Presvlacenje volana

Presvlacenje volana

Član
Ja ga pitao za volan na Peugeot 307, dakle samo krug da obiđe, kaže 100 maraka. Vjerujem da je dobar, i on se sad pročuo pa je podigao cijenu.
 
Član
Esmer visoko 60km mozda je sad 70km max! I volan se mora,ali mora skidati nema toga ko ce ga onako zasiti i uraditi jer se sve rucno radi nema masina za to! A ne vidim koji je problem skidanja volana? Airbag se sam skine sa 3 sarafa i otkopcaju 2 dzeka,nema se tu sta zeznut i pokvariti,kazem iz iskustva sam sam skidao airbag kod sebe,a i bio tu kad mi je Esmer skidao volan! Nema tu problema nikakvih ni razloga za brigu! ;)
P.S ko god da bude radio ne mozes ocekivati da bude ni blizu kao taj volan sa slike,jer kod tebe nije fabricki kozni volan,tako da ce da se vide prelazi! Imas kod mene slike uradjenog obicnog volana pa ces da vidis na sta mislim! Osim ako nisi nasao kozni pa hoces njega opet da radis!
 
Član
ja koliko znam cijena je jos uvijek 60KM, a ima i lik iz visokog koji naplacuje 100KM i to je sasvim drugi lik.

evo i esmerov broj pa se informisi 061417721
 
opet tema za nametanje...
Cojk nece da skida volan,nebi ni ja.....iiii...Pita imal gdje na TK da se radi volan.....Paaaaa.....Ako ko zna odgovoriti na pitanje u ovom izdanju nek se javi...
jel tako Ado?

Cojku se ne skida volan i lijepo rece da nebi ni radio ako nemoze bez skidanja...i kraaaj borbe...
 

rs6

Član
http://www.facebook.com/pages/AUTOPRESVLAKE-UNIQUE-Srebrenik-Bosnia-and-Hercegovina-387-62-300-643/148614105229027



evo edin link, covjek je dobar stvarno, kupio lik nove masine, radi s kvalitetnim materijalima......
i radi edo i volane bilo kako !!!

a to adi da je bolji Mgratex jbg oni su ti stara skola :D
 
Član
Evo bravo 16V rece da nije problem skinuti volan, mislio sam da je zezancija oko zracnog da se sta ne zezsne skidajuci pa zato i kazem volio bi ako moze bes skidanje kako se uraditi, jer sam nacuo da imaju sad neku spravicu pa siju s njom ne rucno

otici cu do ovog kod nas u gradu da se informisem, mozda ima i neki gotov volan da mi pokaze ;)

Ovaj esmar extra radi gledo sam kod emira na slikama i bravo 16V bas vrhunski al mi je daleko on :icon_rolleyes:

Hvala svima na odgovorima ;)
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ja koliko znam cijena je jos uvijek 60KM, a ima i lik iz visokog koji naplacuje 100KM i to je sasvim drugi lik.

evo i esmerov broj pa se informisi 061417721

Može biti onda da sam tog lika pitao na piku. Ima li Esmera na piku?
 
Član
Evo našao sam ga na piku:

http://www.pik.ba/artikal/1815452/presvlacenje-volana-kozom-061417721/
 
Član
Sad sam gledo slike na face booku ovog naseg iz Srebrenika, ima nekih stvari sto je poprilicno dobro odradjeno ;)

Treba vidjet kakav je sa cijenom vamo nekom napisa na faceu 60eura za volan i kozu od mjenjaca, ne vjerujem bas da je toliko :p
 
Član
rs6 je napisao(la):
http://www.facebook.com/pages/AUTOPRESVLAKE-UNIQUE-Srebrenik-Bosnia-and-Hercegovina-387-62-300-643/148614105229027



evo edin link, covjek je dobar stvarno, kupio lik nove masine, radi s kvalitetnim materijalima......
i radi edo i volane bilo kako !!!

a to adi da je bolji Mgratex jbg oni su ti stara skola :D



Nesviđa mi se ovo sekunde et. Od nabiranja koze na spojevima, savovi ma nista.
Ne poznajem covjeka prvi put i cujem za njega pa da netko nebi mislio da sam sa njim posvađan pa da ovako pisem, to je samo moje osobno misljenje. Sto puta mi ljepse radi onaj netko sa foruma ne znam kako mu ime sad. (Također ne znam ni njega)
 
Član
zna li itko koliko dođe da se napravi koža mjenjača za golf 3??

ovamo gdje sam ja pitao čovijek mi traži 50km(kod tog je presvlačenje volana 130km)....pa mi se čini malo puno to.....
 

rs6

Član
muza je napisao(la):
zna li itko koliko dođe da se napravi koža mjenjača za golf 3??

ovamo gdje sam ja pitao čovijek mi traži 50km(kod tog je presvlačenje volana 130km)....pa mi se čini malo puno to.....

meni na audiju lik uzeo 15 KM od prave koze napravio istu k'o originalnu ..... prejaka je to cijena ....
 
Član
Meni je Edo radio kompllet mjenjac na mome CLK i ja sam bio prezadovoljan..ispalo je kao fabrika. E sad, da li je to zato sto on ima isto mercedesa pa je i sebi isto radio, ne znam.
Ja sam platio 50 kema, i meni je to pravo povoljno bilo, zato jer je originalan takav 100 ojra.
 
Top