Presvlacenje auto volana !

Presvlacenje auto volana !

Pozdrav raja,evo jedan od bmw:cool::cool:


29infd.jpg
29infd.jpg
 
Član
evo jos neke slike:icon_confused:

neynam kako da posaljem vise slika od jednom ili mora svaka posebno

i ova slika je isti volan

meni je ekstra neynam sta vi mislite

:icon_rolleyes:
 

MTR

Član
jel radis svaki dan ? mozel se sta brze napravit , u pitanju je Skoda Roomster .

dodjem ja kod Zile gore na Caricu a ti skini volan i opleti :icon_biggrin:
 
MTR je napisao(la):
jel radis svaki dan ? mozel se sta brze napravit , u pitanju je Skoda Roomster .

dodjem ja kod Zile gore na Caricu a ti skini volan i opleti :icon_biggrin:

Prije svega pozdrav,volan mogu uraditi bez problema ali nema sanse brze mozda neki 4-5 sati da ga uradim to je najbrze ti dodzes do zile nazoves me skinem volan i uradim ti ili zilo nek ga skine znamo se ja i on dobro to bi bilo najbolje u nedelju da odradimo dovuces auto oko 8 sati ujutru i mi ga zavrsimo stim da mi ostavis broj telefona pa da se cujemo i dogovorimo mozel ovako.

dragce je napisao(la):
evo jos neke slike:icon_confused:

neynam kako da posaljem vise slika od jednom ili mora svaka posebno

i ova slika je isti volan

meni je ekstra neynam sta vi mislite

:icon_rolleyes:






Ja nevidim nikakve slike ovdje.
 
Član
Bili mogao ovako volan uraditi?? :icon_question:

c9bl2pp8ol74xtfwww8.jpg
[/URL][/img]
wapl94rg75amv0p4kb2x.jpg
[/URL][/img]

:icon_question:

hvala i pozdrav
 
Skrabo je napisao(la):
Bili mogao ovako volan uraditi?? :icon_question:

c9bl2pp8ol74xtfwww8.jpg
[/URL][/img]
wapl94rg75amv0p4kb2x.jpg
[/URL][/img]

:icon_question:

hvala i pozdrav
Zasto ne pogledaj sav koliki je na krakovima svim iza i kad se gleda volan sa polja vide se savovi iz aviona (moje licno misljenje).Volan je radzen glat kozom na kojoj u vise slucajeva spada boja jer glat koza se tesko moze da uradi (ofarba) da nepusta boju a perforir koza nije problem nikakav.
 
Član
Aha,pa dobro na savove i to.Mislim bili mogao napraviti ovaj oblik volana od obicnog,nije fora u presvacenju ;)
 
Član
gledao sam i ostale slike, cini se da dosta dobro radi. i ja sam mu poslao poruku u vezi cijene obicnog presvlacenja volana, pa cemo vidjeti
 
Pozdrav raja nisam bio aktivan nekoliko dana imao sam ruke pune posla pa tako da nisam gledao sta ste pisali.Sto se tice volana donesete volan reknete sta hocete i to dobijete nije nikakav problem uraditi ni jedan volan neki se rade malo duze neki malo brze zavisno od krakova i oblika volana sve u svemu nastojim uraditi volan sto kvalitetnije i bolje ako je to mugece cak i od fabrickog volana da bude bolji .

Liga je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):

:icon_eek: ... ostao sam bez texta ... :icon_eek:

Tek ces da ostanes bez teksta kada doneses ovaj volan na presvlacenje i kada bude gotov :lol::lol:;);)


Skrabo je napisao(la):
Aha,pa dobro na savove i to.Mislim bili mogao napraviti ovaj oblik volana od obicnog,nije fora u presvacenju ;)

Ovo te bas nisam dobro razumio ovaj volan je oblika kakvog jest samo ga treba presvuci ponovo da bude kako treba.Ili ti mislis da od normalnog oblika volana napravim ovaj oblik volana i da ga presvucem:icon_question::icon_question:
 
Legend
autoenterijer je napisao(la):
Ovo te bas nisam dobro razumio ovaj volan je oblika kakvog jest samo ga treba presvuci ponovo da bude kako treba.Ili ti mislis da od normalnog oblika volana napravim ovaj oblik volana i da ga presvucem:icon_question::icon_question:

Mislim da on misli da ti mislis to sto on ne milsli a ti mislis da on to misli, al u stvari ne misli to sto ti mislis da misli...
nemojte me vise molim Vas... :icon_confused:


p.s.
Sala mala... On bi od obicnog da se napravi takav... jer vidim po onom linku da oni to i rade... od obicnih prave te sa slike... ;)
 
Član
upravo tako, oni na onom linku sto je dragon postavio od obicnih okruglih volana, prave ove drugacijeg oblika po zelji, a onda tapaciraju...

btw, ja sam pitao za normalno presvlacenje volana, 4-kraki iz octavie, cijena je 80KM sto je prihvatljivo, pa eto da orjentaciono znate ;)
 
Član
autoenterijer je napisao(la):
Pozdrav raja nisam bio aktivan nekoliko dana imao sam ruke pune posla pa tako da nisam gledao sta ste pisali.Sto se tice volana donesete volan reknete sta hocete i to dobijete nije nikakav problem uraditi ni jedan volan neki se rade malo duze neki malo brze zavisno od krakova i oblika volana sve u svemu nastojim uraditi volan sto kvalitetnije i bolje ako je to mugece cak i od fabrickog volana da bude bolji .

Liga je napisao(la):


Tek ces da ostanes bez teksta kada doneses ovaj volan na presvlacenje i kada bude gotov :lol::lol:;);)


Skrabo je napisao(la):

Ovo te bas nisam dobro razumio ovaj volan je oblika kakvog jest samo ga treba presvuci ponovo da bude kako treba.Ili ti mislis da od normalnog oblika volana napravim ovaj oblik volana i da ga presvucem:icon_question::icon_question:




Jeste ja bi od obicnog taj oblik ako moze,ovaj mi je rekao 170KM da se to uradi ;)
 
Top