PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
addo je napisao(la):
Kul izgleda pravo! A sada mi je prebrzo ovo! Svaka cast! :cool:

kad se konektujes ti stavi da ti skida 2 filma, i onda udji na forum, bice sporiji hehehhe :lol:

valjda ga necemo ureci :D samo laganice, ovo malo nedostataka sto ima lahko ce se ispravit... ;)
 
Član
svidja mi se novi look, drago mi je sto se svako malo promjeni izgled foruma, jer jedan te isti template postane dosadan raji, barem meni...
samo jedno pitanje, zasto mi ne radi ona promjena naziva teme ili topica koji sam ja objavio
znaci drzim lijevi klik ali ne mogu da promjenim naziv!
 
Član
almyr je napisao(la):
svidja mi se novi look, drago mi je sto se svako malo promjeni izgled foruma, jer jedan te isti template postane dosadan raji, barem meni...
samo jedno pitanje, zasto mi ne radi ona promjena naziva teme ili topica koji sam ja objavio
znaci drzim lijevi klik ali ne mogu da promjenim naziv!

probaj desni klik pa rename :D
 
Član
nista OK je sad, radi ,neznam do cega je bilo i gdje je zapelo, al bitno je da sada radi
 
Član
Nego, šta je sa ovim reputacijama?:icon_confused:

Možeš davati i kome si već dao, možeš postovima davati rate,...?
 
imam jedan problem, prebrzo mi je ovo sad..prije sam uvijek imao jos jedan tab otvoren da imam sta craditi dok se ovdje ucita stranica, a sad nemam kad..ucinite nesto :D

:icon_exclaim: svidja mi se ova promjena. nesto kontam, trebalo bi staviti one manje smajlije, malo ozbiljnije. ovo mi previse tinejdzerski djeluje :D
 
Član
Izgled i sve ostalo je uredu...brzina super :icon_smile: ;)

samo sto ni sada neprimam notifikacije :icon_rolleyes:
ali mislim da ce se i to ubrzo rjesavati :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top