prevare

prevare

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ima li ikakve mogusnosti da ovo policija rijesi :icon_question:
ja mislim da ima,ovo treba prijavit :icon_mad:
joj jest mi frajer digo tlak majku mu j*em,sad bi ka mogao udavit golim rukama :icon_twisted:
 
Super Moderator
zile je napisao(la):
prije 3 godine sam ja na mobile.de naisao na BMW e46 2003 znaci facelift 325 ci onaj kupe za nekih 3500eura i naravno poslao mail vako nako cuo se sa likom i slozio mi pricu da je iz milana da je imao nesrecu sa motorm i da mu se ruke tresu tako da ne moze puno vozit i zato prodaje auto i isto nesto na fazon westerna je bilo kad ja uplatim on ce doc u sarajevo sa autom i samo eto na cijenu ce dodati 50eura zbog karte valjda i eto ako se meni ne svidi auto on ce meni platit 1000 eura za izgubljeno vrijeme (e tu ga je usrao do kraja ) :lol:


i eto ako se meni ne svidi auto on ce meni platit 1000 eura za izgubljeno vrijeme

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
black_devil je napisao(la):
email sto sam ja dobio...

Zdravo,
Moje ime je Alberto Orcos pa ja sam vam pisati o mom autu. Auto se nalazi u Milano-Italija, jer odavde sam ja i to je kao nov!! Radim za Značajni građevinska tvrtka iz Italije (Stone System Co) i bio sam poslan u Bosna i Hercegovina za 3 mjeseca za nadzor gradnje (gradnja zgrade Car parking) da je naša tvrtka pobijediti. U tom periodu mi je potreban automobil za korist to tamo. Razlog mog prodaje je da sam bio poslao u Bristolu, Velika Britanija za nadzor gradnje druge i ja ću ostati ovdje za oko 5 mjeseci i ovdje je ne mogu iskoristiti jer je vrlo teško voziti automobil s vozačem na sjedalo lijevoj strani. Auto nikada nije bila uključena u nesrećama. To nema ogrebotina ili nešto drugo. Ja sam drugi vlasnik automobila. Ovo je moja zadnja cijena i auto nije za najam tako da ćete morati platiti samo tu cijenu i ništa više .. Ja sam sve novine od automobila i usluga kao i knjiga. Sve je u redu sa autom. Za mene će biti bolje ako možemo govoriti na engleskom jeziku.
Ako ste zainteresirani molimo pišite mi na e-mail.

Hahahahaha, ne mogu da vjerujem, jest frajer namazan, ali hvala Bogu pa se krecem dosta u krugu gradjevinaca pogotovo iz IT, tako da znam za ovu firmu. Rijetko ce ko biti spreman u BIH dati pare da im Stone systems rade podove, jer je to nesto kao Ferrari u automobila, uzasno skupo. A takodjer mislim da je sjediste firme u Rimu, a ne Milanu. Morao bi se on malo bolje informisati:lol:
 
Član
ja mu odg na ono njegovo:

ja mogu preko raiffeisena uplatiti punu sumu koja je potrebna da se plati auto. i vi to mozete provjeriti.



evo on meni salje odg na to:

Da, ali ne želim da se svaki novac prije nego što vidite auto. Ja ne želim koristiti svoj bankovni račun, jer je to poslovni račun i svaki put ja dobiti novac u to, ja platiti porez. : (

Samo slijedite moje upute i otići u ured Western Uniona i poslati novac kao što sam vam rekao u Milanu, Italija i poslati mi skeniraju primitka.

ja sam mu odgovorio:

ma nista onda jer preko western union-a ne zelim da radim. ako se predomislite mozete mi javiti na mail.
 
Nekima je dzaba govoriti... uzeto sa prvog posta na ovoj temi :icon_rolleyes:

Stipe:
Mislim da ipak postoje i realni trgovci automobilima, ja nijesam dopustio da ti mail-ovi mene prijevare, ja sam se ljepo sa čovjekom čuo i on mi je dao svoju riječ da će mi dospremiti Q7 koji košta nevjerovatnih 15000 eur. zato što je neki čovjek umro u njemu, pa svi su tamo sujevjerni i ne žele vozit taki automobil... Ja dvije rate već uplatio Džonu iz Hudersfilda, po 5000 eur. preko Western Uniona. Pričali smo telefonom i u djecu mi se zakleo da će sve biti dopremljeno špedicijom jedne francuske kompanije... Čak mi je i sliku djece poslao na mail, ima preljepu dječicu i postali smo i prijatelji, čak me planira posjetit u listopadu sa dječicom jer je rastavljen sa suprugom... Kako ne kužite da nisu svi varalice i lopovi, meni čovjek nije čovjek ako pogazi riječ... Imam i slike Q7 koje mi je poslao na mail... Eto samo sam kazao svoje mišljenje, ja sjutra idem uplatit 3. ratu i onda mi stiže automobil... Pozdrav i žao mi je što su neki dečki nasjeli na neke lažne priče, jednostavno se točno zna da li je netko čovjek ili nečovjek...
35

Februar 05, 2010
miki:
E moj Stipe, pa to je klasicna prevara, ti nisi svjestan da kad uplatis tu 3. ratu da ce taj covjek jednostavno nestati. Pozdravi se sa svojih 15000EUR.

Nevjerovatno koliko si lakovjeran..., prosto nevjerovatno...
36

Februar 05, 2010
 
Član
E moj Stipe..hahah kako samo glupih ljudi ima...poslat cu ti i ja sliku svoje djece,sve crnci..hahaha:icon_smile:
 
Ja sam mu jucer poslao poruku za Q7 na italijanskom, ali slang italijanski, pun gresaka gramatickih, bez preglasa itd., da ne moze prevoditi preko google i nista ne odgovara, tako da najvjerovatnije on nije iz Italije, vec samo ima nekoga u Milanu da mu digne te pare sa western uniona.
 
Član
hahahahahahahaha
procita sve od do ...
koji glupani ovo samo postave da prodaju auta:D
za nepovjerovat...
ali eto ima bisera pa i nasjedu na tako te gluposti...

auto od 20-30.000eurica da se prodaje za 5-10 smijesno :D
u startu se vidi da je prevara:D

tesko je bosanca prevarit:D:D:D

a sta to svi rade u italiji a zive u v,britaniji:D zanimljivo ..

idemo i mi da radimo u italiju il u afriku
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top