Pozdrav Svima od novog Clana!

Pozdrav Svima od novog Clana!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz i dobrodosao,de mi reci sta radis i koja skola posto vidim kupujes novog rs4 :D:D hocu i ja .D:D
a drugovi ti slabi skroz sirotinja neka izgleda :D:D
 
Član
u kojoj struci radiš? čuo sam da dipl. ing. elektrotehnike tamo mogu do 5000€ mjesečno zarađivat, jesu veliki troškovi pa tolka plaća ili je nešto drugo?
 
Član
A sta ja znam! Skupo jest recimo imo sam americkog Pontiac sunfire, i promjena ulja kostala $30 sada imam audija ulje kosta $180 po zamjeni! Bio sam u Bosni za ljeto dole cjelo pile nije ni 5 Maraka kolko se ja sjecam a ovdje $14. Po struci sam Electrical Engineer. to po nase valjda (Electro tehnicki engineer) ali jos nisam zavrsio skolu pa plata nije bas 5000 Eura al tu si ti negdje sve zavisi za koga i sta radis. Ja radim za jednu firmu sto radimo preko cijelog svjeta ima 26000 ljudi a pogotovo u mom gradu dosta se radi oko Ulja I prociscavanja vode, isto tako zgrade itd. kad zavrsim skolu i dobijem stembilj plata se dupla. Al ja cuvam pare i naj vise ulazem u auto, zato sto mi je toj hobby, a malo kada idem negdje. Jedan moj dan je od 6 u jutro vozi do tranvajske stanice pa na tranvaj do centra grada na poso to treba oko 45min-1sat vremena pocnem radit od 7 u jutro do 5 navece 5:30 pocinje skola do 9:45 I onda dok dodem kuci 10:30 navece tako mi je svaki ponedeljak srijeda i petak. Ostale dane samo radim od 7-4. U subotu I nedelju nekada uzmem po kurs pa onda sam u skoli od 8-4. a kad nema kurseva onda imam svoj weekend. Al jebiga gotov sam jos malo pa nece bit tesko tako naj ljepse je u ljeto kad ima manje skole. Oh I ja sam iz Doboja a zena mi Biscanka, I zivim u Kalgariju
 
Član
Dobro dosao kad dodes u doboj javi se ako dodes s RS4 i ja sam iz doboja da napravimo koji krugic,RS4 mi je postao zivotna zelja-a za AUDI sta reci dobar ukus extra auto........pozzzzzz....
 
Član
Svaka ti cast, prvo za skolu i posao, ipak valja sve to stici, divim ti se! A i auto ti je super, fina boja! Nek' ti je sa srecom i da zavrsis tu skolu sto prije! Veliki pozdrav i dobro nam dosao!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top