pozdrav svima (Update - Slike)

pozdrav svima (Update - Slike)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: pozdrav svima

heh i ja sad skuzzi da je branik isti al sve u svemu ja volim fabricki tuning i daleko ga vise gotivim od ostalih stvari mada ni JE nije losh al ja bi ipak isao na taj fr branik izgleda ludo dobro...

sto se tice cipa uradio si pravu stvar samo ako bi mi mogao malo dati vishe informacija o tome kako auto ide u kojoj brzini se najvise osjeti pojacanje itd... sorry ako te peglam al i meni se te neke sad varijante vrte po glavi pa neznam kako sad taj 1.9 cipovani a predpostavljam da ide bolje od 2.0 seriskog... ajd pls ako nije pegla kakva da mi das malo info vishe kako ide u 1 i 2 poslje cipa s obzirom da znam da su mu te brzine dosta kratke...
 
Legend
RE: pozdrav svima

mirso je napisao(la):
daki je napisao(la):
@mirso

Seat ti je extra, vidim ga na Sjenjaku non stop, uradjen po mom ukusu, ja sam bas i na tvom autu vidio felge, sa one tamo slike, pa sam imao u vidu kupovinu slicnih. Cak sam imao volju kupiti Leona, ali na kraju zavrsi na Focusu. Extra autic, a + veliki je ne divljanje po gradu.

gracias amigo :icon_smile:
Ove felge su mi se bile naročito dopale jer vrlo malo ih ima čak i sličnih, a super je kontrast na srebrnom autu. Neki skeptici kažu da je malo teža, al nisam osjetio nikakvih promjena u ubrzanjima ili sl. iako je guma 225-ca, Leon može lagano i 235 uzet pod svoje bez problema :cool:

Focus je pravo fino auto, imao sam prilike da ga provozam. Elegancija...eno ga ubi u WRC-u :D

a ne skonta šta si mislio pod
daki je napisao(la):
a + veliki je ne divljanje po gradu.
... ja baš ne divljam...ponekad :icon_redface:

hehe pozz


Pa upravo, nisam nikad vidio da jurcas po cesti, laganini uvjek, tako sam te i upratio, uvjek nekako laganica, mjuza i kuliranje, to mi se svidja to cjenim, pike isto tako, nikad nije gaso, tako sam vas obadvojcu primjetio.
 
Član
RE: pozdrav svima

daki je napisao(la):
Pa upravo, nisam nikad vidio da jurcas po cesti, laganini uvjek, tako sam te i upratio, uvjek nekako laganica, mjuza i kuliranje, to mi se svidja to cjenim, pike isto tako, nikad nije gaso, tako sam vas obadvojcu primjetio.

Jelde da si i mene isto tako primijetio :D:D:D
 
Član
RE: pozdrav svima

Samo sam čekao kad će se komšija moj pojaviti na ovom forumu :D, jako lijepo i s ukusom sređeno autu, za muziku sam te upratio na caraudio forumu, i fino udara onaj bass, lagano kuliranje, nikakvo kur*enje i nista pretjerano... Pozdrav i dobrodošao :)
 
Član
RE: pozdrav svima

udara udara dls,cuje se :)
a ni ja fakat seata nisam vidio da gasove slaze,doduse vidio sam ga par puta u voznji,uglavnom parkiranog vidim.
i ja vala slabo stiščem :)
 
Član
RE: pozdrav svima

daki je napisao(la):
Pa upravo, nisam nikad vidio da jurcas po cesti, laganini uvjek, tako sam te i upratio, uvjek nekako laganica, mjuza i kuliranje, to mi se svidja to cjenim, pike isto tako, nikad nije gaso, tako sam vas obadvojcu primjetio.

Pa zar nije tako najljepše...laganica i uživancija po gradu, a na otvorenom putu se pretvara u bad boy-a :D
 
Član
RE: pozdrav svima

SamiRX-8 je napisao(la):
Samo sam čekao kad će se komšija moj pojaviti na ovom forumu :D, jako lijepo i s ukusom sređeno autu, za muziku sam te upratio na caraudio forumu, i fino udara onaj bass, lagano kuliranje, nikakvo kur*enje i nista pretjerano... Pozdrav i dobrodošao :)

aaa komšija :icon_biggrin: pretpostavljam da si i ti sa sjenjaka...neka neka, zajedno smo jači :cool:
 
Član
RE: pozdrav svima

DiAbLo je napisao(la):
Seat je Strashan :D

Ja sam te upratio na SCC Forumu :D

Hvala druže...
A jeste, na SCC-u sam bio aktivan jedno vrijeme, sad malo manje, al naletim i tamo :icon_smile:
 
Član
RE: pozdrav svima

daki je napisao(la):
Pa upravo, nisam nikad vidio da jurcas po cesti, laganini uvjek, tako sam te i upratio, uvjek nekako laganica, mjuza i kuliranje, to mi se svidja to cjenim, pike isto tako, nikad nije gaso, tako sam vas obadvojcu primjetio.

Pa zar nije tako najljepše...laganica i uživancija po gradu, a na otvorenom putu se pretvara u bad boy-a :D


SamiRX-8 je napisao(la):
Samo sam čekao kad će se komšija moj pojaviti na ovom forumu , jako lijepo i s ukusom sređeno autu, za muziku sam te upratio na caraudio forumu, i fino udara onaj bass, lagano kuliranje, nikakvo kur*enje i nista pretjerano... Pozdrav i dobrodošao
aaa komšija  pretpostavljam da si i ti sa sjenjaka...neka neka, zajedno smo jači :D

DiAbLo je napisao(la):
Seat je Strashan :D

Ja sam te upratio na SCC Forumu :D

Hvala druže...
A jeste, na SCC-u sam bio aktivan jedno vrijeme, sad malo manje, al naletim i tamo :icon_smile:


P.S. Prethodna 3 posta mogu biti obrisana, ja sam pokuso al nešto neće :icon_rolleyes:
 
Član
RE: pozdrav svima

Ja sam ti Mirso kod Babilona gore, iza onih novih zgrada preko puta Jale... Često idem u Dramar na kafu, pa vidim Leona i zagledam se :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top