Presvlačenje sjedala i sl. u orašju..jel netko zna sta o tome??

Presvlačenje sjedala i sl. u orašju..jel netko zna sta o tome??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa jel znas koliko bi od prilike bilo para da presvuce sjedala ,krovni tapacirung i od vrata za mazdu MX6, ona je dosta slicna calibri.
:icon_question:
Pozdrav žu

e da presvukao bi u eko kožu.
 
Član
Jel ima mozda jos slika uradaka od ovog iz Gradacca?
Prije koliko vremena si ti adi187 radio te siceve, misilim koliko je zahvalna ta eko koza, jer neki navodno kazu da se ljuska nakon godinu, dvije??
Imam prijatelja koji bi htio siceve u svojoj 124-vorki staviti u crnu boju.

Bilo bi dobro cuti jos detalja i o uradcima ovog iz Orasja, pa kao ima nekih slika ili se znaju neke cijene?
 
Član
calibra turbo-žu je napisao(la):
radi ti to ovaj iz orašja...imam frenda koji je radio preslake u astri u gradačcu pa možeš i to vidjet :cool:

Mene interesuju slike iz te astre... reda radi da postaviš ako imaš slike... i ako ti je pri ruci to da odradiš za raju da vide ;)

pozz.
 
Član
titwing je napisao(la):
Jel ima mozda jos slika uradaka od ovog iz Gradacca?
Prije koliko vremena si ti adi187 radio te siceve, misilim koliko je zahvalna ta eko koza, jer neki navodno kazu da se ljuska nakon godinu, dvije??
Imam prijatelja koji bi htio siceve u svojoj 124-vorki staviti u crnu boju.

Bilo bi dobro cuti jos detalja i o uradcima ovog iz Orasja, pa kao ima nekih slika ili se znaju neke cijene?

A skoro sam ja radio svoje...a inace garancija ti je 2 godine na presvlake ne bi trebalo da bude nekih problema sto se tice toga ....
 
Na osnovu vašeg iskustva, dali postoji mogučnost da se Golf 2 koji je jako "tvrd" putem auto presvlaka "ublaži".
Koje presvlake preporučujete ili dali ima mogučnost prerade sjedišta.
Unaprijed zahvaljujem
 
Član
Presvlakama mozes dobiti estetiku ne i udobnost najbolje nadjes neka druga dobra polovna sjedista i ugradis u golfa, ima posla al' moze se ugradit...:cool:;)
 
Član
Ja sam preradio od 3-ke sjedista u 2-ku i stavio kozne presvlake, i sto se mene tice ja sam prezadovoljan,udobnost se ne moze porediti,a ni estetika.....:cool:
 
[attachment=21207]
.nOKe je napisao(la):
jel oni rade samo presvlake ili i presvlacenje
koja je cijena za komplet sjedista ?

Tebi je jarane blize u Kiseljaku:icon_smile:.
Radim i ja presvlacenja sjedista u kozu,eko kozu ,auto stof....

autopresvlake je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel oni rade samo presvlake ili i presvlacenje
koja je cijena za komplet sjedista ?

Tebi je jarane blize u Kiseljaku:icon_smile:.
Radim i ja presvlacenja sjedista u kozu,eko kozu ,auto stof....
 
Član
autopresvlake je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel oni rade samo presvlake ili i presvlacenje
koja je cijena za komplet sjedista ?

Tebi je jarane blize u Kiseljaku:icon_smile:.
Radim i ja presvlacenja sjedista u kozu,eko kozu ,auto stof....

autopresvlake je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel oni rade samo presvlake ili i presvlacenje
koja je cijena za komplet sjedista ?

Tebi je jarane blize u Kiseljaku:icon_smile:.
Radim i ja presvlacenja sjedista u kozu,eko kozu ,auto stof....




Drug,

Pa hajde nam orijentaciono navedi cijene ...recimo za presvlake eko koža, kombinacija eko koža platno, pa presvlačenja, tek onako čisto da ljudi imaju percepciju koliko to odokativno košta, za neka vozila koja su najčešća na našim cestama,
Konkretno mene interesuje za moj auto Seat Toledo 2000 god.

Unaprijed zahvalan,
 
elmo je napisao(la):
autopresvlake je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel oni rade samo presvlake ili i presvlacenje
koja je cijena za komplet sjedista ?

Tebi je jarane blize u Kiseljaku:icon_smile:.
Radim i ja presvlacenja sjedista u kozu,eko kozu ,auto stof....

autopresvlake je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel oni rade samo presvlake ili i presvlacenje
koja je cijena za komplet sjedista ?

Tebi je jarane blize u Kiseljaku:icon_smile:.
Radim i ja presvlacenja sjedista u kozu,eko kozu ,auto stof....




Drug,

Pa hajde nam orijentaciono navedi cijene ...recimo za presvlake eko koža, kombinacija eko koža platno, pa presvlačenja, tek onako čisto da ljudi imaju percepciju koliko to odokativno košta, za neka vozila koja su najčešća na našim cestama,
Konkretno mene interesuje za moj auto Seat Toledo 2000 god.

Unaprijed zahvalan,


jarane ja radim skoro za sva vozila presvlake (drugu ugradnju) po 150,00KM,pa tako i za tvog toleda,jedino rikaro sjedista radim po 180,00KM..
Ove presvlake od eko koze radim tako sto prosivam spuzvu da se ocrtaju linije(djeluje mocnije i utegnutije). auto stof i eko koza =ista cijena ,jedino prava koza je skuplja i ona se radi samo prva ugradnja .
presvlake uglavnom budu za dan gotove(za 8 sati) ,a prva ugradnja (poskidam staro platno pa ugradim novo)traje oko 3 dana od auto stofa i eko koze,a kozu radim 6 dana.
Prva ugradnja u auto stof kosta od 250 do 500KM,a pravu kozu neradim ispod 1000,00KM Sama koza po jednom autu kosta oko 550,00KM +6 dana rada.
radim i popravke zamjena platna koze... 061 930326 Tahir
 
Član
ljudi imam ja momka koji radi presvlacenje sjedista, nebo, volani tapacirunge i tako pa mozete kontaktirati na ovaj broj 061/216 - 583 momak se zove Ermin pa samo NAPRIJED

Sarajevo presvlacenje sjedista, volana, tapacirunga, nebo momak radi dobro nadam se da cete biti zadovoljni ako je ko zainteresovan broj telefona 061/216-583 Ermin
 
autopresvlake je napisao(la):
elmo je napisao(la):
autopresvlake je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel oni rade samo presvlake ili i presvlacenje
koja je cijena za komplet sjedista ?

Tebi je jarane blize u Kiseljaku:icon_smile:.
Radim i ja presvlacenja sjedista u kozu,eko kozu ,auto stof....

autopresvlake je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel oni rade samo presvlake ili i presvlacenje
koja je cijena za komplet sjedista ?

Tebi je jarane blize u Kiseljaku:icon_smile:.
Radim i ja presvlacenja sjedista u kozu,eko kozu ,auto stof....




Drug,

Pa hajde nam orijentaciono navedi cijene ...recimo za presvlake eko koža, kombinacija eko koža platno, pa presvlačenja, tek onako čisto da ljudi imaju percepciju koliko to odokativno košta, za neka vozila koja su najčešća na našim cestama,
Konkretno mene interesuje za moj auto Seat Toledo 2000 god.

Unaprijed zahvalan,


jarane ja radim skoro za sva vozila presvlake (drugu ugradnju) po 150,00KM,pa tako i za tvog toleda,jedino rikaro sjedista radim po 180,00KM..
Ove presvlake od eko koze radim tako sto prosivam spuzvu da se ocrtaju linije(djeluje mocnije i utegnutije). auto stof i eko koza =ista cijena ,jedino prava koza je skuplja i ona se radi samo prva ugradnja .
presvlake uglavnom budu za dan gotove(za 8 sati) ,a prva ugradnja (poskidam staro platno pa ugradim novo)traje oko 3 dana od auto stofa i eko koze,a kozu radim 6 dana.
Prva ugradnja u auto stof kosta od 250 do 500KM,a pravu kozu neradim ispod 1000,00KM Sama koza po jednom autu kosta oko 550,00KM +6 dana rada.
radim i popravke zamjena platna koze... 061 930326 Tahir


Ovo na slikama je sve druga ugradnja ili presvlake i one kostaju 150,00KM,a ova slika u uglu je popravka sjedista i popravke se krecu od 30- 50 ,00KM.(zamjena platna i popravka spuzve)
 
Član
evo covjek sve naveo


arane ja radim skoro za sva vozila presvlake (drugu ugradnju) po 150,00KM,pa tako i za tvog toleda,jedino rikaro sjedista radim po 180,00KM..
Ove presvlake od eko koze radim tako sto prosivam spuzvu da se ocrtaju linije(djeluje mocnije i utegnutije). auto stof i eko koza =ista cijena ,jedino prava koza je skuplja i ona se radi samo prva ugradnja .
presvlake uglavnom budu za dan gotove(za 8 sati) ,a prva ugradnja (poskidam staro platno pa ugradim novo)traje oko 3 dana od auto stofa i eko koze,a kozu radim 6 dana.
Prva ugradnja u auto stof kosta od 250 do 500KM,a pravu kozu neradim ispod 1000,00KM Sama koza po jednom autu kosta oko 550,00KM +6 dana rada.
radim i popravke zamjena platna koze... 061 930326 Tahir
 
Član
Imal tko broj od toga iz kiseljaka posto je ovaj pajdas iz gracanice daleko i jel tko radio kod ovog iz kiseljaka?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top