Presvlacenje karbon i ostalih folija

Presvlacenje karbon i ostalih folija

eo par sto sam ovih dana radio.

dsc07712k.jpg

By erol_brcak at 2011-09-12

dsc07722m.jpg

By erol_brcak at 2011-09-12

dsc07704copy.jpg

By erol_brcak at 2011-09-12

dsc00087ygd.jpg

By erol_brcak at 2011-09-12

dsc07656p.jpg

By erol_brcak at 2011-09-12

al ovo sto me veceras napatilo, oooj matero, razvlaci, natezi, jebi mater, fuj, jos folija kineska

dsc07725on.jpg

By erol_brcak at 2011-09-12

dsc07729u.jpg

By erol_brcak at 2011-09-12

dsc07742l.jpg

By erol_brcak at 2011-09-12

dsc07739v.jpg

By erol_brcak at 2011-09-12

dsc07740w.jpg

By erol_brcak at 2011-09-12
 

rs6

Član
burazeru svaka cast uhod'o si se pravo :D
nego bil se usudio cijelo auto presvlacit ??? da ti sredim jedan poslic :D
 
Fala svjema, nego Enese ne znam sta bi ti reko, mozda cak i bi, koje auto je u pitanju i sta hoce, karbonom il mat crnom? kineskom il 3M?
 
Član
Pozdrav prijatelju moj, sta ima, nego kada cemo matirati one moje bocne stubove da naletim jedan dan, to je tebi zacas?
p.s. rucke se jos nisu odlijepile :lol::lol:
 
dobro je da nisu i da jesu, suti, ne govori :D

naleti kad god hoces, ja sam vazda dostupan, doduse od ponedjeljka mi predavanja pocinju pa ce bit manje slobodnog vremena, al imas broj, nazovi, dogovorimo se ;)
 
Član
Jeste da dizem postaru temu ali evo jedna must have alatka za sve carbonoljubce.

Elem pronasao sam skalpele kod nas u BiH kojima nema premca za rezanje folija ili bilo cega drugog. Inace na poslu u zadnje vrijeme dosta radim sa folijama uglavnom presvlacim ravne staklene povrsine i cesto sam imao problem sa skalpelima da nisu dovoljno ostri za rezanje ili busenje folija.

Elem u radnji gdje kupujem folije imaju ljudi i skalpele standardne i hajde reko da kupim 5-6 kutijica nozeva da imam kako ja skonta zenu 0,60KM + PDV kosta kutija. Kada ona meni obracuna 21 KM za nozeve. Reko sta bolan 21 KM ja u bingu kupim 10kom za 1,30 KM. Dajte vi meni tu samo jednu kutijicu kada ste vec izvadili (5 nozica = 3,50 KM). Ja reko budala 0,60 KM + PDV po rezervnom nozicu ccc. Medjutim kada sam ja probao noz, nikada u zivotu vise necu drugi kupiti. U pitanju su :

http://www.ntcutter.co.jp/menu.A.htm

a iamte ih kupiti u:

http://www.alim.ba/bs/strane/alati_i_pribor/nt_cutter_profesionalni_skalpeli_i_lenijari/

a imaju ljudi fakat svega za stampu, ukljucujuci i folije i aplikatore (spahtle) za foliju ... . Istina jeste 64 KM + PDV m2 carbona od 3M-a ... ali sitnih stvari imaju fakat kvalitetnih po razumnim cijenama za taj kvalitet.
 
Član
Jarani pa pomagajte :D
Mislim otkad hocu lap top da ukrasim lepim divnim karbonom
Svi kazu imaju sve boje..Kad pitas za Pink jojjjjjjjjj nema :D
De ba gdje ima znal ko :D ?!?!?!?
Dobro,dobro bih doslo malo i u auto sredit :D !
 
Miss D je napisao(la):
Jarani pa pomagajte :D
Mislim otkad hocu lap top da ukrasim lepim divnim karbonom
Svi kazu imaju sve boje..Kad pitas za Pink jojjjjjjjjj nema :D
De ba gdje ima znal ko :D ?!?!?!?
Dobro,dobro bih doslo malo i u auto sredit :D !

http://www.ebay.de/itm/3D-Carbon-Folie-Pink-30-x-127-cm-folieren-AUTO-KLEBEFOLIE-Struktur-rosa-/261055535373?pt=Autozubeh%C3%B6r&hash=item3cc81f590d#ht_4210wt_1000

kod nas jos nisam vidio , al' na ebay-u ima :icon_smile:
 
Top