Presvlačenje sjedala i sl. u orašju..jel netko zna sta o tome??

Presvlačenje sjedala i sl. u orašju..jel netko zna sta o tome??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav

Navodno ima neki u orasju sto presvlaci sjedala, krovni tapacirung i sl.
Kao navodno da je super povoljan, i da bude brzo gotovo..
Ako netko zna broj ili ako je netko tamo radio auto neka pise...
Hvala


:123:
 
Član
Evo ti adresa radnje u Gradačcu pa kontaktiraj....

Mustafagić Midhat doo M-Gratex

035 817-396 061 727-696

Gradačac ,Svirac, 16.muslimanske 4.


Dosta ekipe sa foruma je radilo kod njih, evo jedna fotka pa pogledaj kako je kod mene uradjeno .....:cool:;)
[attachment=18769]


Ako moderatori smatraju da je ovo reklama nek'obrisu post! :)
 
Dosta raje je radilo u MGratexu presvlake, ukljucujuci i mene, inace momci rade dosta kvalitetno, ta je radnja u mene u komsiluku, tako ako kome trebaju detaljne upute slobodno nek' pita!!! Imam presvlake u autu vec najmanje 2 godine, i niti je se kada poderalo sta, niti je se neki sav otporio, presvlake su dosta kvalitetne, bile su se malo isprljale, jer kad se radi sta, pa i majstora bude, svakavi sjedu, bez problema samo skines i operes, i ponovo kad ih vratis na svoje mjesto, sve 5 bude, nema da su se poguzvale ili sta!!! Znaci moja preporuka ti je MGratex, a Orasje nije daleko odavde tako da ti je bolje ovamo navratiti, mnogi sa foruma su isli raditi presvlake tu!!!!!
 
Legend
jel oni rade samo presvlake ili i presvlacenje
koja je cijena za komplet sjedista ?
 
Član
Samo presvlake ako nije nesto posebno komplikovano mogu i druge stvari uradit,tapacirunge na vrata ne rade, kaze lik da treba neka masina posebna da bi to OK ispalo mogu se ravni odradit...

A cujena presvalaka od eko koze znaci sve koza je 240 KM , kombinacija platno-ekokoza 200 KM sve platno 150 KM...
 
calibra turbo-žu- ok hvala. :cool:
znaci taj u gradačcu radi najbolje i najpovoljnije. ;)
A jel netko zna dali on tapacira i krov jer i to bi trebao??...
 
Član
EVO VAKO ..DA JA NE POSTAVLJAM NOVU TEMU..
Zn li mozda neko u Tuzli da li ima neko tko radi presvlacenje,,i sjedista i table i vrata..sve sve..ima li iko da zna tko da to radi
 
Član
pajooo je napisao(la):
EVO VAKO ..DA JA NE POSTAVLJAM NOVU TEMU..
Zn li mozda neko u Tuzli da li ima neko tko radi presvlacenje,,i sjedista i table i vrata..sve sve..ima li iko da zna tko da to radi

U Tuzli mislim da nema... u drugim gradovma da!
Nadji clana Enesss on je radio u svom golfu 3 ja mislim kompletnu unutrasnjost pa pitaj kod koga je....
 
Član
Ima u Tuzli, ja slucajno otkrio :D samo ne znam da li radi table, mada ne bi me zacudilo, sjedista i tapacirunge radi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top