Presvlacenje volana

Presvlacenje volana

Član
Radil neko na podruciju Tuzlanskog kantona presvlacenje volana u kozu daleko ovaj momak u Visokom da idem tamo :icon_question::icon_rolleyes:

Znaci da se uradi bez skidanja volana!

Ovako nesto da bude s tim da kod mene nema ovih oblina na volanu ovo je naknadno ovaj doradjivo vjerovatno





Ne znam M-Gratex dal je poceo to raditi, kad sam radio presvlake nisu radili oblaganje volana!
 
Član
ovo od abarth-a volan
pa sto se ne dogovoris sa nekim od raje da ti to odbaci do visokog da to zavrsis. makar znas sta placas, a ovako okolo ce te skuplje izaci i nikad neces biti zadovoljan uradjenim poslom
 
Član
Znam za njega al nisma iso da pitam , gledo sam presvlake sto je radio bolje su kod m-gratex dosta, barem meni po onom sto sam vidio!

RS6 daj link sa face booka :icon_smile:
 
Član
Koliko naplacuje ovaj u Srebreniku? Ja necu da se bakcem sa skidanjem volana i to, pa mi zato treba neko gdje odvezem auto, za par sati zavrse i cao...
 
moze li se uopste presvuci ako se ne skida? I mene interesuje, posto je auto pod garancijom, ne bi trebalo cackati oko skidanja, kad bi moglo u autu da se presvuce bilo bi super .
 
Član
Moze se presvuc bes skidanja imaju neku spravu za sivenje pa s tim se uradi :icon_smile:

Ne bih se ni ja zezao sa skidanjem radije necu ni presvlacit , samo bi mi jos trebalo da kako zeznem i air bag skidajuci volan :D:lol:
 
Top