Predlog za BH Tuning garazu

Predlog za BH Tuning garazu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedan predlog za urednike foruma ako je moguce u BH Tuning Garazi poredati auta po marki automobila radi lakseg pregleda naprimer svi golfovi u odijel za VW svi audi u odjel za audi svi fiati u odjel za fiate itd tako bi bio laksi pregled i oni koji malo redje obnavljaju teme dobili bi vise prostora ovako za 7 dana sa prve stranice dodjes do 5 eto to je moj predlog urednicima pa ako se moze odradit mislim da bi bilo korisno i lakse za pregled
 
Legend
Dobar prijedlog, definitivno za razmotriti, vidjecemo jedini problem je vrijeme, odnosno nedostatak istog.
 

IGY

Član
odlican prijedlog, Daki kad se naprave podforumi zacas cemo isprebacivati teme, samo je problem sto u nekim temamam u nazivu iste ne pise koje je auto:icon_rolleyes:
 
Odlican prijedlog,bilo bi to puno preglednije.
Evo kod mene ne pise u nazivu koje je auto pa mijenjam odmah :icon_biggrin:
 
Član
pa treba napraviti obavijest da se promjene nazivi tema.... u naziv auta... a ne da pise... tamo zmaj iz shipova..... koliko toliko da se zajednickim snagama... odradi ovo...
 
Član
ZA!!!...svi forumi su na isti kalup...bilo bi extra kad bi to uveli pa da se jos po necemu ovaj forum razlikuje od ostalih!!!
:cool::cool::cool:
 
Član
pokusao sam ali izgleda da cemo se zatrpati ovako podforumima. Mozda je bolje da uradimo npr.

ITALIJANSKA garaza
NJEMACKA garaza
FRANCUSKA garaza
JAPANSKA garaza

itd..

:icon_question:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
pokusao sam ali izgleda da cemo se zatrpati ovako podforumima. Mozda je bolje da uradimo npr.

ITALIJANSKA garaza
NJEMACKA garaza
FRANCUSKA garaza
JAPANSKA garaza

itd..

:icon_question:

Ma ja ba...moze i ovako...izgleda jednostavnije...:icon_rolleyes:

samo sto ti valja u svaku temu uci da vidis koje je auto...kako bulex rece gore treba stavit obavjest da se promjene nazivi tema...da bude naziv teme koje je vozilo u pitanju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top