Prepravka: Volan sa desne strane na lijevu?

Prepravka: Volan sa desne strane na lijevu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sve se moze uraditi...i da bude isto kao da je auto doslo takvo iz fabrike...ja sam trazio da kupim takvog Passata...imaju ljudi u Novom Gradu cini mi se, sto rade takve stvari...meni su za Passata ovakvog trazili 800 KM...s tim sto sam ja morao naci i kupiti svu instalaciju koja se moze naci za 400-500 KM...a ima firma u Novom Sadu specijalizovana za takve stvari...oni uzimaju 1000 eura za mijenjanje...ali oni rade sav posao...tvoj posao je samo da im ostavis auto...oni sve nadju i zamijene u roku od 2-3 sedmice...po meni se isplati ovo raditi...ja nisam radio, zato sto taj Passat na koga sam naletio nije imao sve uredne papire, trebalo se previse ganjati oko toga pa smo ja i stari odustali...

btw...ovaj Passat sto ste stavili sa Marketa je po meni poskup...ja sam nalazio za 11 000 KM Passata iz 2004 god sa full opremom...
...a ako te bas interesuju ovakva auta, zna moj stari jednog momka sto prodaje takva auta...skoro je prodao Lagunu karavan iz 2003 god za 2500 eura!!!
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
slika_239691.2.jpg

nadam se da se niko nece ljutit, al ovo je nesto najlakse za napravit sve sto ti treba je paint koji dodje fabricki uz windows-e i malo poznavanja engleskog i odmah od ove gornje slike mozes napravit ovu donju ....

i290602_slika2396911.JPG


PROBLEM RJESEN :lol::lol::lol::lol: ....
 
Član
srdjo je napisao(la):
sve se moze uraditi...i da bude isto kao da je auto doslo takvo iz fabrike...ja sam trazio da kupim takvog Passata...imaju ljudi u Novom Gradu cini mi se, sto rade takve stvari...meni su za Passata ovakvog trazili 800 KM...s tim sto sam ja morao naci i kupiti svu instalaciju koja se moze naci za 400-500 KM...a ima firma u Novom Sadu specijalizovana za takve stvari...oni uzimaju 1000 eura za mijenjanje...ali oni rade sav posao...tvoj posao je samo da im ostavis auto...oni sve nadju i zamijene u roku od 2-3 sedmice...po meni se isplati ovo raditi...ja nisam radio, zato sto taj Passat na koga sam naletio nije imao sve uredne papire, trebalo se previse ganjati oko toga pa smo ja i stari odustali...

btw...ovaj Passat sto ste stavili sa Marketa je po meni poskup...ja sam nalazio za 11 000 KM Passata iz 2004 god sa full opremom...
...a ako te bas interesuju ovakva auta, zna moj stari jednog momka sto prodaje takva auta...skoro je prodao Lagunu karavan iz 2003 god za 2500 eura!!!

to kao sto sti ti reko 1000 eura je djaba.
bas moj jaran je imao pasata na desnoj strani volan i poceo ga prepravljat i na kraju odusto jos se bavi havarisan autima i ostalo.
haj pokusaj naci broj telefona pa nam okaci mozda nekom bude valjalo
 
Član
[/quote]

to kao sto sti ti reko 1000 eura je djaba.
bas moj jaran je imao pasata na desnoj strani volan i poceo ga prepravljat i na kraju odusto jos se bavi havarisan autima i ostalo.
haj pokusaj naci broj telefona pa nam okaci mozda nekom bude valjalo

_____________________________________________________________________________________________________

ciji broj???...ovog lika sto prodaje takva auta ili firme iz NS???
 
Član
vjeruj nema potrebe da mjenjas stranu jer se covjek pravo brzo navikne moj stari vozi Land rover defendera koji ima volan desno i i ja ga cesto vozam pa ako hoces da vidis kako to uzivo izgleda bujrum javi se na PM pozz;)
 
ljudi evo rijesenja za takve automobile

sve sto treba je da se ugrade duple komande remen dvije remenice i nekoliko prekidaca i sportski volan.:lol:
 
Član
:lol::lol::lol: ovaj je najbolji.Ljudi manite se coravog posla opet ce te to sve isto izaci,a nikad ne moze biti isto,pogotov kod novijih auta.Sta vise moras mu cak i brisace mjenjat.Ne isplati se to. bolje na tih par hiljada doturis jos pola ili jednu i uvezes sebi auto sa kontinenta.
GolFanatiCars je napisao(la):
ljudi evo rijesenja za takve automobile

sve sto treba je da se ugrade duple komande remen dvije remenice i nekoliko prekidaca i sportski volan.:lol:
 
Član
ma najisplativije je ovako vozat,samo kad hoces da pretices moras imat suvozaca,zaduzis ga da gleda kad malo proviris iza kamiona i gotovo...:lol:
 
moj je jaran isto pasata kupio bio sa tim volanom na desnoj strani i lik ne znam odakle al iz bih je trazio mu je oko 2000 ili 3000km da mu to sve uradi prebaci i povze sve je njegovo samo da ovaj da pare al ne znma gdje je to ako saznam ili broj ili bilo sta postavicu
 
Moj dobar kolega ima lagunu 2003-a i volan mu je na desnoj strani. Prica on meni kako je vozio babu kod doktora. jednom i sad on spustio volan i sic maximalno skoro da se nevidi, a baba na vozacevom mjesto kao. ljudi se izgubili :lol: I kaze kad je isao auto putem isli on i kolega i kolega mu zaspao, kaze ljudi blicaju i bjeze u stranu to je strasno, sviraju nema sta nerade kontaju vozac spava. Frka je taj volan!:lol:
 
Član
ja se ne bih usudio voziti auto a da je volan desno,neznam vala vako kad se pretiče bude svašta a kamoli sa tim kad ideš sam negdje...
a valjda se isplati raditi prepravku ako je taj 7500km a ovde taki 20000km na kraju da uložiš 5000km u prepravku opet si prošo jeftinije ;)
 
Član
tebala sam nekih 50/100 km da se naviknem na desni volan. jest - da bjezis skoro u jarak kad auto ti u susret dodje, jest da palis brisace namjesto zmigavaca i skuzis koliko ti mlitava lijeva ruka na mjenjacu.. ali nakon "kratkog" vremena si to sve uhodao i vozis kao sto si i na lijevoj strani naviknuo. vozila sam skyline R32
 
Član
RCat je napisao(la):
tebala sam nekih 50/100 km da se naviknem na desni volan. jest - da bjezis skoro u jarak kad auto ti u susret dodje, jest da palis brisace namjesto zmigavaca i skuzis koliko ti mlitava lijeva ruka na mjenjacu.. ali nakon "kratkog" vremena si to sve uhodao i vozis kao sto si i na lijevoj strani naviknuo. vozila sam skyline R32

a kako pretičeš,haj ako je fina cesta malo šira,ali ima ovi uži cesta po bosni ja mislim da bih izgino kad bi moro šleper preticati kako da znam šta ide odozgo ako nemam suvozača :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top