Presvlacenje auto volana !

Presvlacenje auto volana !

Evo nesto od mene sto sam radio molim vase komentare prijedloge i sugestije.

Unaprijed zahvaljujem.
Ovako sje izgledao volan od skode prije presvlacenja:

DSCN1326.jpg
DSCN1326.jpg


Ovako izgleda sad:

DSCN1330.jpg
DSCN1331.jpg
DSCN1334.jpg
 
Legend
Koliko kosta ?? Mozes li svaki volan ovako presvuc, videl se konci i oni zavrsetcui ili se sve to ljepo uklopi, i naravno gdje se nalazis :D
 
Evo jedan koji sam maloprije zavrsio Fordov:
Ovako je izgledao:

DSCN1897.jpg
DSCN1898.jpg



Ovako sad izgleda:

DSCN1905.jpg
DSCN1909.jpg
DSCN1906.jpg



daki je napisao(la):
Koliko kosta ?? Mozes li svaki volan ovako presvuc, videl se konci i oni zavrsetcui ili se sve to ljepo uklopi, i naravno gdje se nalazis :D

Mozemo se dogovoriti imas pp poslo sam ti.

Evo broj nazovi pacemo se dogovoriti oko svega, sta hoces i kako hoces 063-899-060:cool::cool:
 
Član
autoenterijer je napisao(la):
Nije valjda da nema niko nikakav savjet ili prijedlog ili misljenje o ovome.:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Cim te ljudi pitaju gdje se nalazis i koliko kosta da se uradi smatraj to komplimentom i pozitivnim komentarom :lol:
 
Član
autoenterijer je napisao(la):
Nije valjda da nema niko nikakav savjet ili prijedlog ili misljenje o ovome.:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Mene interesuju šavovi, kako ispadnu, simetrija, urednost i tako to. Ovo ostalo izgleda solidno.

Aj' uslikaj detaljno te šavove kad odradiš, pogotovo na krakovima i zaobljenjima.
Koliko naplaćuješ po komadu, znam da je sve stvar dogovora i od tipa volana, ali, od - do?
 
guster je napisao(la):
gdje se nalazis

Pozdrav !

Nalazim se u Visokom evo moj broj ako kome treba 063-899-060

soova je napisao(la):
autoenterijer je napisao(la):
Nije valjda da nema niko nikakav savjet ili prijedlog ili misljenje o ovome.:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Cim te ljudi pitaju gdje se nalazis i koliko kosta da se uradi smatraj to komplimentom i pozitivnim komentarom :lol:

Tako sam i smatro kolega hvala na dogovoru.
 
OggyBoy je napisao(la):
autoenterijer je napisao(la):
Nije valjda da nema niko nikakav savjet ili prijedlog ili misljenje o ovome.:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Mene interesuju šavovi, kako ispadnu, simetrija, urednost i tako to. Ovo ostalo izgleda solidno.

Aj' uslikaj detaljno te šavove kad odradiš, pogotovo na krakovima i zaobljenjima.
Koliko naplaćuješ po komadu, znam da je sve stvar dogovora i od tipa volana, ali, od - do?

Sto se tice simetrije i svega ostalog sve je na svom mjestu bas onako kako treba da bude.Sto se tice savova na krakovima i ostalim oblinama oni su svi jednaki to mozes vidjeti i na slikama koje sam postavio.Cim zavrsim naredni poslikat cu sve i postaviti cijene se krecu od 70 'pa do 100 km.
 
Član
autoenterijer je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
autoenterijer je napisao(la):
Nije valjda da nema niko nikakav savjet ili prijedlog ili misljenje o ovome.:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Mene interesuju šavovi, kako ispadnu, simetrija, urednost i tako to. Ovo ostalo izgleda solidno.

Aj' uslikaj detaljno te šavove kad odradiš, pogotovo na krakovima i zaobljenjima.
Koliko naplaćuješ po komadu, znam da je sve stvar dogovora i od tipa volana, ali, od - do?

Sto se tice simetrije i svega ostalog sve je na svom mjestu bas onako kako treba da bude.Sto se tice savova na krakovima i ostalim oblinama oni su svi jednaki to mozes vidjeti i na slikama koje sam postavio.Cim zavrsim naredni poslikat cu sve i postaviti cijene se krecu od 70 'pa do 100 km.

Onda je do slike, čini mi se da ovaj prošiven crvenim koncom nije baš simetrično urađen.
 
c0d14c je napisao(la):
koliko treba vremenski za presvlacenje ?

Sve zavisi od velicine volana i nacina rada volana odprilike od cetri sata pa do 10 sati.

OggyBoy je napisao(la):
autoenterijer je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
autoenterijer je napisao(la):
Nije valjda da nema niko nikakav savjet ili prijedlog ili misljenje o ovome.:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Mene interesuju šavovi, kako ispadnu, simetrija, urednost i tako to. Ovo ostalo izgleda solidno.

Aj' uslikaj detaljno te šavove kad odradiš, pogotovo na krakovima i zaobljenjima.
Koliko naplaćuješ po komadu, znam da je sve stvar dogovora i od tipa volana, ali, od - do?

Sto se tice simetrije i svega ostalog sve je na svom mjestu bas onako kako treba da bude.Sto se tice savova na krakovima i ostalim oblinama oni su svi jednaki to mozes vidjeti i na slikama koje sam postavio.Cim zavrsim naredni poslikat cu sve i postaviti cijene se krecu od 70 'pa do 100 km.

Onda je do slike, čini mi se da ovaj prošiven crvenim koncom nije baš simetrično urađen.

Ovaj crveni je trazen da nije simetrican jer je kupac tako trazio pogledaj skodin jest da se nevidi kako treba.
 
Član
Evo ja imam jedan predlog, useci meso volana na mestima gde pravis savove poprecnih sastava, svaki sastav ti je nadignut i vidi se da je volan naknadno presvlacen. Materijal koji koristis deluje kao eko koza, mozda zbog odsjaja blica, ali odaje utisak kao da se previse rasteze i da nije bas primeren volanu... eto to bi bile objektivne kritike bez ikakve namere da ti degradiram rad. Sretno! ;)
 
Top