Presvlacenje karbon i ostalih folija

Presvlacenje karbon i ostalih folija

Član
Za sve Vas koji se volite igrati sa carbonom, buduci da sam u stampi/printu honorarno ves 15tak godina evo Vam dva must have alata.

1. samo x-acto no.11 i nista drugo (izuzev medicinskih) - ko ih jednom proba druge ne koristi

http://www.ebay.com/itm/6-11-X-ACTO-X-LIFE-BLADES-1-KNIFE-COMBO-PACK-/170625417445?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27ba1140e5



2. A/3 Cutting Mat A-Grade Self Healing (dobro je i staklo ali na ovo se materijal ljepi a povrsina se sam zaljeci) - ovo mozda i nije must have ali isto tako ko ovo proba onda samo ovo i koristi :D

http://www.ebay.com/itm/A-3-Cutting-Mat-A-Grade-Self-Healing-Professional-qlty-/280504138613?pt=UK_Papercraft_Tools_Accessories_2&hash=item414f597b75

 
@Dejo: Dobro, dobro, ostavi mi, kad budem dolazio zovem te da mi das to il poznavajuci tebe garant ces bit u guzvi, mogo si to Samiru dat, pa od njega preuzmem.

Apdejt, gdje se ovo moze nabavit druze, a da nije ebay?

kad vec spominjes medicinske, meni se pokazali bezveze, stara mi radi u bolnici, pa mi je capila 4-5 komada, bas brzo otupe i nisu ni za k
 
Član
@Deyo: moze li se ova sarena folija uraditi u manjem formatu?...presvukao bi ja laptop sa njom...:icon_biggrin:
 
Dejo, ako das kome fajl bez mog dopustenja sahranit cu te, nek si pravi gamad :D svako zna ubacit sliku u photoshopu, svi bi na gotovo sve, bagro jedna :icon_biggrin:
 
Poslo sam ti pm, al mogu i ovako javno reci svima koji bi postavili isto pitanje.

Fajl sam pakovo sigurno 10-15h sati, kao sto rekoh nekoliko noci zagalavio do jutra. Ima dosta "licnih" stvari, koje mene opisuju tako da, izvinte al jbg. I Deji sam dao prepravljen fajl, izbacio pola stikera :D i plus obeco mi je istampat sheet za haubu koji bi me kostao prilicno svotu.

;)
 
Član
Sad ćeš dobiti pola folije :D Meni je to bilo mrsko praviti, ali evo pravim polako, samo što ću seamless pattern napraviti, odnosno da se ponavlja, na tvojim ima previše bijele površine, i treba sitnije, ali za prvi pokušaj je super :)
Cijena 2m x 1.3m je 120KM... :cool:
 
Nego sad nesto kontam, jesi ti ovu sto si isprinto koristio ona 4 fajla koja sam ti poslo il onaj zadnji veliki ogromni pred kojim i masine od kompova pokleknu :D koji si trebo meni istampat, pa se ono sranje desilo i nisu mi stikeri ni u guzici bili.

Nemoj mi se sad povuc, dogovor bio taki, dam ti fajl, ti meni printas sheet velicine haube, ne znam jel bilo dzaba il da ti platim nesto sitno, sjecas se ti? Ovaj veliki mi je bitan jer sam ga nanovo poslozio, sa nekim novim "slicicama".
 
Član
40KM :D Nisi mi prijatelju dao nikakav file, trebao si, ali se ono desilo... Ovo sam ja naklepao 4 u 1... Uglavnom radit ću ja sve ponovo, pa možemo tad zajedno, a ovo ću iskoristiti za nešto, ili tebi dati, svejedno mi je...
 
Moze, 40 km pase, jos ti polijepim karbona na krov, na haubu, u interijeru sitnica, ma dje god hos pa prelomilo mi to jos dole :D

ajde za vikend sam gore pa se cujemo, imam na usb-u jos uvijek taj veliki fajl pa nemoj radit prije subote taj svoj :icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Apdejt, gdje se ovo moze nabavit druze, a da nije ebay?

kad vec spominjes medicinske, meni se pokazali bezveze, stara mi radi u bolnici, pa mi je capila 4-5 komada, bas brzo otupe i nisu ni za k
Ovo neces kod nas pronaci tj. skalpeli imaju oni kineski koji nevaljaju krc jer su im plasticne glave za stezanje pa noz uvijek hoda, a i nozevi su propast. Podlogu ovu kod bas nisam vidio niti pod razno uglavnom su prodavcima ostajale mutave face kada sam im objasnjavao sta trazim :D pa su u mene gledali kao u debila. Najveca prednost ove podloge je sto ne tupi vrh noza, a znamo da vrh sijece. Na kraju i ja sve sa ebay naruci. Sto se medicinskih skalpela tice meni je jedan veterinar donosio i ja sam sa njima bas ono bio zadovoljan, vjerovatno i njih ima vise vrsta razlicitih pa si ti naletio ...
 
Član
Ima više tipa medicinskih skalpera nisu svi isti :D kad počnem raditi sa godišnjeg nabavit ću ti ;)

Ja sam uze gore u onoj radnji skalper tanki naravno kina ona žena veli da je odličan i stvarno je dobar do sada sam sve sa njim rezao....
 
Top