Predstavljamo 2010 Audi A8

Predstavljamo 2010 Audi A8

sky walker je napisao(la):
to PORSCHEFAN jarane ti lupas gluposti gotovo na svakoj temi ali nema veze neb ti drugacije imao 494 postova
:lol::lol::lol:

Problem je što ti nemaš pojma o autima pa komentiraš i gledaš ono šta ja pišem a ne ono o čemu je riječ u temi.
Okani se mojih postova i nauči nešto više o automobilima ;)

I ako baš moram nacrtati, ovo za led svijetla je malo za .ebancije...
eto da se ne uvrijede ljubitelji audija :icon_smile:
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=MozH-45dxp4

i reklama :D dosta bezveze al nije tako loša...
 

MTR

Član
auto je dobar , al novi S stize ubrzo , tako da A8 nece puno mahat kao naj naj , pored S-a nikad ne bi pogledao A8 ili j*iga moram reci , onu ruznu 7-cu .

i da ..... prva recenica je najbitnija : let's spend some time with world's best luxury sedan :cool:

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/94n9EjRtA8g&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/94n9EjRtA8g&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
U jednoj temi sam vec naveo slican post..." Ko voli Audi reci ce da je Audi bolji,ljubitelj Mercedesa za Mercedesa i ljubitelj BMW-a za BMW-a da je najbolje auto " tako da je ovdje rijec o A8 kako vam se svidja a ne bolji je BMW bolji je Mercedes...ovog A8 nebi djabe,ruzan vamo tamo...to su meni glupi postovi...napsite brate svoj dojam za A8 a ne da pljujete po autu kao da je to " Zastava " a ne auto vrijedno 200.000 KM...:icon_smile:
 
Član
@sky walker - molim te bez vrijedanja neka sva kazu svoje misljenje

Amel SF2 je napisao(la):
U jednoj temi sam vec naveo slican post..." Ko voli Audi reci ce da je Audi bolji,ljubitelj Mercedesa za Mercedesa i ljubitelj BMW-a za BMW-a da je najbolje auto " tako da je ovdje rijec o A8 kako vam se svidja a ne bolji je BMW bolji je Mercedes...ovog A8 nebi djabe,ruzan vamo tamo...to su meni glupi postovi...napsite brate svoj dojam na A8 a ne da pljujete po auto kao da je to " Zastava " a ne auto vrijedno 200.000 KM...:icon_smile:

potpis ;)
 

MTR

Član
Koliko ono motora Audi ima u ponudi odkada je A8 u ponudi ? 3-4 ? dva dizela i dva benzinca jel tako nesto , onaj 4,2 prave od kad znaju za sebe , nikad nesto novo osim za V10 FSI skidam kapu , ostalo truba . S klasa ima trenutno 11 motora u ponudi ( bez AMG-a ) , razne varijante karoserije .
Ako je limuzina neka bude Mercedes , ako je sport neka je onda RS4 , RS5 , RS6 tu isto skidam kapu , ali tu je rijec o luksuznim brodovima druge dimenzije i tu nema manjkavosti , sve treba da bude tip top , jedno je kad se dovezes Audijem a nesto sasvim drugo je u Mercedesu . trude se ljudi al trebaju jos pure da se najedu
 
Svaka pohvala za novog Audija sve je skoro savrseno samo imam malu zamjerku to sto je malo kockast za takvu
limuzinu! Ljubitelji Audija se mogu dobro pohvalit ovom makinom, a sto se tice ukusa ja i dalje ostajem pri Mercedesu S65 AMG! ;)
 
Član
vrhunska obrada enterijera, kvaliteta, dizajn, motori, vrhunska tehnika... šta reći Audi:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::cool:

BEMWE je napisao(la):
nije loše za AUDI:icon_rolleyes:

a da je BMW, reko bi da je prej*en:icon_rolleyes::icon_question::icon_biggrin:
 
Član
daj samo u obzir da ovaj a8 sa V8 motor trosi identicno kao A4 b7 1.8T quattro, i cak manje co2. sto je nevjerovatno.

Porschefan je napisao(la):
Bit će ovdje još skretanja s teme, ali moram reći da je S klasa profinjenija od A8, jer Audi nekako silom želi konkurirati, nakrca novu tehnologiju, i to je to.
Gledao sam novi test Auto Bilda, novi A8 vs S klasa, Audi vodi po sportskijim karakteristikama i novoj tehnologiji. ali S idalje ostaje kralj komfora, udobnosti i profinjenosti, a to ono šta se traži od ove klase.


Tu se slazem 100%, takodjer sam cuo od njemaca da i ako se Mercerdes,Audi,BMW konkuriraju u istoj klasi, i dalje ostaju kupci lojalni svom brendu. Od tih tri auta jednostavno nemozes pogrijesiti, svaki ima nesto ono sto privlaci kupce.

Nije recimo kao sto 3-sereia krade kupce od A4serije i obrnuto. Taj koji je vozio S-klasse i dalje ce ostati lojalan.
 
Član
eto moraju se pojaviti neki sa fanovi bmw i mercedesa i svoje filozofije pricat ovdjei... ludim za bmw al komentariste a8...po meni nije nesto vise evolucija nego revolucija
 
Top