problem s kaznom

problem s kaznom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ovako,prije tjedan dana mama mi se vracala iz Konjica i kroz Bijelo Polje kraj Mostara neki lik je ispizdio,em vozi 20km/h,prica na mob,koci,a ne rade stop svijetla i majkja popizdi i pretkne ga na punoj liniji kad je opet poceo pricati na mob,a nije isao ni 40km/h i policajac mladi HOP palica,neda razgovarat sa sobom,majka mu sve objasni njega zaboli uvo,pita majka moze li kazna za pojas,svjetla il nesto,neda...

Napise joj kaznu 100km i mjesec dana vozačka,majka poludila jer je stalno u pokretu s autom,a radi i dostavu sa njim i sve,ispricam to ovom drugom mladom policajcu sto je radio u nas kaze to je nemoguce da napise,kaze kazna za punu liniju je samo 40km,pita jos kojeg policajca isto tako kazu,a majka vec platila kaznu jer je rok bio 8 dana,tko je sad tu u pravu i sto se moze ?
 
BHT Ovisnik
pa to mi i nije jasno,ovaj mladi policajac je kaznu napisao,ovaj drugi mladi kaze da je 40km i jos pa starih policajaca kaze 40km,nitko ne govori zabrana i 100km
 
Član
bo'me, meni kad je htio pisat jednom prilikom levat u olovu preticanje na punoj spominjao je bas to, 100 km i zabrana mjesec dana.....
 
nadji policajca i pitaj ga licno,ako nepomaze ni to onda saznaj ime i prezime policajca i vidi tamo negdje(mora biti zavedenoi negdje)koje je kazne davao u poslijednje vrijeme...mozda joj je napisao kaznu za nesto drugo...
pozzdrav coletino
 
Član
Da i men su prosle godine htjeli pisati kaznu za preticanje preko pune linije i spominjali su tako oko 100 km i zabrana samo sto su se onda predomislili pa mi nisu nista ni pisali! A ona cim je potpisala na nalogu dakle prihvata odgovornost i sad je kasno bilo sta da se ucini jos pogotovo sto je vec platila kaznu!
 
Čim je potpisala ne možeš ništa.To jeste kazna za taj prekršaj tako da ne možeš ništa tu uradit...trebala se raspravljat kolko god je moguće ako htjedne popustiti i to je to.Al džaba kad je neko kreten ne možeš se ni dogovoriti sa njim :icon_mad: Imala sam i ja tako slučaj sa nekim kretenima ispred mene jednom i zaustavila nas policija oboje, ja jesam kriva naravno što sam preticala al me kreten maximalno iznervirao i fino objasnim ljudima šta je radio čitavo vrijeme i normalno kaže mi čovjek da svejedno nisam smjela tu preticati ali me puste ipak.Al to je opet kad naiđeš na razumne ljude al kad je neko kreten ništa se ne može tu
 
i ja cekam da mi uzmu vozacku,al sam student pa mi ne pada tesko,ali tvoja mama radi :icon_rolleyes:
ovako...ja sam cuo da se moze sredit u cips-u kad odneses vozacku,da ti je lafo uzmu,a vozacka kod tebe,kazem cuo sam pa vidi jel to izvodljivo ;)
 
BHT Ovisnik
ok,uglavnom znam ja ime policajca S.Bovan,al da je bar zapisala tablice toga ispred,nit ima svjetla,nit rade stope kad koci nit ista,majka popizdila,kaze hajd da je ona tek tako prestizala razumila bi nekako,jos onaj mladi neda pricat sa sobom,valjda se oce nesto dokazat,majka ga umal lupila nije,isti slucaj kao u tebe đavolice,taj je isprovocirao,a da ga je udarila sazada opet bi ona kriva bila,ja se samo takvih slucajeva bojim jer mi se pamet skroz okrene kad sam u pravu,a netko porice
 
Član
mislim da je kaznu ispravnu kaznu napisao mogao je napisati od 100 do 300 km i od 1 mjeseca do 3 mjeseca zabrane ja sam imao :D
 
Član
Nije rok za uplatu 8 dana, sad je rok do slijedeće registracije, tako da nema više ni onih 20 KM sudskih troškova...
 
Član
Drug, kazna za preticanje na punoj liniji je 100KM i mjesec dana vozacke.
Ako se stara potpisala i platila, od toga vise nema nista, to zaboravi. Kad je stavila svoj potpis na zapisnik priznala je odgovornost za prekrsaj koji je pocinila. Mozes ti ic ganjat, al nema od toga nista, mozes samo prisit sebi probleme, pa da te kasnije gnjave.
Proce mozda mjesec / dva dok nestigne zahtjev iz cipsa za predajom vozacke. I za to se neisplati nista ganjat, vozacku ce te morat predat, a i da uspijes nesto napravit, pa da oni tamo vode da ste predali vozacku, a da ona bude kod vas, da mozete vozit, zamisli da dodje do nekog problema, udesa i sl. pa izadje policija na uvidjaj, imate vozacku a ona se vodi kao oduzete i td. i td.
Moja preporuka, potpisali ste, platili, predajte i tu vozacku na mjesec dana i rijesite to, i nek vam bude lekcija za ubuduce.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top