Problem sa linijom

Problem sa linijom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
pa nije ni cudo sto su vam systemi u autima ku*** kad kod kuce imate isto tako zivo smece...

Jel ima iko da ima kuci neki HiFI system , mislim HI FI i da zna kako nesto treba da zvuci???
 
Član
Imam ja fly high system u sobi :D

Neka pojacala neki subovi, pa visoki pa 5,1 neznam sta je ovo

 
Početnik
:) kako sam vec rekao i u potpunosti stojim iza svoje izjave....

HI Fi komponente kad kazem mislim
Mislim na HiFi kao nauku ....

a pod HiFi je i surround , samo malo drugaciji nacin izvedbe, , to sto imas 2 subwoofer-a ne znaci da imas 5.2 system , nego samo imas woofer jedinicu od 2 woofera, 5.1 je nosilac zvuka/slike i ako nije 5.1 materijal snimljen mozes ti imas 20 kanala pojacala i 40 zvucnika to je jos uvijek stereo ( ako je stereo) , osima toga trreba ti i 5.1 dekoder , pojacalo , ili 7.1 ili 8.1 , i svasta nesto .


Ja u autu imam 10 kanala amplifikacije , 14 zvucnickih jedinica, ali i dalje imam 5.1 a ne 12.2 zvuk....

sto se tice kvaliteta , na osnovu onog sto si rekao zakljucio sam da imas fush system..
 
Član
muha je napisao(la):
pa nije ni cudo sto su vam systemi u autima ku*** kad kod kuce imate isto tako zivo smece...

Jel ima iko da ima kuci neki HiFI system , mislim HI FI i da zna kako nesto treba da zvuci???

jebga muha, nemamo svi para ko ti i ne vozamo svi bmw-a pa da imamo ko ti audio sistem...
 
Član
licno mi ne treba nista jace od creative 5.1 u stanu,zasto praviti probleme komsijama :)
kad zavrsim faks i preselim se u kucu onda ce bit druga prica :)
a smece u autu imam i dobro radi :p,moram jos smeca kupit na ljeto :)
 
Član
isto kao i kod mene sto se dogadjalo kad sam spajo cinceve sucajno mi je jedan kabal dodirno drugi pa je zato i ja sam konto i peglo se 7 dana sta bi moglo biti pa provjeri da ti nije koji kabal dodirno drugi...
 
Ja sam imao istih problema, zvuk dodje pa pucketa nekada, nekada jedna starana radi, nekad samo bass radi itd... I svasta sam gledao i na kraju samo zamijenio kablove, kupio nove i od tada radi normalno....
 
Početnik
nisam ni ja imao novca pa sam si zaradio, ni mama , ni tata ni tetka mi nisu dali .....

ta prica lako je tebi ne pije vode, al nema veze

on je rekao da se ja bas ne kuzim u to i da je njegov sys madafaka....
 
Član
ok zaradio si,ali kako si to zaradio,nije mala stvar imati sistem u autu od 20 000KM mozda cak i vise
 
Početnik
malo droga , malo prostitucija, malo ovo malo ono... ha ja..

nego najlakse sjediti kuci i cekat da ti mama i tata kupe auto, muziku , da ga srede a ti da gledas kad i kako ces na kafu otici i gdje ces se napit sa rajom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top