prevara pomoć

prevara pomoć

naime korisnik cani sa pika ovaj idiot http://www.pik.ba/profil/Cani/ dogovorili zamjenu moje 16 ke alu za njegove 17 ke sa pika preko euroexpressa o mom trosku poslao ja svoje uredno preuzeo a on meni poslao celicne 16 ke neke nikakve i 2 dana se majkom kune da ce mi vratiti da je nesporazum sinoc mi javi kod jednog je lika u bl ostavio ja ko kreten trazio i taj lik ne postoji a invalid sam molim neki savjet sta da radim,on je iz viteza a ja iz banja luke
 
Super Moderator
imas li spremljene poruke? vidi da ga prijavis druze ne znam sta drugo.. javljal ti se na telefon?
 
imam druze sve i juce ga 2 sata cekao na pumpi kao doce i ja zovi i zovi ne javlja se i nakon 2 sata ne javljanja zove psuje sve po spisku i gasi mob nakon 5 sati od toga me zove feluge su ti kod jednog lika i ja sa kolegom 3 sata se vozam trazim tog lika po banja luci niko cuo za njega a opisuje mjesto to naselje kao da je bio tu i sad se opet ne javlja,ubio bi ga golim rukama
 
Super Moderator
nisi trebo pristajat da ti prvi saljes felge druge a i tom iz brze poste si trebo dobro naglasit i pokazat sliku felgi koje da ti donese.. taj dio bosne je pun lopova i prevaranata :D

on jos uvijek prodaje te felge sto si ti trebo dobit?
 
Član
Žao mi je što si i ti jedan u nizu.
Kad ocjenjuješ s kim radiš
1. pogledaš koliko transakcija ima
2 ima li negativnih ocjena
3 od broja transakcija koliko je različitih
4 ako ima više od 10 jesu li sve pozitivne uglavnom z istog mjesta i bliže okoline
5 ako ih ima više van mjesta njegovog stanovanja nađeš najstariju sa nekim van njegovog mjesta i kontaktiraš kupca/prodavača
6 na završenim transakcijama gledaj konverzaciju sa kupcima
 
Da ima tu mnogo faktora a najbtiniji je da ne kupujes takve stvari preko pošte , prvo i da ti je poslao prave tockove mogli su bit krive i varene , mislim da za ozbiljnije stvari treba se otici licno posebno kad je tako ta trampa u pitanju
 
znam drugovi moji sve saznao sam i da se lazno predstavio imam pravo ime maticni broj kopiju licne kucnu adresu sve sve sve
 
pa isprintaj sve poruke sto imas , ponesi racune od brze poste i svaki dokaz sto imas i idi u stanicu i vidi sta mogu uciniti za tebe
 
Top