Predlog za BH Tuning garazu

Predlog za BH Tuning garazu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Gajs-gt je napisao(la):
mislim da je ipak bilo preglednije onako po markama automobila ovako njemacka vozila ipak je manje pregledno jer je dosta proizvodjaca onako po markama po meni je najbolje i mislim da nebi bilo pretrpano

i ja se slazem za to

evo upravo sam prebacio 197 tema njemackih vozila, bilo je vec 27 a ima jos mislim da nisam upratio sve i ako sam s trudio


Edo ima li mogucnost da se u podforum npr njemacka vozila otvre podforumi njemackih vozila ili neka druga opcija
po meni opet nekako nabacano sve, jbg ima dosta seata, skoda, sve bi to trebalo ici u OSTALA VOZILA onda se opet tamo zatrpa
 
Član
IGY je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
mislim da je ipak bilo preglednije onako po markama automobila ovako njemacka vozila ipak je manje pregledno jer je dosta proizvodjaca onako po markama po meni je najbolje i mislim da nebi bilo pretrpano

i ja se slazem za to

evo upravo sam prebacio 197 tema njemackih vozila, bilo je vec 27 a ima jos mislim da nisam upratio sve i ako sam s trudio


Edo ima li mogucnost da se u podforum npr njemacka vozila otvre podforumi njemackih vozila ili neka druga opcija
po meni opet nekako nabacano sve, jbg ima dosta seata, skoda, sve bi to trebalo ici u OSTALA VOZILA onda se opet tamo zatrpa
Ako je moguce odradit najbolje bi bilo onako kako ste zapoceli i najpreglednije znaci u VW golfovi 12345 vento dzeta polo lupo itd itd itd bogami za urednike pocela radno nova god i to pravo :lol: ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
mislim da je ipak bilo preglednije onako po markama automobila ovako njemacka vozila ipak je manje pregledno jer je dosta proizvodjaca onako po markama po meni je najbolje i mislim da nebi bilo pretrpano

i ja se slazem za to

evo upravo sam prebacio 197 tema njemackih vozila, bilo je vec 27 a ima jos mislim da nisam upratio sve i ako sam s trudio


Edo ima li mogucnost da se u podforum npr njemacka vozila otvre podforumi njemackih vozila ili neka druga opcija
po meni opet nekako nabacano sve, jbg ima dosta seata, skoda, sve bi to trebalo ici u OSTALA VOZILA onda se opet tamo zatrpa

E hebi ga, ako cemo po drzavam porijekla onda otvaraj i spanjolska i ceska vozila ;)

Sta ce, da Pepito bude u Ostalim vozilima sa traktorima, kamionima i nedaj Boze, yugama ? :icon_biggrin:
 
Tibore uze mi rijec iz usta!:)

Ja sam svoj prijedlog dao,ako ga je moguce provesti u djelo bilo bi idealno,a vi vidite;)
 
Legend
Mislim da vozila poput Skoda i Seat mozemo progurati pod Njemacka iz jednog jedinog razloga jer dolaze iz grupacije VW tj srca Njemacke, prema tome mislim da bi mogli da se dogovorimo i da ih proguramo kao takve ako se slazete.
 
Član
Ako cemo tako gledat onda opel i ford pod "americka auta"...ovo je samo opaska...

slazem se da idu skoda i seat pod "njemacka" jer nas previse malo ima da imamo svoj podforum bezzveze, sta imamo, 3 Seata i 4-5 Skoda ;)
 
Član
daki je napisao(la):
Mislim da vozila poput Skoda i Seat mozemo progurati pod Njemacka iz jednog jedinog razloga jer dolaze iz grupacije VW tj srca Njemacke, prema tome mislim da bi mogli da se dogovorimo i da ih proguramo kao takve ako se slazete.

Ne slazemo se , dijelimo mishljenje :icon_biggrin:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
mislim da je ipak bilo preglednije onako po markama automobila ovako njemacka vozila ipak je manje pregledno jer je dosta proizvodjaca onako po markama po meni je najbolje i mislim da nebi bilo pretrpano

i ja se slazem za to

evo upravo sam prebacio 197 tema njemackih vozila, bilo je vec 27 a ima jos mislim da nisam upratio sve i ako sam s trudio


Edo ima li mogucnost da se u podforum npr njemacka vozila otvre podforumi njemackih vozila ili neka druga opcija
po meni opet nekako nabacano sve, jbg ima dosta seata, skoda, sve bi to trebalo ici u OSTALA VOZILA onda se opet tamo zatrpa

E hebi ga, ako cemo po drzavam porijekla onda otvaraj i spanjolska i ceska vozila ;)

Sta ce, da Pepito bude u Ostalim vozilima sa traktorima, kamionima i nedaj Boze, yugama ? :icon_biggrin:

ma skoda i seat mogu u njemacka auta... opusteno... a znate i zasto...
 
Član
Sto se tice podjela to je to, mozda ce biti jos male korekcije. Nema smisla sam da idemo na detaljne podjele jer bi dobili milion podkategorija.

U kojoj garazi bude guzva :cool:, tipa NJEMACKA u njoj ce mo napraviti podkategorije tipa VW, AUDI, BMW.......
 
kad je vec pocela reorganizacija, jedan prijedlog nece puno skodit :)

nest gledam, ima poseban dio za predstavljanje novih clanova, poseban za predstavljanje vozila clanova i poseban za projekte (na vozilima) clanova..
eh mozda bi trebalo ovaj podforum za nove clanove ukinuti vec da se clanovi predstavljaju u dijelu gdje predstavljaju svoja auta, tj u podforumu "Bhtuning garaza"..jer ovo je forum namijenjen automobilizmu i logicno je da ce se svako predstaviti u tom duhu, tj u predstavljanju napisati sta vozi i staviti slike svog auta..
a ako neko ima neki veci projekat otvorit ce posebnu temu, kao i do sada, u podforumu "projekti clanova"
;)
 

IGY

Član
emirEX_sa je napisao(la):
otkud honda u italijanskoj garazi. molio bi admine da je prebace

hvala

radimo na tome, ako neko jos uoci neku gresku javite da se ispravi
jbg shvatite da ima dosta tema i dosta tema u kojima ne pise koje je vozilo u pitanju, stoga budite strpljivi i obavjestavajte o mogucim greskama

P.S. Emire mislim da je honda bila u italijanskoj garazi iz razloga da popravi prosjek:lol::lol::lol:
 
Član
Meni je ovo bezveze, jer sam prije mogao da udjem na podforum "garaza" i pregledam sve zadnje teme i postove za nekoliko minuta, a sada moram otvarati svaki podforum posebno. Ali eto, vecini se svidja, moras se prilagoditi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top