Prijevoz - Transport

Prijevoz - Transport

BHT Ovisnik
da pitam odmah,ako uspijem nesto dogovoriti da li bi netko dolazio na SR u Mostar iz Cazina,a da moze potjerati siceve neke :icon_biggrin:
 
Član
Slepa auta iz Svice

Treba mi prevoz (slepa) neregistrovanog Punta iz Svice za Banjaluku. Ima li ko na forumu da se bavi sa tim ili znate nekog ko se bavi?

Nisam mogao otvoriti novu temu jer sam se registrovao ali bilo bi fino kad bi mi neki moderator otvorio temu i prebacio poruku jer su ovde (u ovoj temi uglavnom prevozi na lokalnim relacijama).

hvala svima unaprijed.
 
Član
RE: Slepa auta iz Svice

misk0 je napisao(la):
Treba mi prevoz (slepa) neregistrovanog Punta iz Svice za Banjaluku. Ima li ko na forumu da se bavi sa tim ili znate nekog ko se bavi?

Nisam mogao otvoriti novu temu jer sam se registrovao ali bilo bi fino kad bi mi neki moderator otvorio temu i prebacio poruku jer su ovde (u ovoj temi uglavnom prevozi na lokalnim relacijama).

hvala svima unaprijed.

http://www.askramar.com/index.php?option=com_contact&Itemid=39

Brobaj tu.
 
Član
Ima li iko da ide na street race iz bosne da ide kroz visoko da mi ponese jednu gumu :icon_question: usput.nek m ise javi u inbox..placam naravno pice na streetu :D
 
Član
SVAKE NEDJELJE PRAVIIM RELACIJU ZIVINICE-SARAJEVO, ISTI TAJ DAN OKO PODNE PONOVO SE VRACAM ZA ZIVINICE ,ako kome sta treba tu sam,samo na pp se javite :)
 
G

GoPlay

Trazim nekog da mi dovuce paket iz Osijeka, Hrvatska. Covjek ne vjeruje vozacima autobusa a ni autobusi ne polaze iz Osijeka za Sarajevo.
U pitanju su 2 praga i dva lipa za auto. Dajem 70KM za uslugu (mislim da moze izaci janjetina i gajba i ostane za kafe :cool: )
Sve ostale informacije mogu u inbox.
 
ako kome treba sta na relaciji Zivinice-Sarajevo-Zivinice , idem sutra u 9 iz Zivinica a iz Sarajeva krecem u 1...evo br telefona 062 088 575
 
Član
Večeras oko 02:00 krećem iz Laktaša za Gornji Milanovac (SRB) preko Hrvatske.
Povratak isti dan. Ako kome šta treba:

+38765/592-075
+38164/044-38-84
 
Član
i ja idem za italiju veceras, u 11 krecem ako Bog da. idem na brod, zagreb, ljubljana pa dalje, ako mogu kome kako pomoc tu sam;)
 
BHT Ovisnik
ima li netko iz mostara da ide za sarajevo da povuce jedan branik,lagan je,nije tezak,bez sipki i sl.;)
 
BHT Ovisnik
ovo za sarajevo mi jos treba ako tko ima...

i da ne zaboravim,sutra idem za Zagreb preko Bugojna,Jajca,Banja Luke i vracam se u nedjelju pa ako kome sta treba javljajte,idem poslije podne,ako me ne uhvatite ovdje javljajte porukom na 063/539-088;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ovo za sarajevo mi jos treba ako tko ima...

i da ne zaboravim,sutra idem za Zagreb preko Bugojna,Jajca,Banja Luke i vracam se u nedjelju pa ako kome sta treba javljajte,idem poslije podne,ako me ne uhvatite ovdje javljajte porukom na 063/539-088;)

Svrati na pauzu do mene u Laktaše.;)
 
BHT Ovisnik
evo me taman polazim iz mostara,cekam rodicu da nesto kupi pa upadoh na forum,moram kolegi pokupit neki laptop u banja luci,pa ako stignem ranije zovem te,ako nista u nedjelju ?
 
Top