Prica oko xenon look sijalica

Prica oko xenon look sijalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@Faaway - Te iz Mercatora sam i ja imao, tj. imam jos jednu, jednu sam ja greskom slomio. Svijetle one bas bijelo, i nema problema po kisi. Samo na izgled izgledaju malo plavkasto. Kasnije uzmem u Dramaru neke sto bas izgledaju plavo, fina je boja kad se gleda u njih... ali po kiši... Sinoć sam napamet vozio, još mi naiđe autobus u krivini, kad nisam sletio... Sutra se vracam na originalne.
 
Član
sto se nacitah .. :) nego recite vi meni sad koliko kosta da kupim i da mi neko ugradi xenone ovdje u Sa. ? ? ?
 
Član
mozes 200+km od ede + ugradnja, ili uzet od Sharkya 160-ak marki + ugradnja ili tvoja...Ozbiljno, ja sebi za 45min. ih ugradio a prvi put se bakcem oko njih, nije nikakav problem ;)
 
Član
kolko se meni cini i kod ede je jeftinije... tu negdje oko 160ak... :icon_question:

al eto posalji edi pm, pa pitaj...
 
Član
www.xenonoprema.com to ti je Edin site, 200km su svi osim h4 bixenona, a mislim da je, ako ne grijesim, kod njega ugradnja gratis u ovu cijenu. Za Sharkya ne znam
 
ej xenon svjetla ja ugradujem na sve aute i 100% je sigurno.... a sto se tice tih sjelica sa benzinske moze samo ako se ugradi zastitni relej...bez releja vrlo vjerovatno da ce vam izgoriti prekidac za svjetla ili ablender..

i usput kinezi i jesu najjacu u tome...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top