Prijevoz - Transport

Prijevoz - Transport

Član
187 je napisao(la):
Raja da nema neko ko bi mozda isao relacija Sarajevo-Banja Luka-Sarajevo ili Banja Luka-Sarajevo..

Potrebno mi je nesta dovuci iz BL

I ja sam isto pitao, neka računa i mene, stvarno je sitnica u pitanju.;)
 
Član
imal ko da ide do zagreba trebam nesto poslat u bolnicu (rebrov) mislim da se tako zove neka torbica tezine 0,50kg
 
Administrator
Ima li neko iz Lukavca da bi dolazio u Tuzlu možda sutra prekosutra da mi podgine nešto u Lukavcu pa povuče za Tuzlu. Teško 10 grama:D

A može neko i iz Tuzle ko će ići u Lukavac :)
 
Član
Idem ja sutra na relaciji sarajevo-hrvatska(gradac )i vracam se u nedelju navece za sarajevo pa ako kome treba nesto al da nije glomazno na raspolaganju sam
 
ima li neko da ce ovih dana biti na relaciji Tuzla - Sarajevo - Tuzla?? trebao bi preuzeti graficku karticu u sarajevu..ako neko ide nek se javi pp
 
Član
Trebati ce mi vjerovatno za koji dan jedna usluga.Relacija Sarajevo-Mostar
Trebam uraditi neku zamjenu,naravno bilo bi tu esto i za kafe ;)
 
BHT Ovisnik
mislim da nas ima nekoliko sto idemo za zenicu za vikend,samo sto cu ja na kiseljak ici vjerovatno ako isao,pri povratku bih trebao na sarajevo pa ako nije nesto veliko mogao bih pomoci,ako se sta promjeni javim jer ima mogucnost da ce mi doci neka rodbina pa da necu ici,al za sada stoji da idem
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Trebati ce mi vjerovatno za koji dan jedna usluga.Relacija Sarajevo-Mostar
Trebam uraditi neku zamjenu,naravno bilo bi tu esto i za kafe ;)

Trebalo bi mi hitno za ovaj vikend ili sljedecu sedmicu???
sto prije :icon_confused: :icon_confused:

:icon_exclaim:
Nece moci col3 vjerovatno,pa da imam jos nekoga u vidu ;)
 
Član
ujutru idem u ranim satima za Gracanicu......relacija Visoko - Gracanica i povratak oko podne...ako kome sta treba nek se javi...pozz
 
Član
Ako ima neko na relaciji Sarajevo-Tuzla da ce ici uskoro, ako mu nije problem da ponese clanu ekrem_ brembo poklopce koje hoce da kupi od mene. ;)
 
BHT Ovisnik
idem ujutro ranije Mostar-Sarajevo ako nekome nesto treba,vracam se navecer-predvecer
 
Član
Ako neko ima da ide u Srbiju tacnije u Rumu ili da mu je usput da povuce jedne gume prema Sarajevu naravno bilo bi i na kafu,znam da bi dobro bilo poslati autobusom al momak ne vjeruje u te vozace pa eto jedino ovakva solucija dolazi u obzir ;)
 
BHT Ovisnik
ja vcrs idem za sloveniju,pa ako nazad kome treba nesto da nije veliko iz Zg pa ovamo prema Kninu nek se javi na pp ili 063/539-088;)
 
Član
ima li neko na relaciji od sarajeva do tuzle , da mi povuce dvije gume usput , nece biti dzaba :icon_question:
 
Top