Predstavljamo 2010 Audi A8

Predstavljamo 2010 Audi A8

Moj kolega iz prodaje i sef servisni savjetnik su bas ove sedmice bili na internom audi prestavljanju nove A8 u Minhenu
Audi je tom prilikom obezbjedi 40 komada novoga A8, 40 komada BMW 7 i 40 komada S klase u maksimalnoj opremi radi uporedjivanja. Vozeno je i na trkacoj stazi i simulirano vise razlicitih situacija u SVAKOME MODELU radi direktne uporedbe.
BMW je bio zadnji od performansi motora pa do ponasanja u odredjenim situacijam sam mogu reci zadnji pogon
drugi je bio Mercedes bolji je bio od bmwa i po pitanju motora i dinamike voznje
Audi A8 je bio ubjedljivo naj jaci pogotovo motor ih je odusevio i dinamika voznje
naj vise ih je odusevilo novi ACC sistem sa stop i go funkcijom koja nije do sada u takvom obliku bilo ugradjivana u vozila!!!!

ah ja kad su vec tu bili upoznali su se sa R8 spyder, Q7 V12
 
Član
porschefan kaze
Audi nekako silom želi konkurirati, nakrca novu tehnologiju, i to je to.


pa šta bi ti bogte j*o... drugo je što ti ne možeš preboliti audijevu ponudu nikako...

po tvom audi a8 je trebao imati 5 tockova :p
 
ArminM je napisao(la):
Astra je napisao(la):
joj ja auta u pm, ali mene najvise interesuju svjetla, zaljubio sam se :D ja kad bi ovaj auto uzeo, samo bi upalio svjetla i gledao u njih :D ako bude kakav video kako to izgleda uzivo postavite.. po meni 20 puta ljepsi od 7ce i s klase

ma 7-ca i s klasa se ne mogu mjerit s ovim,ovaj audi je sve zivo nadmasio;)
Necemo sad pretjerivat :lol: :lol:
 
Član
Extra odraden,stvarno zest ga pogledat..............:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
sila od auta,ali reci da je bolji od S-a i od 7-ice i da je ljepsi je subjektivan osjecaj...kako kome...;)
 
tomislav_amg je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Astra je napisao(la):
joj ja auta u pm, ali mene najvise interesuju svjetla, zaljubio sam se :D ja kad bi ovaj auto uzeo, samo bi upalio svjetla i gledao u njih :D ako bude kakav video kako to izgleda uzivo postavite.. po meni 20 puta ljepsi od 7ce i s klase

ma 7-ca i s klasa se ne mogu mjerit s ovim,ovaj audi je sve zivo nadmasio;)
Necemo sad pretjerivat :lol: :lol:

ljudi za 15god napravise auto koje je nadmasilo sve zivo u auto industriji , alien invasooooooonnnnnn :lol: smijesno ;)

sky walker je napisao(la):
Moj kolega iz prodaje i sef servisni savjetnik su bas ove sedmice bili na internom audi prestavljanju nove A8 u Minhenu
Audi je tom prilikom obezbjedi 40 komada novoga A8, 40 komada BMW 7 i 40 komada S klase u maksimalnoj opremi radi uporedjivanja. Vozeno je i na trkacoj stazi i simulirano vise razlicitih situacija u SVAKOME MODELU radi direktne uporedbe.
BMW je bio zadnji od performansi motora pa do ponasanja u odredjenim situacijam sam mogu reci zadnji pogon
drugi je bio Mercedes bolji je bio od bmwa i po pitanju motora i dinamike voznje
Audi A8 je bio ubjedljivo naj jaci pogotovo motor ih je odusevio i dinamika voznje
naj vise ih je odusevilo novi ACC sistem sa stop i go funkcijom koja nije do sada u takvom obliku bilo ugradjivana u vozila!!!!

ah ja kad su vec tu bili upoznali su se sa R8 spyder, Q7 V12


a malo logicno pitanje , dinaminka voznje je jako bitna u ovoj klasi automobila ???
Ja kad bi trazio tu dinamiku gledao bi auto RS4/C63/M3 a u ovoj klasi , udobnost , prestiz , komfor , ma sve sto cini jedno auto LUKSUZNIM , ako me razumijes ;)

ovo nisu auta koja se testiraju na stazi
 
Član
Svaka cast na postu extra je...
Sto se tice Audia savrsen je stvarno
ali ovoo

dva pojačala jačine od preko 1.400 watt-i snabdevaju 19 alumijumom obloženih zvučnika kroz 19 kanala. Dva akustična sočiva u kokpitu su udubljena i proširuju se kada se sistem uključi
:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
;)
za pozelit
 
a malo logicno pitanje , dinaminka voznje je jako bitna u ovoj klasi automobila ???
Ja kad bi trazio tu dinamiku gledao bi auto RS4/C63/M3 a u ovoj klasi , udobnost , prestiz , komfor , ma sve sto cini jedno auto LUKSUZNIM , ako me razumijes ;)

ovo nisu auta koja se testiraju na stazi
[/quote]


bas u ovoj klasi je sve bitno jer kupci koji su spremni dati preko 200 hiljada km
za auto ne zele kompromis vec hoce sve!!!!
Naj skuplja A8 kod nas prodata je bila 365 hiljada km!!!! Ta A8 ima sve i mora da ima sve !!!! Za te pare je mogo da kupi sebi i jedno sportsko i jednu limuzinu ali nije to to !
A tek na zapadu mozemo zamislit kakve zahtjeve kupci imaju kad se odluce da kupe auto luxusne klase
 
A8 , S klasa, serija 7 nisu sportski auti ni da imaju 1000ks, o čemu vi pričate mene zanima :icon_question: :icon_rolleyes:

Zna li netko definiciju sportskog auta ?

Salle je napisao(la):
porschefan kaze
Audi nekako silom želi konkurirati, nakrca novu tehnologiju, i to je to.


pa šta bi ti bogte j*o... drugo je što ti ne možeš preboliti audijevu ponudu nikako...

po tvom audi a8 je trebao imati 5 tockova :p

Ma nije to, nego bitno je da ima nova led svijetla :lol:
 
to PORSCHEFAN jarane ti lupas gluposti gotovo na svakoj temi ali nema veze neb ti drugacije imao 494 postova
:lol::lol::lol:
 
zar se ovdje ne moze voditi neka normalna , argumentovana rasprava , bez ismijavanja , vrijedjanja , psovanja ....

sky_walker : u ovoj klasi tebi odgovara tvrdji ovjes zbog dinamike voznje ili zelis da se osjecas kao kralj na cesti , da ne osjetis nikakva udubljenja , ispupcenja i sl. na cesti ??? Audi je nedavno upao u ovu klasu i sad zeli preko reda da dodje na tron , Mercedes desetljecima razvija S klasu , svaka S klasa je auto koje obiljezilo taj dio auto industrije , nijedna nije prosla neopazeno i sad dodje Audi koji tacno 15 godina proizvodi A8/S8 i kao S klase nema nigdje , Audi je pojeo , ne kazem da je ovaj Audi los , ali mislim da treba Audi inzinjerima jos dosta iskustva u ovom segmentu da bi rekli da su napravili bolji auto od S klase ;)
 
Top