Presvlacenje karbon i ostalih folija

Presvlacenje karbon i ostalih folija

Član
erol_brcak je napisao(la):
Ajd fala ti na odgovoru, znaci valja ganjat nekog sa ebay akauntom ;)

Ko to pominje ebay :icon_rolleyes: bar to nije problem :icon_smile:. Kada cemo odraditi bocne stubove da naletim jedan dan.
 
Todorovicu prijatelju, naleti koji god dan hoces, ja sam ti vazda slobodan, znas kako je bit student :D
super onda ako si ustelen sa ebay-om, taki mi je jedan trebo :icon_biggrin:

Vladica ***** ti lebac, pa kad ces vise doletit u Brcki, ovo je sramota majke mi, prodje ljeto, ni jednom nisi doso, a dijeli nas jedva 40 km, nema to smisla :icon_evil: :D
 
Član
Hajde zovem te koji dan do kraja sedmice, a ne pricaj mi za studentski zivot dodji mi do 30-te studirati :lol:. A za ebay nemas frke sta god treba nije problem, samo ne smijem na moje ime narucivati, vole me ovi sa carine :lol::lol::lol:
 
Član
Kriza Erole,kriza No tengo dinero:D al docu valjda,nekad...:icon_biggrin: sta bi s onog skupa,evo prosle su vrucine,neko minijaturno japansko okupljanje na pisti napravimo:D
 
Da ti iskren budem, kako neam ja japanca ni ne organizuje mi se nista, neam uopste onog elana i poleta da sazivam ljude i pravim nesto :/
Bice ajd, a de ti dodji bezze malo, kafa, nesto, 10 km ti treba jbt do vamo i nazad, vozis Hondu 1.4, ne VW Golfa mk2 1.8 karbas :D zalijepimo ti sta na haubu i ides sretan, nachuniran kuci :D
 
Član
CORSA_0020_C_0020_-_0020_OP166.jpg


Koliko košta gepek da uradiš u mat crnu, i da li ti smeta ova ručka od gepeka za to. Znači ispod stakla ovo, kao na Volvo C30.
 
Rucku cemo lako skinut, jer mnogo smeta i nece valjat ako zarezem na ivicama.

Ne znam koliko je velik gepek, al to cemo premjerit gore. 3M mat crna je oko 35-40 km kvadrat, pa eto racunaj. Za ruke se dogovorimo, necu valjda na tebi zaradjivat :D
 
Znaci necu zaradjivat, al nes ni ti na meni, stiker folija cvaja :D

trenutno sam bolestan u pm, primam antibiotike na venu, tako da od tjuners partija kod Goce garant nema nista, al doolazim u Tz cim me malo prodje. Nije zurba?
 
Član
Ma nije žurba samo ti ozdravi srećo :) Imam i ja ispite do 15og u tuđini pa taman tako nekad. Možda i ja budem dolazio u Brčko po gume neke.
 
Top