Predlog za BH Tuning garazu

Predlog za BH Tuning garazu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam ja zalbu :D sto su fiat i zastava zajedno haahahahahahaha

Mislim da je bolja ideja ono sto si predlozio, svapska garaza, turska garaza itd. nego ovako, otvaram a pise "sub-forums, vw, audi, and 7 more" :D malo guzva zar ne :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Imam ja zalbu :D sto su fiat i zastava zajedno haahahahahahaha

Mislim da je bolja ideja ono sto si predlozio, svapska garaza, turska garaza itd. nego ovako, otvaram a pise "sub-forums, vw, audi, and 7 more" :D malo guzva zar ne :D

Pa jest guzva...a fiat/zastava....hehe...ma isto je to kad malo bolje pogledas:D
 
Član
ovo ste dobro zapoceli sada samo razvrstat svi audi 80 A3 A4 A6 itd u garazu za audi itd ,ali FIAT-ZASTAVA nije fer :lol: ;)
 
biti ce ovdje prevelik spisak..
mozda je bolje da se podijeli na ono, italijanska, njemacka, japanska auta i itd.
 
A gdje su ovdje japanci? :icon_mad: Pa da su barem svi zajedno...eto ne mora po proizvodjacu...valjda ih ima dovoljno da budu barem svi u jednom podforumu :icon_question:
 
kao sto rekoh ranije,super prijedlog,ali bi bilo bolje poredati po zemlji porijekla,pa eventualno onda unutar tog podforuma staviti jos podforuma odredjenog proizvodjaca.

npr.
Bhtuning garaza>japanci>honda>civic,prelude,integra,crx...

odnosno

Forum>podforum>podforum>topicS
 
Početnik
e, super je ovo... mozemo li mi kako pomoci? npr. da li u svojoj temi ako odemo u edit prvog posta, mozemo da promijenimo u koji forum da ide? da se mozda privremeno to omoguci ako ne moze, npr. 7 dana, pa nek svako prebaci svoje auto? ili pitam glupost?
 
N

nenad

Mozda da svako posalje administratorima link svog auta i koje je auto u pitanju, tako da ne moraju ulaziti u svaku temu posebno?
 
Član
mislim da je ipak bilo preglednije onako po markama automobila ovako njemacka vozila ipak je manje pregledno jer je dosta proizvodjaca onako po markama po meni je najbolje i mislim da nebi bilo pretrpano
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top