PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stvarno ste dosadni sa notifikacijama. kad bude bice. to vam mrsko otici na svoju temu pa provjerit jel neko sta napisao. ako je tako, onda forum i nije za vas...
 
Član
sve korisne opcije što su bile, biće vraćene uskoro dok se forum osposobi da stabilno radi.
 
Administrator
bilo bi dobro da svi moderatori i administratori dobiju odredjene boje... tj. kako je deyo zelen :D da svi potrebni dobiju zelenu boju, a npr. da kako je igy crven tako i trizex, stefan i mozda jos neko za koga ne znam dobiju isto crvenu boju tj. nick ;) da se zna ko je ko ;) npr. ja znam ko je moderator kojem nije nick crven ili zelen, ali mozda drugi ne znaju...
 
Administrator
emire u ovoj temi svaki tvoj post je negativan... sta god neko predlozi i kaze ti reagujes negativno...
bek tu topik ;)
pa fazon je u tome sto ako nekome treba moderator ili admin da ce pogledati na listu online clanova i vidjeti koji je tu... npr. trizex nije "obojen" a mozda bude jedini online od svih, a taj neko ne vidi da je on moderator, a treba mu... et o tome se radi... i na svim forumima se zna ko je moderator a ko administrator tako da su obiljezeni odgovarajucom bojom ;)
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
bilo bi dobro da svi moderatori i administratori dobiju odredjene boje... tj. kako je deyo zelen :D da svi potrebni dobiju zelenu boju, a npr. da kako je igy crven tako i trizex, stefan i mozda jos neko za koga ne znam dobiju isto crvenu boju tj. nick ;) da se zna ko je ko ;) npr. ja znam ko je moderator kojem nije nick crven ili zelen, ali mozda drugi ne znaju...

Šta sam ja :) :)
 
Legend
Pa sjedili smo malo na jupiteru, a zena m se vozala sa focusom okolo, neznam jesil vidio njen fusion parkiran na cosku mi sjedili
 
Administrator
daki je napisao(la):
Pa sjedili smo malo na jupiteru, a zena m se vozala sa focusom okolo, neznam jesil vidio njen fusion parkiran na cosku mi sjedili

nisam vidio... ali par puta sam vas vidio kod omege na sjenjaku se skupljate ;) i fusiona i focusa sam vidio par veceri ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top