Presvlacenje auto volana !

Presvlacenje auto volana !

deez je napisao(la):
Evo ja imam jedan predlog, useci meso volana na mestima gde pravis savove poprecnih sastava, svaki sastav ti je nadignut i vidi se da je volan naknadno presvlacen. Materijal koji koristis deluje kao eko koza, mozda zbog odsjaja blica, ali odaje utisak kao da se previse rasteze i da nije bas primeren volanu... eto to bi bile objektivne kritike bez ikakve namere da ti degradiram rad. Sretno! ;)

Hvala na komentarima ali da je musterija dala da urzem volan rado bi ja to pa bi poprecni savovi legli u volan i bilo bi sve ravno.Nije eko koza nego prava koza koja je malo deblja i ima krupniju gravuru kozu je donjela musterija a ja sam naplatio samo ruke.Ovaj odsjaj je radi prozora kroz koji je sijalo sunce i blic odradio svoje pa je zato ovako ispalo.Sve u svemu hvala na komentarima koji dosta znace.
:cool::cool:
 
Evo jedan BMW koji sam danas uradio a ispo je ovako.


t6tgms.gif
ruxx5d.gif
2gtav4i.gif
33ljm7r.gif
 
Član
Što je kod svih ljudi što presvlače volane ovako blijeda koža, siva, a ne crna:icon_question:
 
Član
koza je originalno ovakva, potrebno je da se lakira da bi bila sjajna... to zavisi od zelje vlasnika, ja sam jednom lakirao volan i pokajao sam se, svaki naredni put sam izricito zahtevao mat kozu.
 
Moguce je matrirati kozu e sad zavisi ko sta kako hoce neko hoce da se matira i da se nabaci sjaj a neko nece stim da to povecava i troskove ima covjek koji to radi dosta kvalitetno radio mi je par volana ali nismam ih uspio uslikati.

OggyBoy je napisao(la):
Što je kod svih ljudi što presvlače volane ovako blijeda koža, siva, a ne crna:icon_question:

Mislim da ja blijeda koza radi blica na aparatu pokusat cu uslikati bez blica pa postaviti.
 
Pozdrav evo jedan volan od BMW E 36 koji sam radio kombinacija koza i alcantara a evo kako je ispao ovo je prvi volan koji sam radio ovom kombinacijom.;);)

2a5hcz.jpg
zivkhd.jpg
11he1jq.jpg
34xm268.jpg
 
Član
Meni se pravo svidja kako izgleda ova alkantara, cak bolje nego koza naravno. Interesuje me da li se runi puno u rukama, cuo sam da i nije bas uredu za svakodnevnu upotrebu, da blijedi od sunca i slicno? Ima li kakva alternativa?
 
etno je napisao(la):
Meni se pravo svidja kako izgleda ova alkantara, cak bolje nego koza naravno. Interesuje me da li se runi puno u rukama, cuo sam da i nije bas uredu za svakodnevnu upotrebu, da blijedi od sunca i slicno? Ima li kakva alternativa?

Mislim da to sto si cuo nije prava alcantara vec imitacija alcantare pa se zato to desava ja sam jedva nabavio ovaj materijal jer je tesko doci do njega mislim na orginalni materijal ne na imitaciju tri mjeseca sam cekao na ovaj materijal.Necete vjerovati ovaj materijal je skuplji od kože.
 
335i je napisao(la):
meni se svodza tvoj poso,dali imas zelene i plave konce slicno alpina ???

Imam plavi konac ali zeleni nemam,moguce je sve nabaviti boje konca to nije problem kao i debljine konca,stim da nisam nikada vidio zelene boje da ima radzen neki volan ali moze se uraditi.;);););)
 
Top