prevara pomoć

prevara pomoć

Član
po tome ispade da prevare do "male" vrednosti ispadaju legalne. valjda je prevara prevara a sad dal je velika il mala to posle nek regulisu. znaci prevaris 10 ljudi po 300km i ti imas 3000KM a stekao ih "legalno"
 
Član
takve stvari se ne uzimaju preko pika tako , tu si se zeznuo preko poste ide ako samo prodajes ili kupujes, a zamjene su uvijek rizicne na nevidjeno, da si bar sliku dao postaru pa neka zna za sta mjenja a ne tako i oni su glupo postupili , mogli su posumnjati ako vide da neko daje alu za celicne 1 za 1, sad je to tesko nafatati iako bi i ovi iz pik administracije trebali imati sistem za pronalazenje tih prevaranata

a i po dojmovima vidis da je lik prevario nekoliko ljudi koji su cak kupili artikal , da ne racunas one koji su kao ti samo nasjeli bez mogucnosti da ostave dojam ;)
zato je licno najbolje :))
 
Član
samo iz vlastitog iskustva znam da ako taj neko ima barem jedan negativni dojam netreba poslovat sa njim jer da nije htio da mu neko negativan ostavi potrudio bi se pa i minusu neka bude samo da osvjetla obraz.imao sam slican slucaj danas trebao da se nadjem sa covjekom potrosim 50 KM
 
Član
samo iz vlastitog iskustva znam da ako taj neko ima barem jedan negativni dojam netreba poslovat sa njim jer da nije htio da mu neko negativan ostavi potrudio bi se pa i minusu neka bude samo da osvjetla obraz.imao sam slican slucaj danas trebao da se nadjem sa covjekom potrosim 50 KM
¸goriva i nakraju peder nedodje poslije par sati zove i pocne me ucjenjivat smanjivat cijenu upola e sad neces nikako negativan dojam ko kuca dobijas samo da se opametis
 
Član
Nemas ti tu nista drug sada , nego zans sta ces i sta bi ja , fino drugi broj nabavis , zvones ga da vidis ovog merca i eto ti , krenete vas 3-4 , kazes daj sada felge evo ja dosao :D , uzmes mu felge ubijes ga i bilo
Nema tu puno diskusije , jest da je trosak ici ali to je tako..Policija i to , nema od toga nista..

Nisi mogao javiti nikako nikome kakve su felge jer kuriri nisu isti u posti,kada se meni ajvi neko za zamjenu ja samo kazem daleko smo i bilo ;)
 
Super Moderator
pa dobra je fora to nazoves ga kazes neki drugi grad odakle bi doso da vidis mercedesa i uzmes felge.. iskreno dobro pazi ko je sta je, jebeni su ovi dole u vitezu nikad ne znas kakva je budala
 
Vitez grad ? Selendra ko i Maglaj

Šta go dda kazem sve ti je vec receno al ja bi mu oči izvadio poslujem sa svim i svačim šaljem ljudima sve i svašta a i kupujem što je logično ali tako da nasjednem nema šanse destere oči otvorim dok ne odlučim

Želim ti svu srecu da vratis sto si izgubio pozzz
 
malo sam odmarao pa nisam pisao,e sad ovako rasplet sledeci moje 17 ke sto mi duguje navodno prodane veceras u bl nekom liku a i taj lik mi sumnjiv isuvise ima transakcija sa jednim likom iz sarajeva a sa tim iz sarajeva posluje i ovaj soson iz viteza sve nesto povezano,imam ja ekipu ovde koja bi za mene grkljan vadila znam mu kucu znam sve ali ja kad bi dosao ovakav invalidan bi ga zadavio ja sam isao sa likom haj na povjerenje jer nije vitez na kraj svjeta blizu mi je ali ne podnosim put najbolje zbog noge ali izgleda da cu malo u turizam dole
 
Top