pozdrav svima (Update - Slike)

pozdrav svima (Update - Slike)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: pozdrav svima

C_A_T_T_O je napisao(la):
Pozdrav Mirso! Ostani nam aktivan! I daj te novije slike..
PS: muppet show:D:D

ooo kralju :icon_biggrin: Haha muppeti su bili 1 liga :D
Slike će bit ovih dana, nije se moglo živit od silne kiše pa reko da bude lijep dan, lijepa slika...znaš već :lol:

SamiRX-8 je napisao(la):
Ja sam ti Mirso kod Babilona gore, iza onih novih zgrada preko puta Jale... Često idem u Dramar na kafu, pa vidim Leona i zagledam se Icon_mrgreen

pa baš komšija hehe ;) Jeste jeste, tu je Leonu utočište gdje odmara :cool: A bio sam ti u Babilonu neki dan, gledo neke kuhinje :D

Haris je napisao(la):
DD.... i ako se nevaram da ti auto bude na stu. kod binga...
Hvala na DD Harise :) ahaaaaa, bude i tamo počesto, dojadi mu kraj Dramara :D
 
Član
RE: pozdrav svima

Sinoc si prolazio pokrej nas na OMW-u.... Svrati i tu... da se upoznamo
Hoces li ici na Ciljuge ove nedelje.... Da se dogovorimo pa da iz Tuzle nas krene vise zajedno!
 
Član
RE: pozdrav svima

TaZ MaNiA je napisao(la):
Sinoc si prolazio pokrej nas na OMW-u.... Svrati i tu... da se upoznamo
Hoces li ici na Ciljuge ove nedelje.... Da se dogovorimo pa da iz Tuzle nas krene vise zajedno!

eee pa vidio sam da je bilo neke raje, al bio sam u žurbi tak da ne stadoh...kojim danima inače budete tamo?

Vozio sam Ciljuge prošle godine, sad u nedelju ne vjerujem da ću...možda navratim malo kao gledalac ovaj put ;)
 
Član














Eto par novih fotki ko što sam i obećo :cool:
U planu je još prednji branik od FR-a/Cupre i zatamnjenje (zadnji 80-90%, prednji 50%)...

I dosta mi je ljudi preporučivalo da izvadim katalizator mada se ja nešto dvoumim...šta vi mislite, dobra ideja ili ne?!
 
Član
ljepota prava... moj ti je savjet da ne vadis katalizator, nece ti biti neke razlike jer je auto novo, a i kod novijih auta je to usavrseno da zrak lijepo protice, pa zato bolje nemoj.... a znas da su, kad su bile one magle da se ne vidi prst pred okom htjeli iskljuciti sva vozila iz saobracaja koja nemaju katalizator.... u katalizatoru ti se nalazi srebro... :) :)
 
Član
@admir, Bulevar_Tuzla, Bocky, Trozic

Hvala na komentarima momci...

I da, katalizator sam odlučio ostavit!
 
Član
Bocky je napisao(la):
a znas da su, kad su bile one magle da se ne vidi prst pred okom htjeli iskljuciti sva vozila iz saobracaja koja nemaju katalizator.... u katalizatoru ti se nalazi srebro... :) :)

ne kontam sta ovo treba da znaci da je magla jer nemas katalizator :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top