Pozdrav Svima od novog Clana!

Pozdrav Svima od novog Clana!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo naso ovaj forum pa izgleda dobro, evo da pokazem svoj autic, nisam punom mu uradio stvari, samo zamracena stakla. Slike su malo starije oko 2 mjeseca, stavljacu nove kasnije. Ovo je auto za zimu a ljetni uskoro dolazi. Postavit cu jos slika kasnije. Recitemi svoje misljenje! Do sada ide samo do 245 km/h
[attachment=4810][attachment=4809][attachment=4808][attachment=4807][attachment=4806]
 
Član
Neznam sta hoces da znas. Ime mi je Mirza, imam 24 godine. Dolazim u Bosnu kad god mogu, a to ispane manje nego sto treba. Zivim preko bare...U Canada, ali nije lose ni ovdje fino je svagdje al naj ljepse je u Bosni. Uzeo sam Audi A4 2004 1.8Turbo. Imo je 170 konja kad sam ga uzeo, stavio sam u njega chip I sada gura oko 235 konja (APR). Quattro je, znaci sve 4 tocka lijepo povlace. Nisam htjeo ulagat dosta para u njega jer on ide zeni, a sada sam kupio 2007 RS4 sa 414 konja. Slika cu ga kad dobijem i napravit mali video. Izvinte ako nesto nisam dobro napiso, probavam naj bolje sto mogu. Jako Obozavam AUDI! Za mene drugo auto ne postoji. Radim I idem u skolu! I eto to je bas sve o meni ako imate kakvi pitanja slobodno pitajte!
 
Član
Dobro dosao i samo tako :) audi je super a vidim na slici da je 1.8T mmm Beznin hehehe 245km/h hehehe ne kazu bezveze na plin se kuha, na dizel se ore, a na benzin se vozi :)
 
Član
pa ovaj fprum postaje polako internacionalan
ok.gif
 
Član
Jako hvala, drago mi je da jos neko ima ukus kao I ja! Skupi si oni ovdje i za odrzavanje to mi je jedino sto mi se ne svida o njima
 
Član
Super je, Bujrum dodte! Nismo imali zime dugo a evo danas je bas krenilo pa se steglo -38C al je suh zrak pa je to tamo oko -10 po nasem
 
Član
svugdje su oni skupi... al samo zato sto vrijede... joj -38 pa ja bi crko na toj temp.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top