Problem sa linijom

Problem sa linijom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ok je to muha. postujem ja to i svaka cast, al me malo iznerviro onaj tvoj post gore. npr ja, imam 19 god i u autu imam ziku vrijednu nekih 500-tinjak KM i mislis da ja nebi volio imat neku od 5000...
al jeb ga, ne mogu. tolko sam uspio skupit i ustedit. mogo sam ja od stare trazit da mi da pare, al nije to taj cejf... nek ja imam smece, barem je moje...
nadam se da se nes sta uvrijedit, i da ces razumjet sta sam htio reci...
 
Početnik
lov2xlr8 je napisao(la):
licno mi ne treba nista jace od creative 5.1 u stanu,zasto praviti probleme komsijama :)
kad zavrsim faks i preselim se u kucu onda ce bit druga prica :)
a smece u autu imam i dobro radi :p,moram jos smeca kupit na ljeto :)
niko ne prica o kilovatima i galami, nego o detaljima, ugodjaju, i ostalom..

uvijek je Sound Quality bio veci izazov od puke nabijacine , i ljudi valjda poimaju HiFi da ono nesta trese kucu, izbija prasinuy iz stokova , rastavlja aute i slicno...

nije bas tako...
 
Član
Ja sam uspio sebi napraviti osjećaj prostora sa svojim sis. u igrama je super,a i muzika fino zvuči najvažije mi je da je čist i jasan zvuk uz snažan bass a nikad i ne pojačavam previše nako normalno biće uskoro izmjena al i ovo mi je dobro
 
Član
naravno,ali prije 4 godine za 100 eura nisam mogo naci nista bolje nego creative,meni rijetko sluzi za slusanje muzike,uglavnom igrice i tak to.
ipak student :) i nisam zaradio 500 000km,kad pocnem radit biche para valjda :)
 
Početnik
mislio sam na kilometre ne na Konvertibilne marke heheheh

a tezak studentski zivot ;)

nego kad para skontas onda cemo ti nesto slozit vec,,
 
Član
a biche para ako se poloziu koji ispit,a ako bude,onda cemo uraditi zvucnike neke naprijed i nazad u vrata a mozda i na dasku nesh da utrpamo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top