Pozdrav Svima od novog Clana!

Pozdrav Svima od novog Clana!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kako ti bi crko, a cak ni AUDI ne crkava na toj temperaturi! Hahaha iz prve upali ko da mu nije nista a jos prenocio vani. Hvala svima na ugostenju!
 
Član
1move je napisao(la):
kako ti bi crko, a cak ni AUDI ne crkava na toj temperaturi! Hahaha iz prve upali ko da mu nije nista a jos prenocio vani. Hvala svima na ugostenju!

pa gdje ce mu sta bit to je ipak audi... mislim sam si sebi vec dao odgovor... AUDI... sramota bi bilo da ne upali (iz prve)...
 
Član
TuLe je napisao(la):
1move je napisao(la):
kako ti bi crko, a cak ni AUDI ne crkava na toj temperaturi! Hahaha iz prve upali ko da mu nije nista a jos prenocio vani. Hvala svima na ugostenju!

pa gdje ce mu sta bit to je ipak audi... mislim sam si sebi vec dao odgovor... AUDI... sramota bi bilo da ne upali (iz prve)...

A I ti si Nas pa nema ih bolji ni od nas!
 
Član
Dobra ti je slika od R8, vozio sam ga super ide al vozio sam ih i boljih :icon_smile: drzi se na krivinama kao da si stavio ljepilo na gume! Jak je posve al ipak opet ima jacih, mislim da je audi mogo puno jaceg napravit. U toj klasi od takvih cjena dobar je!
 
Član
Imam ja par drugova sa finim auticima, slikat cu kad dode ljeto I malo se provozamo, par drugova sto ovdje imaju auta pa sam ih vozio sto su jaci od R8 I makar se osjeca tako je:

Lamborghini Gallardo,
Ferrari F430,
Ferrari Enzo,
Porsche GT3,
Mustang Shelby GT,
Porsche Carrera GT,
SL65 AMG,

Poslat cu vam slika da vidite da ne mastam, I lazem! Samo dok ljeto dode~!
 
Član
sta treba da uradim da bi dosao do kanade??? prebolicu i toliki minus (sto se tice temperature) i sve :)
 
Član
Hahahaaha, Ja dugo znam ove ljude I dobri su prijatelji moji, zato sto radimo vecinom svi po istoj struci, evo video u mom gradu od Scott'a Zahira I Ryan'a a onog 4tvrtog neznam jos (maurice)

http://youtube.com/watch?v=LxFXDQ2D_Lw&feature=related
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top