50 ili 1.55 ...jer tad niko nije uvozio auta.....
Pozdrav
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
nismo je napisao(la):
NekoIme je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ccc
seljaka :icon_mad:
pa ima bar 3-4 ova nissana u sarajevu, cuj jedini u bih, ja debila..
fol brdske trke, zalosti majko moja..

u americi ga je platio 15k $, ovdje ga prodaje 42k, zarada 21321%
al znas da ce ga prodat za ove pare, pogotov sa ovakvim pristupom.. ocajnim

ajd' ,prijatelju, da izracunamo:

Auto: 15 000 USD
Kontejner do Rijeke: 2200 USD (ulazi u vrijednost auta prilikom carinjenja)
Brodsko osiguranje protiv ostecenja: 350 USD
Lucke pristojbe i spedicija u Rijeci: 600 USD
Vucna sluzba do BiH: 300 USD
Carina 15% na 17200 USD: 2580 USD
PDV 17% na 19780 USD: 3362 USD
Total do registracije: 24392 USD ( 36 588 KM)
+ 910 KM registracija i osiguranje..znaci oko 37 500 KM...

Navedena cijena od 42900 jeste pretjerana (mada u Zagrebu identican Z kosta 26 000 eura u oglasniku), ali meni se ne zuri prodati, oglas je stavljen fore radi, bez nekih ocekivanja, pa ako neko naleti - super.

90% nasih drzavljana nikad nije culo za 350z (cak je i spediter koji je isao po njega u luku, a svakodnevno dovozi auta iz inostranstva, mislio da se radi o terencu), stoga onakav opis vozila.
A sto se tice nabrajanja specifikacija (koje sam jednostavno mogao skinuti s neta, posto sam seljak koji ne zna sta ima pod haubom), onima koji si ovakvo auto mogu priustiti nece nista znaciti, jer su vecinom seljaci poput mene koji nemaju pojma o autima, samo im je bitno da dobro izgleda :)

Znam da ima crveni Z u Sarajevu, ali nije registrovan.

Zanemaricu sve ostale uvrede, ali , Black Devil, koji ti je vrag bilo potrebno da izmisljas ono za narodnjake?

posteno s tvoje strane uvrede im nisu trebale - ovo je opomena za sve...

U Sarajevu imaju 4 ili 5 i od toga 2 cabrioleta

Stani malo drug...koliko ti to racunas dolar ? Ti dobro znas da se u skorije vrijeme malo poboljsao ,a bio je jedno vrijeme i 1.29 km i svi su tad uvozili auto... Ti si gore racunao dolar kao 1.5 km sto nije tako...
Druga stvar ... 350 Z u americi mozes naci za 10.000 dolki bez ikakvih problema.... Tako da ni onih tvojih 15.000 nije realno..pogledaj ovaj link...http://www.autotrader.com/fyc/vdp.jsp?ct=u&car_id=260778522&dealer_id=47801625&car_year=2005&rdm=1242828594074&num_records=25&model=350Z&systime=&make2=&highlightFirstMakeModel=&start_year=2005&engine=&keywordsrep=&keywordsrep=&keywordsfyc=&keywordsfyc=&certified=&fuel=&body_code=0&awsp=false&search_type=both&distance=0&marketZipError=false&search_lang=en&showZipError=n&first_record=151&make=NISSAN&color=&keywords_display=&page_location=findacar%3A%3Aispsearchform&min_price=&drive=&default_sort=priceDESC&seller_type=b&max_mileage=&style_flag=1&sort_type=priceDESC&address=77020&advanced=&end_year=2010&pager.offset=150&transmission=&doors=&max_price=17000&cardist=960&standard=false

12.000 $ a svi dobro znamo ,Ameru kad ponudis kesh da ti 2-3 hiljade ispod ..samo ako se nadjes na licu mjesta u pravo vrijeme.... Stoga..
bez problema se moze dovuci za 17.000 do registracije u BIH i pomnozi 17.000 sa 1.4 ,sadasnjim kursom ...dodje ti oko 23-24 hiljade naravno KM-ova... Dodaj na to i registraciju i shipping iz USA i ostala sranja... dobit ces u vrh glave od 30 do 33 hiljade KM ....
Sto znaci da je ova tvoja cijena vise nego smijesna...Al samo nemoj reci da si ga kupovao na 1.50 ili 1.55 ...jer tad niko nije uvozio auta.....
Pozdrav
Gledao link! Pa kupi ga ti :D "THIS IS A REBUILT VEHICLE" - salvage title, prezivio totalku, prijatelju.
Dolar je prije 15 dana bio 1,502 - mislis da ce ti carinici priznati kupovni kurs?? Je li znas da je u americi ona cijena koju vidis bez 10 % sales tax (9 u Califoriniji)? Koje moras platiti kad u DMV pravis exportne papire. Informisi se prvo prije nego pocnes soliti pamet ;)
 
Član
Uh jos ja ne vidjoh da je tvoj 2003 i plus 88000 nek je i kilometara puno je za njeg...Smijeg glavu dat da se ovakav moze nabaviti za 8000-9000 dolki... samo ne znam gdje nadje onih 15.000 $ ?
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
Uh jos ja ne vidjoh da je tvoj 2003 i plus 88000 nek je i kilometara puno je za njeg...Smijeg glavu dat da se ovakav moze nabaviti za 8000-9000 dolki... samo ne znam gdje nadje onih 15.000 $ ?

55 000 milja (88 000 KM) - puno? Svasta...

8-9000? Pa ja ne znam sto ih onda kod nas nema k'o Golfova onda, kad su tako jeftini :)
 
Član
NekoIme je napisao(la):
Kemo_T je napisao(la):
nismo je napisao(la):
NekoIme je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ccc
seljaka :icon_mad:
pa ima bar 3-4 ova nissana u sarajevu, cuj jedini u bih, ja debila..
fol brdske trke, zalosti majko moja..

u americi ga je platio 15k $, ovdje ga prodaje 42k, zarada 21321%
al znas da ce ga prodat za ove pare, pogotov sa ovakvim pristupom.. ocajnim

ajd' ,prijatelju, da izracunamo:

Auto: 15 000 USD
Kontejner do Rijeke: 2200 USD (ulazi u vrijednost auta prilikom carinjenja)
Brodsko osiguranje protiv ostecenja: 350 USD
Lucke pristojbe i spedicija u Rijeci: 600 USD
Vucna sluzba do BiH: 300 USD
Carina 15% na 17200 USD: 2580 USD
PDV 17% na 19780 USD: 3362 USD
Total do registracije: 24392 USD ( 36 588 KM)
+ 910 KM registracija i osiguranje..znaci oko 37 500 KM...

Navedena cijena od 42900 jeste pretjerana (mada u Zagrebu identican Z kosta 26 000 eura u oglasniku), ali meni se ne zuri prodati, oglas je stavljen fore radi, bez nekih ocekivanja, pa ako neko naleti - super.

90% nasih drzavljana nikad nije culo za 350z (cak je i spediter koji je isao po njega u luku, a svakodnevno dovozi auta iz inostranstva, mislio da se radi o terencu), stoga onakav opis vozila.
A sto se tice nabrajanja specifikacija (koje sam jednostavno mogao skinuti s neta, posto sam seljak koji ne zna sta ima pod haubom), onima koji si ovakvo auto mogu priustiti nece nista znaciti, jer su vecinom seljaci poput mene koji nemaju pojma o autima, samo im je bitno da dobro izgleda :)

Znam da ima crveni Z u Sarajevu, ali nije registrovan.

Zanemaricu sve ostale uvrede, ali , Black Devil, koji ti je vrag bilo potrebno da izmisljas ono za narodnjake?

posteno s tvoje strane uvrede im nisu trebale - ovo je opomena za sve...

U Sarajevu imaju 4 ili 5 i od toga 2 cabrioleta

Stani malo drug...koliko ti to racunas dolar ? Ti dobro znas da se u skorije vrijeme malo poboljsao ,a bio je jedno vrijeme i 1.29 km i svi su tad uvozili auto... Ti si gore racunao dolar kao 1.5 km sto nije tako...
Druga stvar ... 350 Z u americi mozes naci za 10.000 dolki bez ikakvih problema.... Tako da ni onih tvojih 15.000 nije realno..pogledaj ovaj link...http://www.autotrader.com/fyc/vdp.jsp?ct=u&car_id=260778522&dealer_id=47801625&car_year=2005&rdm=1242828594074&num_records=25&model=350Z&systime=&make2=&highlightFirstMakeModel=&start_year=2005&engine=&keywordsrep=&keywordsrep=&keywordsfyc=&keywordsfyc=&certified=&fuel=&body_code=0&awsp=false&search_type=both&distance=0&marketZipError=false&search_lang=en&showZipError=n&first_record=151&make=NISSAN&color=&keywords_display=&page_location=findacar%3A%3Aispsearchform&min_price=&drive=&default_sort=priceDESC&seller_type=b&max_mileage=&style_flag=1&sort_type=priceDESC&address=77020&advanced=&end_year=2010&pager.offset=150&transmission=&doors=&max_price=17000&cardist=960&standard=false

12.000 $ a svi dobro znamo ,Ameru kad ponudis kesh da ti 2-3 hiljade ispod ..samo ako se nadjes na licu mjesta u pravo vrijeme.... Stoga..
bez problema se moze dovuci za 17.000 do registracije u BIH i pomnozi 17.000 sa 1.4 ,sadasnjim kursom ...dodje ti oko 23-24 hiljade naravno KM-ova... Dodaj na to i registraciju i shipping iz USA i ostala sranja... dobit ces u vrh glave od 30 do 33 hiljade KM ....
Sto znaci da je ova tvoja cijena vise nego smijesna...Al samo nemoj reci da si ga kupovao na 1.50 ili 1.55 ...jer tad niko nije uvozio auta.....
Pozdrav
Gledao link! Pa kupi ga ti :D "THIS IS A REBUILT VEHICLE" - salvage title, prezivio totalku, prijatelju.
Dolar je prije 15 dana bio 1,502 - mislis da ce ti carinici priznati kupovni kurs?? Je li znas da je u americi ona cijena koju vidis bez 10 % sales tax (9 u Califoriniji)? Koje moras platiti kad u DMV pravis exportne papire. Informisi se prvo prije nego pocnes soliti pamet ;)
[/quote

Jarane ta taxa ...od 10 % je .ickin dim... na 10.000 dolara to dodje 1000 dolki ....znaci da ga jebes nemoze izaci vise od 20.000 dolara sa carinom porezom i shippingom ....i nek izadje 20.000 dolara po danasnjem kursu to ti je 33.500 km.. manje vise ......mada se moze izvesti i dosta manja cifra... al et

NekoIme je napisao(la):
Kemo_T je napisao(la):
Uh jos ja ne vidjoh da je tvoj 2003 i plus 88000 nek je i kilometara puno je za njeg...Smijeg glavu dat da se ovakav moze nabaviti za 8000-9000 dolki... samo ne znam gdje nadje onih 15.000 $ ?

55 000 milja (88 000 KM) - puno? Svasta...

8-9000? Pa ja ne znam sto ih onda kod nas nema k'o Golfova onda, kad su tako jeftini :)

Normalno da ih nema... jedino ako ces ti svaki mjesec poslat po jedan kontejrner od jedno 40 ft-a u dijelovima ....mozda i bude po koji :) ...
I mnogi od nas imaju vise od 2 clana porodice ,jedino ako imas dodatnog golfa 2 ili 3 .. za ostatak clanova...da se ne raspravljmo bez veze...
Znamo i ti i ja da se 350Z koja je 2003 godiste i presla onoliko koliko je tvoja moze nabaviti za manje od 13.000 - 12.000 $ ...sto znaci realno za nekih 35.000 km moze biti u Bosni ,mozda cak i manje ......
 
Član
Ja ne razumijem zasto si ti toliko zapeo sa tim brojevima? Sta je cilj toga? Jesi potencijalni kupac, pa pokusavas spustiti cijenu? Nisi, naravno, ti bi sebi onda kupio u USA za $9000. :icon_smile:
 
Član
NekoIme je napisao(la):
Ja ne razumijem zasto si ti toliko zapeo sa tim brojevima? Sta je cilj toga? Jesi potencijalni kupac, pa pokusavas spustiti cijenu? Nisi, naravno, ti bi sebi onda kupio u USA za $9000. :icon_smile:

Ne volim ja te Japanske igracke......
Nisam vala zapeo za brojeve,samo mi smijesno kad neko ,bubne neke brojke jbga ,isto ko da nikad niko nije cuo za 350z i nismo spoijler :) .....
 
Član
Drug sretno u prodaji,zanemari ove ljubomorne komentare jer znaju da nikad sebi nesto ovako ne bi mogli priustiti pa onda samo sto vise da napisu negativnog a realno mogao bi i malo smanjiti cijenu :)

PS. dabogda ti Black_Devil pustao narodnjake u autu :lol::lol:
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
Drug sretno u prodaji,zanemari ove ljubomorne komentare jer znaju da nikad sebi nesto ovako ne bi mogli priustiti pa onda samo sto vise da napisu negativnog a realno mogao bi i malo smanjiti cijenu :)

PS. dabogda ti Black_Devil pustao narodnjake u autu :lol::lol:

Hvala!
Ali ja sam cijenu i stavio da ga NE PRODAM!! Treba mi preko ljeta! Ali ako bi se nasao neko kome je jako stalo da ga dobije odmah, onda bi morao toliko iskesirati :)
Tek sam ga prije 10 dana dobio, 4 mjeseca sam ga cekao, pa mi se ne rastaje bas od njega tako brzo ;)
Do oktobra ce pasti cijena bar 5-6000 KM :) :)

P.S.
Zaboravio sam u oglasu staviti da se u auto nikad nije pusilo niti pustali narodnjaci. Ako neko namjerava muciti auto tubro folkom, onda je cijena 45 000 :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top