pozdrav svima (Update - Slike)

pozdrav svima (Update - Slike)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: pozdrav svima

pozz i dobrodosao,vidjam auto u tz cesto,jako lijep leon,meni najljepse auto od seata...
fino sredjen a i fina muzikica :)
 
Član
RE: pozdrav svima

eee hvala svima na ovako finoj dobrodošlici :icon_biggrin:  a i na lijepim riječima što se auta tiče ;)

Jeste, fakat nas dosta Tuzlaka ima ovde, a neka, glavno da se družimo :icon_smile:

Biće još slika ovih dana :cool:
 
N

nenad

RE: pozdrav svima

Dobrodosao, cesto vidjam ovog Leona i bas je dobar
 
Član
RE: pozdrav svima

lov2xlr8 je napisao(la):
pozz i dobrodosao,vidjam auto u tz cesto,jako lijep leon,meni najljepse auto od seata...
fino sredjen a i fina muzikica :)

hvala druže! Jeste, puno sam u autu, a i ja mislim da je najsredjeniji SEAT u Tuzli...u muzikicu se najviše truda uložilo a vjerovatno i para :icon_rolleyes:
 
Član
RE: pozdrav svima

odlican seat felge vrhunske :) svaka cast na autu leon je zvijer vjerovatno i moj sljedeci auto... gdje si radio cip tuning?? e da i jesil razmisljao slucajno o fr ili cupra braniku prednjem izgledao bi 200 puta zesce :) pozz i samo nastavi ovako kultura...
 
Legend
RE: pozdrav svima

@mirso

Seat ti je extra, vidim ga na Sjenjaku non stop, uradjen po mom ukusu, ja sam bas i na tvom autu vidio felge, sa one tamo slike, pa sam imao u vidu kupovinu slicnih. Cak sam imao volju kupiti Leona, ali na kraju zavrsi na Focusu. Extra autic, a + veliki je ne divljanje po gradu.
 
Član
RE: pozdrav svima

Pike_gti je napisao(la):
odlican seat felge vrhunske :) svaka cast na autu leon je zvijer vjerovatno i moj sljedeci auto... gdje si radio cip tuning?? e da i jesil razmisljao slucajno o fr ili cupra braniku prednjem izgledao bi 200 puta zesce :) pozz i samo nastavi ovako kultura...

Opet :icon_biggrin: hvala pike na lijepim komentarima...jeste, Leon je auto koje je baš po mom ukusu, a tako sam ga i sredjivo, malo po malo i bude to nešto :icon_smile: Ima dosta potencijala za tuning, a i linija mu je extra :cool:

Chip tuning sam radio preko Mladena ako ga znaš...Ubačen je OBD chip software i sada je tu negdje kao i 2.0 TDI recimo. Znači računam da je negdje izmedju 135 i 145 KS. Mogla je ta krivulja ići i malo više ali sam htio da bude u granicama (zbog životnog vijeka turbine) jer je auto za svakodnevne vožnje, a ne za trke. To sam radio prošle godine i evo prešao sam preko 20.000 km sa chipom i nijedne packe, sve je kako treba, a auto vuče neuporedivo bolje. Dovoljno je da kažem da je fabrički max. brzina bila 185-190 kmh, a poslije chipa sam vozio 210 kmh. To je extra poboljšanje.

FR i Cupra branik su isti, samo Cuprin donji dio (lip) je uvijek u crnoj boji, kao linija, ali oblik im je isti. A jesam, to mi se već neko vrijeme mota po glavi da to poručim, al eto nažalost, ne može sve doći na red. Sad ide i servis i registracija, al to je jedna od stvari koja mi je u planu ;) Nije loša stvar ni dodatak postojećem braniku od JE designa, 10 cm je široko i auto izgleda daleko niže i zajebanije s tim dodatkom. Minus je što nije neka razlika u cijeni u poredjenju sa cijelim FR branikom...al vidićemo :)
 
Član
RE: pozdrav svima

daki je napisao(la):
@mirso

Seat ti je extra, vidim ga na Sjenjaku non stop, uradjen po mom ukusu, ja sam bas i na tvom autu vidio felge, sa one tamo slike, pa sam imao u vidu kupovinu slicnih. Cak sam imao volju kupiti Leona, ali na kraju zavrsi na Focusu. Extra autic, a + veliki je ne divljanje po gradu.

gracias amigo :icon_smile:
Ove felge su mi se bile naročito dopale jer vrlo malo ih ima čak i sličnih, a super je kontrast na srebrnom autu. Neki skeptici kažu da je malo teža, al nisam osjetio nikakvih promjena u ubrzanjima ili sl. iako je guma 225-ca, Leon može lagano i 235 uzet pod svoje bez problema :cool:

Focus je pravo fino auto, imao sam prilike da ga provozam. Elegancija...eno ga ubi u WRC-u :D

a ne skonta šta si mislio pod
daki je napisao(la):
a + veliki je ne divljanje po gradu.
... ja baš ne divljam...ponekad :icon_redface:

hehe pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top