prevara pomoć

prevara pomoć

istrazujem malo tu ekipicu vidim da je sve uvezano,a ekipa za posjetu je formirana zlu netrebalo imam dobru pomoc od lika koji je takodje prevaren a isto je iz bl,sinoc su kao stp sam rekao zavrsile navodno u bl mada to mi sumnjivo a juce sam nasao lika cudnog cas zna ovog iz viteza cak ne zna jer su navodno kod njega feluge a onaj me iz viteza blokirao i prijetio
 
Član
Joj boze dragi , kakve su to seme , ne bih se peglao radi 10000KM , a ne radi nekih 200-300KM , te prevare mislim i to , koliko ljudi treba ovo ono imati svojih i sema , ma na kraju oh neko upuca i to je to RIP.
Ma treba kao prije odmah mu ruku odrezati i ence vise pomisliti , a ne ovo demokratija , korupcija i ostalo..Fuj ^^^^
 
Joj boze dragi , kakve su to seme , ne bih se peglao radi 10000KM , a ne radi nekih 200-300KM , te prevare mislim i to , koliko ljudi treba ovo ono imati svojih i sema , ma na kraju oh neko upuca i to je to RIP.
Ma treba kao prije odmah mu ruku odrezati i ence vise pomisliti , a ne ovo demokratija , korupcija i ostalo..Fuj ^^^^

Neki danas nemaju ni stida ni srama, rodjenog bi zeznuli a kamo li tamo nekog... Gubi se obraz za mnogo manje para, a kamo li 200-300KM. Nista metak samo batine. Zaglavis robije jos moras nosati budalu na dusi. Platis ljudima da ga polome dobro, da te se sjeti na svaku promjenu vremena. I to poslovanje preko kurirskih sluzbi je malo nezgodno, naravno sa nepoznatim licima. Ko je duze na forumu mogao je upratiti da malo, malo neko nekog zaje*e. Nije ovo ni prvi ni poslednji put. Ovako skuplje stvari samo oci u oci, pa ako te tako uspije preveslati i uvaliti neki skart, onda je do tebe a ne do njega. Nas sugavi zakon, indirektno odobrava ovakve stvari. A kad ga odradis "direktno" eto ih na vrata odma, mamu im... Nadam se da ces rijesiti problem bez ozbiljnih posledica, po tebe... Samo pametno....
 
Član
Ma kakva policija istrazivanje ovo ono,nece oni da mrdnu k.....
Vitez je zajeban grad mome ujaku su tamo ukrali auto dok si reko keks.Nadji momka povedi sa sobom dvojicu trojicu dok vrata otvori odma saka nos patos i onda trazi felge i nazad kuci...Ako ti je stalo do njih i nemozes da prezalis a ako mozes da se pomiris stani na tome,naucio si lekciju
 
joj ovo je mac sa 2 ostrice imam ja ovde ozbiljnu ekipu koja bi sa mnom tamo otisla nebi mu fino bilo ali ja znam ko iza mene stoji a ne znam ko iza njega,a policija ja mislim da nebi nikako odreagovala briga njih skroz a nemogu prezaliti i vise nije do 17 ki sad hocu svoje nazad,a ovo sam sve oko zamjene uradio na preporuku lika koji je sa njim poslovao kao korektan je ovo ono
 
Član
joj ovo je mac sa 2 ostrice imam ja ovde ozbiljnu ekipu koja bi sa mnom tamo otisla nebi mu fino bilo ali ja znam ko iza mene stoji a ne znam ko iza njega,a policija ja mislim da nebi nikako odreagovala briga njih skroz a nemogu prezaliti i vise nije do 17 ki sad hocu svoje nazad,a ovo sam sve oko zamjene uradio na preporuku lika koji je sa njim poslovao kao korektan je ovo ono

stvarno mi je zao sto se to desilo, danas je i previse varalica nikad netreba tako raditi transakcije pogotovo preko pika ima i postenih ali sve vise i vise ja varalica, ali moro sam odgovoriti na ovaj komentar sto si napisao kakva ekipa ba da idete u tudju mahalu napraviti problem to mi je smijesno pa koliko god da vas dodje idete u tudje mjesto pa meni je to vrlo glup potez znam kakav sam ja nebi vjeruj mi bez metka nijedan proso pogotovo kuci da ti neko dodje da prijeti ili nesto stavi se sam da ti ko dodje na vrata ili nesto a danas vala 1 metak 1KM
 
Top