Predstavljamo 2010 Audi A8

Predstavljamo 2010 Audi A8

Audi A8 je space shultte, stvarno je impresivan, i po izgledu i po tehnologiji...
Ali (uvijek ima ALI... :icon_biggrin:) , u ovoj visokoj klasi moj izbor bi uvijek bio 1. Mercedes S klase, pa onda BMW 7, pa tek na trećem mjestu Audi A8.
 
Član
vidjen u tuzli... njemacke table... oslikan pise der neue audi a8 na njemu... neki gedzo s njim i u pratnji bijla q7 4.2 tdi nova ona sa kamaru dioda i s-line paketom....

meni oci ispale kakav je...
 
Član
ma daj te ljudi sta nas mucite sa ovim, o ovome ne mogu ni sanjati a ne voziti, :icon_sad::icon_sad::icon_confused:
 
Bit će ovdje još skretanja s teme, ali moram reći da je S klasa profinjenija od A8, jer Audi nekako silom želi konkurirati, nakrca novu tehnologiju, i to je to.
Gledao sam novi test Auto Bilda, novi A8 vs S klasa, Audi vodi po sportskijim karakteristikama i novoj tehnologiji. ali S idalje ostaje kralj komfora, udobnosti i profinjenosti, a to ono šta se traži od ove klase.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Bit će ovdje još skretanja s teme, ali moram reći da je S klasa profinjenija od A8, jer Audi nekako silom želi konkurirati, nakrca novu tehnologiju, i to je to.
Gledao sam novi test Auto Bilda, novi A8 vs S klasa, Audi vodi po sportskijim karakteristikama i novoj tehnologiji. ali S idalje ostaje kralj komfora, udobnosti i profinjenosti, a to ono šta se traži od ove klase.

;)
 
Član
:icon_eek::icon_eek:

Po meni je novi A8 najbolji u klasi...uvijek mi je i bio A8 najbolji u klasi :lol::lol:

Nadam se da cu ga ubrzo vidjeti uzivo...;)
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
vidjen u tuzli... njemacke table... oslikan pise der neue audi a8 na njemu... neki gedzo s njim i u pratnji bijla q7 4.2 tdi nova ona sa kamaru dioda i s-line paketom....

meni oci ispale kakav je...
Trebo si ih poganjat i slikat :D mogu mislit kakvi su..
 
Član
Astra je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
vidjen u tuzli... njemacke table... oslikan pise der neue audi a8 na njemu... neki gedzo s njim i u pratnji bijla q7 4.2 tdi nova ona sa kamaru dioda i s-line paketom....

meni oci ispale kakav je...
Trebo si ih poganjat i slikat :D mogu mislit kakvi su..

ma nije to meni palo na pamet... vilica do poda otisla i samo blenuo ko tele..
 
Top