Presvlačenje sjedala i sl. u orašju..jel netko zna sta o tome??

Presvlačenje sjedala i sl. u orašju..jel netko zna sta o tome??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ErRoR je napisao(la):
Imal tko broj od toga iz kiseljaka posto je ovaj pajdas iz gracanice daleko i jel tko radio kod ovog iz kiseljaka?

da jeli ko radio kod ovog iz Kiseljaka i ako jeste jeli mogu slike jer i ja planiram uskoro presvlake od eko koze
 
duurma je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Imal tko broj od toga iz kiseljaka posto je ovaj pajdas iz gracanice daleko i jel tko radio kod ovog iz kiseljaka?

da jeli ko radio kod ovog iz Kiseljaka i ako jeste jeli mogu slike jer i ja planiram uskoro presvlake od eko koze


autopresvlake je napisao(la):
duurma je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Imal tko broj od toga iz kiseljaka posto je ovaj pajdas iz gracanice daleko i jel tko radio kod ovog iz kiseljaka?

da jeli ko radio kod ovog iz Kiseljaka i ako jeste jeli mogu slike jer i ja planiram uskoro presvlake od eko koze

eto ti jarane slike sto sam radio 4-ku Vasi sto drzi Stari samin gaj u rakovici,pa svrati kod njega na pecenje,pa pogledaj detaljnije kako su uradjene :)) pozzzz tahir 061930326
 
duurma je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Imal tko broj od toga iz kiseljaka posto je ovaj pajdas iz gracanice daleko i jel tko radio kod ovog iz kiseljaka?

da jeli ko radio kod ovog iz Kiseljaka i ako jeste jeli mogu slike jer i ja planiram uskoro presvlake od eko koze

evo jos slika od kiseljacana;). Pored presvlaka radim i popravke sjedista 061 930326 tahir
 
Član
Svaka cast @atuopresvlake, nek si nam izbacio fotke i br moba, zovem ga ovi dana dok ozdravim da se dogovaramo.. ;)
 

gox

Član
VISOKO MOMAK SE ZOVE ADMIR RADI U PREVENTU A IMA I KUCI SVE MASINE STAVLJA KOZU IZ PREVENTA KOJA SE STAVLJA U NOVA VW AUTA MENI JE RADIO BMW E36 KUPE SA TOM KOZOM UZEO MI JE 800KM ZA KOMPLETNA SIJEDISTA I DAN DANAS NIKO NEMOZE DA VJERUJE DA SU UOPSTE TAPACIRANA ;)
 
asmir sa je napisao(la):
Samo da te pitam,ove skroz bijele sa 4. slike,jel to eko koza i koliko je love za golf 2 da uradis?

Jest,eko koza je i alkantara kroz sredinu150,00KM za tvog golfu.
Jesil mislio na ovu kombin.
061930326 Tahir
Pozzz
 
Član
GOX01 je napisao(la):
VISOKO MOMAK SE ZOVE ADMIR RADI U PREVENTU A IMA I KUCI SVE MASINE STAVLJA KOZU IZ PREVENTA KOJA SE STAVLJA U NOVA VW AUTA MENI JE RADIO BMW E36 KUPE SA TOM KOZOM UZEO MI JE 800KM ZA KOMPLETNA SIJEDISTA I DAN DANAS NIKO NEMOZE DA VJERUJE DA SU UOPSTE TAPACIRANA ;)

hajde stavi broj
 

gox

Član
arminnn je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
VISOKO MOMAK SE ZOVE ADMIR RADI U PREVENTU A IMA I KUCI SVE MASINE STAVLJA KOZU IZ PREVENTA KOJA SE STAVLJA U NOVA VW AUTA MENI JE RADIO BMW E36 KUPE SA TOM KOZOM UZEO MI JE 800KM ZA KOMPLETNA SIJEDISTA I DAN DANAS NIKO NEMOZE DA VJERUJE DA SU UOPSTE TAPACIRANA ;)

hajde stavi broj
promijenio sam telefon svi brojevi su mi ostali u starom al ovih dana idem kod njega da nesto radim pa cu opet uzeti broj
 
Član
da pitam da li neko zna gdje ima da se kupi platno za tapacirung na krovu!?? treba mi hitnoo, ako neko može da mi da adressu ili nešto slično!!!hvalaa punooo unaprijed!:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
evo i od mene jedan majstor iz Visokog ,zove se Eldar tel. 032746673!!
Meni je radio Golfa,vidjeo sam jos par auta sto je radio stvarno je klasssa !!! bolje slike cu napraviti !!!izraduje i krovove za cabrije,npr.buba ,Jeep od sonnenland platna !!!
 
Damir i Amel je napisao(la):
evo i od mene jedan majstor iz Visokog ,zove se Eldar tel. 032746673!!
Meni je radio Golfa,vidjeo sam jos par auta sto je radio stvarno je klasssa !!! bolje slike cu napraviti !!!izraduje i krovove za cabrije,npr.buba ,Jeep od sonnenland platna !!!

super je odradjeno samo da te pitam koliko dugo auto kod njega mora ostati npr moj golf posto bi ja sve presvalcio u eko kozu a tapacirung i vrata i sve osalo bi radio u blijedo crvenoj brusenoj kozi..i ako moze jos nekih slika tvog golfica:icon_rolleyes:
 
bobom4Motion je napisao(la):
Damir i Amel je napisao(la):
evo i od mene jedan majstor iz Visokog ,zove se Eldar tel. 032746673!!
Meni je radio Golfa,vidjeo sam jos par auta sto je radio stvarno je klasssa !!! bolje slike cu napraviti !!!izraduje i krovove za cabrije,npr.buba ,Jeep od sonnenland platna !!!

super je odradjeno samo da te pitam koliko dugo auto kod njega mora ostati npr moj golf posto bi ja sve presvalcio u eko kozu a tapacirung i vrata i sve osalo bi radio u blijedo crvenoj brusenoj kozi..i ako moze jos nekih slika tvog golfica:icon_rolleyes:

zavisi drug kako se dogovoris!! ako ima materijal onda nije problem ide brzo 2-3 dana ja mislim, al naj bolje pitaj !!ja sam obiso tih "majstora" po bosni vise do sad bolje radove nisam vidjeo ni odjednog, a cijene se iste ili su cak manje ! slike stizu sutra !!
 
evo slike !!
Drug ja nisam vozio mu auto, nego sam izvadio sjedista i tapacirunge i odvezo mu, kad je zavrsio otiso po to i namontiro !! nemoras ostavljati auto ako ti treba!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top